Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odkrycie

FACECI NA TYM FORUM

Polecane posty

E tam olejkiem,nałoze na ciebie lody śmietankowe,cytrynowe,truskawkowe i tak sobie z boku usiędę i z jednej strony TY Z TYMI lodami to sobie liznę,póżniej łyk jakiegoś schłodzonego martini i znowu liz,martini,liz,martini,liz,martini,liz,martini no i teraz to już chyba się położę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jeszcze trochę tych lodzików zostało a ty juz przysznic NO to ja w takim układzie ide usmażyc sobie naleśniczki ze serem i dżemem truskawkowym i bita śmietaną z cukrem Chycisz naleśniczka:classic_cool:? z jednej strony a ja z drugiej i dopiero bedzie checa kto pierwszy dotrze do środka,ha,ha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smażę naleśniczki,nakładam na nie ser zmieszany z cukrem i śmietaną, zawijam w rulonik,następnie przysmażam na maselku,gdy skórka nalesnika uzyska złocisty kolor i staje sie chrupiaca,zdejmuje go z patelni i kładę na duży talerz wykonany z porcelany. TAKIEGO już leżącego naleśniczka smaruję dżemem truskawkowym, delikatnie rozprowadzająć po brzegach naleśniczka, następnie polewam go śmietaną z cukrem,którą uprzednio zmieszałem Biorę tego ciepłego i chrupiącego nalęśniczka swoimi zgrabnymi paluszkami i wkładam do moich delikatnych ust. Chrup,chrzęst,ćlam DżEM wraz z resztkami śmietany spływa po mojej brodzie i dalej ikrople śmietany udają się w dogę w kierunku mojej gładkiej szyi. No tak to mniej więcej wygląda spożywanie zwykłego naleśnika:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doceniajac twoj zmysl smaku i sposob w jaki to opisujesz przysieglabym ze jestes kobieta:D:D:Dmimo to az mi zal ze jestem tak daleko i nie moge usiasc z przeciwnej stronie stolu:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest na faceci na forum
hophop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znow kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukenski dawaj swoja fote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jukindżansan poczekaj aż się wyśpię. Wtedu odzyskam moje dodatkowe 70 procent sprawności intelektualnej. MAŁA CIEKAWOSTKA u kobiet byłoby to 95% procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziałem że dac to ci moge do buzi:) joł ziom w weekenda sobie poświrujesz:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czarnuleńka Cy jak tam na cię wołają,a tak na marginesie czy twoje oczy i pióra są też czarniawe?:classic_cool: Czy szerokie nozdrza wchłaniaja ogromne ilosci tleny powodując unoszenie się piersi,czym wzbudzasz ogromne zainteresowanie wśród osobników z tzw płci brzydkiej? Poranne pytania zamiast śniadania. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm...do tej pory nie narzekalam na brak powodzenia:Dkto widzial moja fotke wie,ze jestem przecietna kobieta o nieprzecietnym poczuciu humoru i niepoprawna optymistka...........piora,no coz.....nie sa czarne tylko brazowe,oczy mam tez brazowe.....to chyba tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dach pokryty brązowa dachówką i powiem tobie że jest raczej nieprzecietny---to tyle jezeli chodzi o kolory,a tak poza tym to jestem daltonistą:classic_cool: Humor jest w obecnych czasach w cenie tak więc życzę tobie czarnula zeby nigdy go tobie nie zabraklo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kurde felek elemelek zaczynam się podwajać:classic_cool: Nastepuje powolny proces rozdwojenia jażni,skutkiem czego dla jednego z nas może zabraknąć miejsca punktowanego.Pytanie brzmi ---którego? Która osobowość odniesie sukces a która pzrepadnie w otchłań zapomnienia.To są dopiero dylematy.:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarniejszy_niż_upał
moja kreacja przepadnie w rankingu ogólnym bo ja jestem tworem niszowym i zaspokajam szczególne potrzeby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z tą kupą to faktycznie moze być powazny problem. Radzę tobie abyś prześledził historię swoich kup to wtedy napewno będziesz coś blizej mógł powiedzieć na swój temat Pamietaj o jednym że kazdy z nas posiada jakis swój rodowód Tak więc barwa twoich kup musi mieć istotne znaczenie dla dalszego rozwoju twojej osobowości.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaak taaaak
ale mi tam odkrycie, juz nie raz dziewczyna zdziwila sie ze ja tak dobrze wygladam, a tylko dlatego, ze duzo czasu spedzam przy komputerze, mysla ale oblesny gruby koles zakompleksiony i moze kiedys tak bylo ale teraz to zupelnie inna bajka, na tym forum nie ma co doslownie tego brac, trzeba sobie jaja robic inne rzeczy nie sa wskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×