Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość diniagda
ja z moich rzęs też za długo się nie pocieszyłam... zrobiłam je w poniedziałek a już w czwartek nie miałam ani jednej:/:/:/ zglosilam sie do pani ktora mi robila to cos ze chce to reklamowac a ona bezczelnie powiedzila mi ze musialm je sobie wyskubac :/:/ jestem wsciekla bo zaplacilam 300 zł a efekt nie byl wart nawet 100!!! natomiast jak dla mnie pani miala stary klej, sama w tarkcie zabiegu stwierdzila "jakos dziwnie klej mi sie robi gumowy" czy cos w tym rodzaju... jestem zniechecona do tego zabeigu chociaz nie ukrywam ze chyba skusze sie jeszcze raz, tylko tym razem za nim do kogos pojde 10 razy sie zastanowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1604
a z jakiego miasta jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonna
Najgorzej jest trafić do jakiejś laski, która pojęcia nie ma jak prawidłowo zrobić rzęsy a udaje profesjonalistkę pełną gębą. Ja sama zastanawiam się nad przedłużeniem rzęs, ale nie chciałabym trafić do jakiejś szemranej specjalistki, wolę zapłacić więcej i mieć pewność, że zrobi mi rzęsy tak jak zechcę. Jeszcze się nie zdecydowałam gdzie pójdę, ale znalazłam ciekawą stronkę, gdzie jest sporo takich miejsc do wyboru. http://www.bhclub.pl/Zabiegi-i-uslugi/Uroda/Zabiegi-kosmetyczne/makijaz/przedluzanie-i-zageszczanie-rzes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcecie mieć załozone profesjonalnie rzesy do zgłoscie sie w swoim miescie do stylistki która zostala przeszkolona i ma ciężko zdobyty certyfikat amerykańskiej firmy XTREME LASHES. Ja osobiscie zakładalam u takiej i uzupelniam stystematycznie od dwóch lat i wszyscy sie nimi zachwycają. Jak studjuje i jestem poza domem to tez ide w innym miescie tylko do stylistki Xtreme. Wejdźcie na strone tej firmy i znajdzcie stylistke w waszym miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska12
przestańcie walić non stop reklamy bo nie da się tego czytać! prawda jest taka ze nie ważne gdzie i kto (był szkolony lub w jakim salonie robi czy w domu) to i tak można nie być zadowolonym. Zależy od osoby i produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie była reklama, jestem klientką a nie stylistką rzęs, wszystkie moje znajome korzystaja tylko z tej firmy i wszystkie sa zadowolone , więc chyba lepiej trafić do dobrego specjalisty a nie do konowala...a co do jakosci materiałów , wczesniej na forum było napisane o kleju który ma istotne znaczenie, w xtreme klej jest chirurgiczny z wszystkimim atestami i kosztuje stylistke 500zl a pseudo stylistki kupuja klej chiński na allegro za 10 zł a przeciez tu nie ma żartów to są oczy!!!!! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska12
to jest reklama i od kiedy "klientka" zna ceny produktów. Brak profesjonalizmu. nie mam ochoty na bezsensowne dyskusje. Nic nie mozna sie tu dowiedziec bo tylko reklamy. zabawne. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem cene bo mi stylistka mówila!!! jestem kosmetologiem i troche sie na tym znam. Chciałam tylko słuzyć radą , a kazdy niech sam podejmuje ryzyko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAGA GAGA
PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED przedluzaniem zageszczaniem rzes metoda 1 do 1 na stale.Robilam ten zabieg kilkakrotnie,bylam wniebowzieta efektem,jednakze przestalo to byc po paru zabiegach na moja kieszen.co wiecej nei mialam czasu lezec po 2 godziny na zageszczaniu i tak skonczylo si eiz poszlam zdjac.dziewczyny!!! to co przezylam,bylo najgorszym koszmarem.Moje wlasne rzesy mialy 1 mm dlugosci,wygladalam jak palant,chodzilam tak 3 miesiace,a raczej przemykalam ukradkiem z autra do domu aby nikt mnie nie widzial.Trwalo to 3 miesiace zanim moje wlasne rzesy odrosly do jakiejs normalnej dlugosci.I co wtedy zobaczylam? o dziwo sa piekne i wole je niz te sztuczne,na ktorych punkcie kiedys zwariowalam.....Nigdy juz do tego nie wroce i nikomu nie polece.Tak mozna zniszczyc to co ma sie w sobie najpiekniejsze-czyli naturalnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio VIP Lashes Wrocław
