Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazybutterfly

dlaczego zawsze dostaje po d....

Polecane posty

Gość
dzień dobry 🌼 bez nerw! ktos tu cos mi \"imputowł\" a propo pensji?? bez obaw dziś byly paski:-D ariadno nie ty jedna jestes monotematyczna cornic :-P i krazy:-P wydaja sie nie byc albo tylko \"udaja\"?? --- pkt 3 nie drecz sie ze Ci czasem przejdzie przez mysł ON, to nic, tym bardziej ze nowy chyba wie o twoich \"przejsciach\" wiec w porzadku wobec niego. i kontynuuj ;-) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aaaaa crazy-j. włoski polecam :-) filolog łyknie go jak pigułke ja jakis czas temu go zaniedbalam ale bede sie musiala znowu zabrac do nauki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj impreza..moze bedzie Nowy..mam nadzieje ze na Tamtego sie nie natkne..mam zamiar tanczyc i pic:D.. obym tylko kaca nie miala bo mnie duzo pracy w weekend czeka.. ..jej jak tak przeczytalam moja wypowiedz..tak sie bawi tak sie bawi..polska inteligencja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Miłej imprezki życzę, baw się dobrze i wypij nasze zdrówko ;) motylku jak wywiadówka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie sypie popiół pod nogi Ariadno:) reszte tez witam _ ja niczego nie udaje moje panny, ale tez mi sie wydaje, ze jestem monotematyczna, dlatego wolę pisac na forum niz rozmawiac z przyjaciółmi, znajomymi..... i staram sie życ tak, jakby miłości nie było - a wywiadówka, niby ok, ale te spojrzenia rodziców (nowa klasa) i kilka uwag typu \"pani taka młoda\", czuję, ze powinnam przepraszac, ze nie ma 50 lat i 25 letniego stazu pracy, ale dalam sobie rade:P celną ripostą:P - hmmm chyba za duzo piszę, czyz nie powinnam byc powsciagliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylku za dużo ? oszalałaś, masz 300 % poniżej normy... :) piszu piszu... ;) a jak dzisiejsze samopoczucie ? wzrasta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetnie własnie przed chwila znów dostałam w d.... nawet mnie to bardzo nie ruszyło, chyba zaczynam sie przyzwyczajac..a ja bym sie teraz napiła....dlaczego ludzie tak lubia robic przykrość innym? nie dam się, nie dam się, nie dam się.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce o tym tu pisać:( zawiodłam się na kimś znów ognisko?????????????zaraz podpalę cały świat, a jutro cały dzień zajęty, nawet na winko nie pojdę w celach relaksacji, wirtualne nie zawsze pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mialam taki fajny tydzień, wydawało mi sie, zejuz wychodze z tego dolka na dobre, to mam cos na przytłumienie euforii, jakie kwiatki, ja chce wina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale juz mi złość przeszła za duze to jabłko:) szkoda, ze mi tylko ktos tak zepsuł weekend----- ale ja i tak życzę szczęscia i tyle, nie będę złośliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mi przeszlo:) nie zdązyłam sie jeszcze zwiazac emocjonalnie, ale on niech lepiej mnie juz nie zaczepia, bo wynajmię ruska mafię:D czy Ty nie mieszkasz gdzieś blisko wschodniej granicy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam, z nimi nie mam nic wspólnego i do niczego się nie przyznam :X mmm to jednak był jakiś ludź na horyzoncie ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×