Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sbinki

dobry środek na poprawę koncentracji i pamięci

Polecane posty

Gość gość

Jeżeli chodzi o leki na koncentracje, to ja kupowałem na stronie pewnylek.pl/. Zobacz sobie takim jaką mają ofertę. Według mnie znajdziesz spokojnie to czego szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luza

U nas ostatnio problemy z koncentracją zaczęła mieć moja babcia. Była u lekarza i powiedział, że wszystko jest w porządku i dobrze będzie kupić jej żeńszeń bo on ma na to dobry wpływ. Kiedy poszłam do apteki pani poleciła mi geriamoc bo to witaminy z żeńszeniem, pokazała mi kilka preparatów i uznałyśmy, że ten wychodzi najlepiej jeśli chodzi o jakość i cenę. Babcia bierze już dwa miesiące i zauważyłam, że o wiele lepiej się z nia rozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksieja

Od jakiegoś czasu regularnie biorę geriamoc, bardzo dobry zestaw różnych witamin łącznie z żeń szeniem. Mam więcej energii, lepeij się czuję, i w końcu   moje problemy z pamięcią odeszły w "zapomnienie"  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seczi

Ja postawiłam na Ashwagandhę z Laventi. nie znałam wcześniej tego suplementu, ale poczytałam sporo i wydaje się idealny - ma bardzo dobre opinie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulijkka

Moja mama już drugi miesiąc bierze geriamoc i twierdzi, że poprawiła się jej pamięć , już nie zapomina po co idzie do drugiego pokoju 😉 Mówi też, że ogólnie lepeij się czuje, że ma jakby więcej energii w ciagu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka

Ja osobiście polecam zapisać się na takie szkolenia gdzie nauczymy się takich technik pamięciowych. Osobiście polecam szkolenie z tematyki “ Techniki pamięciowe w Pigułce”, które oferuję Fundacja Fortis w Katowicach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto jest poczytać sobie o działaniu L karnozyny. Karnozyna odgrywa rolę w regulacji funkcji mózgu, zwłaszcza w zakresie koncentracji i pamięci. Niektóre badania sugerują, że suplementacja karnozyną może wspomagać funkcje poznawcze i ochronę mózgu przed uszkodzeniami.

Zresztą zerknijcie sobie na stronę https://karnozyna.com/ Można poczytać sobie tutaj o wszystkich zaletach jej stosowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 18:23, sbinki napisał:

może ktoś z Was mógłby mi polecić jakiś skuteczny środek na poprawę pamięci i koncentracji? może jakieś naturalne metody? kiedyś ktoś mi mówił, że orzechy są dobre na pamięć. może ktoś coś słyszał? proszę o konsultacje! dzieki!

Może i orzechy (3- 4 włoskie codziennie) są dobre, ale trzeba je stosować systematycznie przez lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orzechy najlepiej włoskie czy migdały hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×