Często się osiąga wrażenie, że są bardzo poniszczone. Ale sztuczne są dwa razy dłuższe i mamy efekt "wow", a więc po zdjęciu musi być wprost proporcjonalny. Ja po roku czasu noszenia również miałam zniszczone i zrobiłam sobie 3 tygodniową przerwe. To zależy od twoich naturalnych, jesli masz słabe i nakładasz dość grube, faktycznie osłabiają się one, trzeba zacząć od rozmiarów, które nie obciążają zbyt rzęs, a szkoda się zrażać, ponieważ to bardzo duży komfort na codzień, i twarz kompletnie inaczej wygląda po przedłużeniu, oko staje się bardziej "otwarte", a my jesteśmy piękniejsze. Może kiedyś spróbuje Pani ponownie. Pozdrawiam, Żaneta Fierek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linda12
heh CLARENA to jest dobra firma ja tez robie na niej i wcale klej nie szczypie to ze xtreme lashes opracowalo metode nie znaczy ze jest najlepsza co ty dziewczyno wypisujesz!!! jak nie potrafisz na nim robic to sie nie wypowiadaj!!! a na clerenie robie od 4lat i ja i moje klientki sa bardzo zadowolone!!!!!!!!!!!!!!!! i to do mnie przylazily wasze klientki z placzem ze im rzesy powypadaly!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio VIP Lashes Wrocław
linda12 Nie ma co się sprzeczać, u każdego inaczej się trzymają. Myśle, że jeśli prawidłowo się aplikuję i nie kupi kleju za 30zł to większość jednak utrzymuje te rzesy mn.2tyg. Ale powinna obowiązywać solidarność i powinnysmy sobie doradzać i się nie kłócić:) Nie kierujmy się też jedna klientką, bo na 10 zawsze moze byc 1 mniej zadowolona, bo nie sprecyzuje jaki chce efekt, pokazując zdjęcia z magazynów topowych modelek, a potem krytykuje. Co do klejów ja akurat teraz również mam z Xtreme, Niektórym Paniom utrzymują sie 3-4 tygodnie, ale miałam klientke, która w ogóle nie płakała podczas zabiegu, a z kącików jej kilka wypadło po tygodniu. Również mogła powiedzieć, że używam złych materiałów, a to zależy od pielęgnacji również. Każdy przypadek inny. Oczywiście jej dokleiłam. Bardzo duży PLUS dla clareny za to,ze sprzedają swoje produkty tylko zarejestrowanym firmom podobnie jak extreme swoim kursantom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka z gorzowa
Polecam przedłuzanie rzęs u Pani Lucynki w Salonie Urody Efekt w Gorzowie Wlkp. Sama tam chodzę, rzęsy wyglądają bardzo naturalnie-raz w miesiącu umawiam się na odnowę. Polecam dziewczyny, telefon do kosmetyczki: 784760654 - ogłoszenia można znaleźć w internecie (tam też sama znalazlam numer i pierwszy raz sie umówiłam na wizytę).. też się balam,że będą wyglądać jak u "lalki" ale jestem bardzo zadowolona, mam profesjonalnie przedłużone,a nie jak niektore dziewczyny-posklejane rzęsy, okropnie długie itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wloszka 87
szukam salonu: koniecznie certyfikowane stylistki bo juz nie chce po raz kolejny miec na rzesach krzakow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio VIP Lashes Wrocław
Ale w jakim mieście? Doradze odpowiedz jednej z Pań na kafeterii, wejdz na strone xtreme lashes (lub clareny cyz innej firmy) i tam powinny być stylistki z całej Polski, nie jestem pewna czy inna fira tez prowadzi takie bazy,ale xtreme na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wloszka 87
w warszawie. zaraz sprawdze czy xtreme lashes w wawie maja swoje salony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peneluppa
taak xtreme lashes sa w warszawie. ja sobie tam przedluzalam juz kilkanascie razy rzesy! polecam szkolone przez nich stylistyki - wszystkie sa certyfikowane i naprawde znaja sie na rzeczy. poznalam kilka pan ktore sobie tam przedluzaja i zageszczaja i wszystkie sa zadowolone z efektu ale tez z samego zabiegu ktory jest fajny i przyjemny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estakadka
