Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość P.m

Czy dwa mocne charaktery moga być ze sobą??

Polecane posty

Gość P.m

Hej moze ze swojego doświadczenia wiecie czy dwa podobne charaktery wyrzymują ze sobą długo?? Np ona chce postawićna swoim i on chce postawićn swoim?? Ostatnio jakoś mnie to intryguje, poniewaz mam znajomą i ona chodiz od 2 tygodni z chłopakiem, a ju po tygodnu mieli pierwszy spór...ona chciała postawic na swoim i on chciał postawic na swoim... hmm czy takie zwiazki maja sens???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.m
no ale zobacz tu juz kłutnia byla po tygodniu, a co bedzie dalej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo
Ja tak mamy (mamy) - najpierw bylo super, potem tragedia, teraz wydaje sie, ze powoli zaczyna byc spowrotem dobrze. gdzies kiedys przeczytalam, ze to wlaka o dominacje w ziwazku. Czy ma to szanse na przetrwanie - Bog jeden wie ile razy padalo haslo - rozstanie. jakos nigdy do niego nie doszlo, choc teraz znowu na krawedzi. Juz nic nie wiem. Meczy mnie ta hustawka :( Chcialabym zaznac troche spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje w takim zwiazku jakies 3 lata :) silne osobowoscie wcale nie oznaczaja ze nie mozna sie porozumiec ani dogadac. istnieje przeciez sztuka kompromisow :) hehe... no tak, i do nich czasem ciezko dojsc. generalnie wedlug mnie to lepiej niz jakby jedno mialo byc pantoflem i podazac za drugim zgadzajac sie na wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogą ale muszą uważać
by nie dostać zawału równocześnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potym co widze ze niezawsze wychodzi, taki zwiazek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim 🌻 Sygryda :) Dwa mocne charaktery mogą być ze sobą oczywiście :D my też od samego początku się sprzeczamy o wiele rzeczy, jesteśmy uparci, ale nie krzyczymy na siebie nigdy i bardzo się kochamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co do kompromisu, nierozumiem poco dawac kolejne szanse sobie jak znowu historia bedzie sie powtarzała ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie... my do jakichś wniosków i kompromisów zawsze w końcu dojdziemy... może byś gorąco, długo i ogniście ale w końcu coś mądrego wymyślimy:) w finale się dobrze rozumiemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tylko poprawie ze mowicie o dwoch upartych a nie mocnych :p bo jesli dwa mocne to niczego zlego nie widze a jesli dwa uparte to ktos musi odpuscic bo inaczej pojdzie na noze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra poprawka:):) myslalem o tym a źle napisałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×