Uch...z zapałem godnym Syzyfa przestudiowałam dyskusję od początku, przesiewając jednocześnie personalne wycieczki co poniektórych. Chociaż przyznam że jak w każdym przypadku gdy temat drażliwy tam i wióry lecą. Nie chcę tu popadać w grafomaństwo ale tematyka przedłużania otworzyła się przede mną a ściślej mówiąc wybuchła gdy moje rodzona osobista siostrunia za mąż wychodziła. To co przeszłyśmy na rynku stołecznym to dramat. Dziesiątki porażek i morze łez, ostrego podrażnień oczu nie pomijając. Zaczęło się od kupnych w sklepie i klejonych własnoręcznie. Kategorycznie odradzam. Zbyt inwazyjny to zabieg i zbyt niewiadome źródło pochodzenia produktów by na tak czułym organie jak oko to testować. Było źle. Zaczęłyśmy szukać w necie. Owszem ogłoszeń jest sporo jednak większość z nich to wątpliwej maści rękodzieło bez certyfikatu, świadectwa a już na pewno rzetelnej wiedzy. Nie sztuka nakleić najdłuższe, nieproporcjonalne do rysów twarzy, nie sztuka też przykleić byle co i byle jak. Nie sztuka wreszcie popaść w sztuczność i farsę ładując na oczy byle więcej, byle dłużej, rzecz w proporcjach i klasie. Nas w Warszawie uratowała jedna dziewczyna, obiecałam że polecac będę to polecam i niech tam sobie zacietrzewieni myślą, że reklamuję. Owszem bo sama wiem co siostra przechodzila przed slubem i jak pięknie uratowała nas skromna i niepozorna stylistka, która jako pierwsza dodam, zrobiła najpierw test używanego kleju, tak by nie uczulał i jako pierwsza podeszła indywidualnie do tematu dobierając najlepiej jak mogła. Na szumne salony stać nas nie było bo ceny są tam obezwładniające. A u naszej stylistki wszystko jest klarowne i omówione z klientem. Od momentu gdy zobaczyłam co nasza stylistka rzęs potrafiła zrobić z mizerniuchnymi rzęsami mojej siostry sama zaczęłam do nie chodzić. Niedowiarkom polecam 508 79 00 75. A gdyby ktoś nie wierzył czy dopatrywal się teorii spiskowej w tym poscie to zapraszam na mail factum@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio VIP Lashes Wrocław
Droga Estakadko, napisałaś,ze siostry nie stać było na drogie salony, a ten numer telefonu należy do Pani Izy w Warszawie w salonie Perfect Art, gdzie założenie rzęs kosztuje 400 zł, a w wakacje 300. To dość dużo na "niepozorną stylistkę". To raczej Pani, która posiada swój salon. Choć jak na ceny w Warszawie wydaje się ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estakadka
witam, witam Wlasnie w celu unikniecia takiej dyskusji zaproponowalam priv, no ale. Nie interesowalam sie rynkiem takich uslug we Wroclawiu wiec sie nie wypowiadam. Przede wszystkim nie sprawdzilas wnikliwie :), bo Iza o ktorej wczoraj napisalam to nie salon, tylko zyczliwa i kameralna atmosfera pomieszczenia w domu przystosowanego do zabiegu o ktorym rozmawiamy. Rzecz druga, przecietne ceny salonow w wawie to sumy miedzy 7 stow a 1000 i wcale nie masz gwarancji ze wyjdziesz usatysfakcjonowana (no ale koszty utrzymania takiego salonu trzeba gdzies amortyzowac), wszak usluge wykonują dziewczyny z takimi samymy certyfikatami lub o zgrozo bez nich. Te ktore pracują w domach to koszty rzędu 3 do 5 stów. Rzecz jednak w tym ze zarowno w salonie jak i w domu cena uslugi zalezy przede wszystkim od jakosci i pochodzenia uzytych materiałów. Ja akurat nie dalabym sobie doczepic do oka czegoś nie sprawdzonego lub też byc królikiem doswiadczalnym do kleju ktory nie ma atestu. Wlasnie z takich powodow bedac w jednym ze stolecznych salonow siostra przyplacila to wizyta u okulisty. Wspomniana przeze mnie dziewczyna pracuje na produktach z najwyzszej półki a jej ceny, wybacz ale jak sama podkreslilas na koncu, są calkowicie przystępne, zwazywszy na warszawe. Ale zeby nie bylo niejasnosci, ja nikogo inwazyjnie nie naklaniam. Toczyla sie dyskusja i po prostu mając świetne doswiadczenia z Izą polecilam jej osobę. Naprawde proponuję zainteresowanym wymiane spostrzeżen na priv factum@op.pl nie bardzo mam czas sledzic tej dyskusji na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki
dzięki dziewczyny, pomogłyście mi bardzo - juz sie umowilam na przedluzanie w xtreme l :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinówkanoca
Same reklamy-wątek jak śmietnik nic nie wnosi.Wybierajcie stylistkę sprawdzając efekty u żywych ludzi,nawet obcych spotkanych gdzieś przypadkowo.Zdjęcia na stronach są często zapożyczone a opinie na forach to wpisy auto . Sprawdzajcie u przedstawicieli znanych marek : Xteeme Lashes ,Lash Perfect , Nouvue Lashes , reszta to prywatni importerzy chińszczyzny udających znane marki , tak jak Clarena udaje przez lata hiszpańską markę a teraz właścicielka z tego się śmieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIP lashes Wrocław
Estakadko, nie bede się sprzeczać, ale mozna znalezc tansze zabiegi, i jest wiele dobrych firm, bez znaczenia czy ze stanów czy z chin. Jesli chodzi o Warszawe moge polecić Salon Boginii na Marszałkowskiej. Pracuja tam dwie Panie, Kasia i Renatka. Uzywaja tylko produktow extreme lashes ( dla osob, ktore nie chca miec do czynienia "z chinszyzna"...) Aplikacja kosztuje 200zł, uzupełnienie 120. To jest numer do Pani Renatki 510 068 792 Pierwszy raz tam zakladalam rzesy prawie rok temu i po przeprowadzce do wrocławia zdarzało mi sie do nich jezdzic ( oczywiscie przy okazji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libby87
A możecie mi kogoś polecić ze Szczecina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estakada
No nic, widzę, że tu bardziej o forsowanie small bYznesu idzie niz o wymierną dyskusję na temat usługi, nie będę ciągnłea wątku, myślałam że to forum gdzie wymienia się spostrzeżenia, widzę jednak że reprezentantki salonów drżą w posadach...ale jeśli we Wrocławiu :) nie ma róznicy czy towar pochodzi z Chin czy z innego regionu to winszuję. Otóż jest róznica, znaczna i nikt mi nie powie że założenie tego czegoś za 2 stówy jest bezpieczne - a dlaczego - dlatego że nalezy zwracać uwagę na produkt który ma atest - ten który ja daję sobie zalozyc na oko posiada certyfikaty laboratoriów Eris ale jesli ktoś traktuje swoje oko jak końskie kopyto to faktycznie może mu róznicy nie robić co przyklei. Polecam dziewczynę w Warszawie( 508 79 00 75) od której ja i kilka moich znajomych wychodzi w pełni usatysfakcjonowane i na tym głos w dyskusji kończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda Białystok
Zapraszam na zabieg przedłużania rzęs do mnie;) Mam 2letnie doświadczenie, każda moja klientka jest zadowolona i nie bylo sytuacji zeby po kilku dniach wszystko odpadło. moje klientki przychodzą co 4 tygodnie. Moją prace wykonuję solidnie i doklejam tyle rzęs ile się da, rzęsy nie są posklejane ani nie ma grudek. koszt założenia to 260zl a uzupełnienie to 150zł. Uważam, że za solidnie i pięknie zrobione rzęsy warto zapłacić, bo moja koleżanka w białymstoku pokusiła sie zrobić za 100 zł i po tygodniu rzęs nie miała i bardzo jej się osłabiły. Mam klientki które 2 lata do mnie przychodza i nie osłabiły sie ich naturalne rzęsy;) Zapraszam jagodka1990@o2.pl 691307700 Zabiegi wykonuje TYLKO w salonie kosmetycznym, zapewniając miłą atmosfere;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flakajka
witam, przestrzegam przed salonem ORCHIDEA w WARSZAWIE NA OGRODOWEJ rzesy sa fatalnej jakości, odklejaja sie i wykrecaja, łamia, i sklejaja w kupki. Nie otrzymalam zadnej instrukcji jak o nie dbac i nie dano mi grzebyczka do czesania rzes. stracilam 200 zlotych bo nikt nie chce sie podjac uzupelnienia tych rzes, musze sciagnac wsyzstki e i robic jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estakada
Niestety, to waśnie jest tak, jak się dziewczyny dają skusić na usługę tanią, wypada się tylko cieszyć, że nie dostałaś jakiegoś uczulenia i nie spuchła Ci twarz. Niestety usługi tanie przeważnie są usługami w których wykorzystywane są produkty ogólnie dostępne, nieprzebadane dermatologicznie, bez żadnych atestów, często chińskie bo tanie zakupione na allegro, towarzyszy temu brak doświadczenia i nieświadomość jaką krzywdę można wyrządzić tymi produktami. Dobrze jest szukać kogoś z polecenia, kogo pracę widziało się na żywo u kogoś inaczej to loteria i pieniądze wyrzucone w błoto. Teraz musisz wydać ponownie ok 300 zł jak nie więcej na kogoś rzeczywiście sprawdzonego i tym sposobem wywalasz 500 zł.... szkoda a i jeszcze musisz zapłacić za zdjęcie tego co masz a co nie nadaje się na uzupełnienie. Gdybyś szukała kogoś z Warszawy okolice Bemowa, Jelonek, Woli, Żoliborza daj znać na factum@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×