Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość Przedłużający_rzęsy
Przedłużone rzęsy należy rano przeczesać szczoteczką, którą powinnaś otrzymać po zabiegu. Demakijaż oka wykonujesz płynem na bazie wody, bez glikolu i innych rozpuszczalników ponieważ one rozpuszczają klej. Polecam np. płyn micelarny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przdłużający_rzęsy
To zależy który... Jak kupisz ten z Rossmana za 5 zł to owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przdłużający_rzęsy
To zależy który... Jak kupisz ten z Rossmana za 5 zł to owszem jest tłusty. Zaletą płynu micelarnego jest to, że nie ma rozpuszczalników i jest na bazie wody z wyciągami z ziół. Jeżeli wg Ciebie płyn micelarny jest zły to co Ty polecasz? Może czegoś nowego się dowiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej kupić płyn specjalny od firmy u której przedłuza sie rzęsy, wszystkie one sa na bazie wody, ale jest jeden minus sa drogie... , a najtaniej poprostu zmoczyć wacik wodą i nim przemywać delikatnie okolice oczu albo dodac trochę zelu lub mydełka przeznaczonego dla dzieci. Naprawdę to wystarczy:o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ode mnie
Z tymi rzęsami to sporo kłopotu niestety... Ja u pierwszej kosmetyczki dopełniałam za 70zł (było naprawdę ładnie), ale- jej podejście do klienta fatalne. Umawiałyśmy się tydzień wcześniej, a w dniu wizyty, kiedy już byłam "łysa"- oddzwaniała, że jednak nie da rady (?!?!) i nawet nie próbowała zaproponować czegoś innego. W sumie nawet nie przepraszała. Kolejne wizyty (2) w domu. Koszmar! Rzęsy grube, źle przyklejone, posklejane, ohyda! Jak widzicie, że ktoś Wam oferuje usługę w ciemnym pokoju, a długość zabiegu przewiduje na 20-30min- uciekajcie! No i w końcu znalazłam cudowną kosmetyczkę, ale za dopełnienie bierze 100zł. Nie omija nic, więc rzęsy trzymają mi się ładnie do 6 tyg! Wcześniej po 3 tygodniach było kiepsko. Zakładam 10 mocno podkręcone, te najcieńsze i wygląda przepięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a jakie są plusy i minusy doklejanych rzes, czy któraś z Was żałowała po zabiegu .... jaka długość jest najlepsza by wyglądało naturalnie a zarazem zniewalająco ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) jestem już po zabiegu przedłużania rzęs, efekt jest piorunujący..... Rzęsy wyglądają naturalnie, ale są długie , podkręcone i nie potrzeba już mascary. Polecam, w łatwy sposób można poprawić sobie wygląd.... zabieg trwał ok 2 godzin, ale komfort i wykonanie rewelacja !!! Polecam zakład kosmetyczny na os. Przyjaźni w Poznaniu. Za zgoda P.Agnieszki podaje numer i polecam 515236335. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..bym zapomniała długość rzęs to 11, podkręcone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natallla h
Jestem dyplomowana stylistka przedluzania rzesek metoda 1 do 1 oraz przedluzania paznokci. zapraszam do siebie na zabieg w BYDGOSZCZY cena 100zl uzupelnienie 50 zl. tel.504 285 422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwycona
Ja przedłużałam u Pani w Bydgoszczy któa zajmuję się tym prawie dwa lata posiada certyfikat, i robi to rewelacyjnie cena 130 zł ja jestem zachwycoona daje namiar 883-409-131

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigusia
Cześć dziewczyny ! Ja własnie tydzień temu przedłużyłam rzęsy w Warszawie. Powiem wam nacierpiałam się strachu . Przed zabiegiem przejrzałam różne fora naczytałam się jakie rzeczy mogą się dziać z moimi oczami matko kochana bałam się jak nie wiem. Jak już widziałam dziewczyny gdzieś zastanawiałam się czy nie zapytać gdzie robiły bo widząc efekt to jedne a czytać ogłoszenie że ktoś robi rewelacyjnie to drugie. Więc trafiłam na ofertę na gruponie nie wiem co mnie podkusiło że kupiłam ( pewnie cena) ale fakt że wzięłam. Najbardziej bałam się uczulenia na klej. że moje oczy będą wyglądać jak u jednej dziewczyny z forum. Ale powiem wam sam zabieg dość nie przyjemny tz przyklejanie plastrów ( nie wiem czy dobrze mówię ale było przyklejane) ale efekt superaśny długie rzęsistka. Wiecie co jedyne co mogę powiedzieć jak mam te rzęsy to nie muszę malować się trochę pudru i fru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikakura Gdynia
Do iwag76 Droga kolezanko po fachu, proponowałabym abyś nie wprowadzala potencjalnych klientek w błąd i nie pisała o rzęsach JEDWABNYCH, ktore po prostu nie istnieją, rzęsy,ktore aplikujemy to mieszanka jedwabiu i syntetyku, w zależności od firmy,ktora dystrybuuje rzęsy, te mieszanki są w roznych proporcjach. Potem dzieje się tak, że klientki pytają nas-stylistki o rzęsy jedwabne i co.. mamy kłamać? Pytanie:czy rzęsy są jedwabne to najczęściej zadawane mi pytanie przez moje klientki i obawiam się, że jest to pokłosie takich informacji jakie sprzedajesz Paniom ty właśnie i Tobie podobne stylistki, ktore nie zadały sobie trudu aby zapoznać się z tym, co kleją, a rzęsy mink..... to nic innego jak rzęsy na pasku -nie mają nic wspolnego z czystym jedwabiem Apeluję, abyś przed kupnem rzęs poprosiła firmę o specyfikację, w której powinien być skład rzęsy. Jeśli rzęsy dopuszczone są na rynek polski firma dystrybuująca powinna je posiadać, bądź udzielić Ci informacji chociażby telefonicznie. Warto wiedzieć na czym pracujesz. Klientka,która pierwszy raz robi rzęsy jest przestraszona, że bedzie jej się grzebać przu oku, łaknie rzetelnych informacji. Badźmy profesjonalne i uczciwie informujmy Panie z czym tak naprawdę mają do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natallla h
ZGADZAM SIE Z MOJA POPRZEDNICZKA dzikakura Gdynia W 100%. NIE SPOTKAŁAM SIĘ JESZCZE Z FIRMA KTORA PRODUKUJE CZYSTO JEDWABNE RZESY NIE MA CO SIE OSZUKIWAC!!!! A RZĘSY MINK ROZNIA SIE OD RESZTY TYLKO TYM ZE SA W PASKU PRZEZ CO ULATWIAJA KOSMETYCZCE APLIKACJE. WIEM CO MOWIE BO JUZ ZAJMUJE SIE KILKA LAT STYLIZACJA RZES I NAJWIECEJ NAUCZYLAM SIE NA WLASNYCH DZIELACH. POZDRAWIAM N.H PS. ZAPRASZAM NA RZESY DZIEWCZYNY Z BYDGOSZCZY 504 285 422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigusia
Dziewczyny rzęsy robiłam w My Lovely Lashes na Lwowskiej 9 w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiabeta
Mam naturalnie długie i gęste rzęsy. Po zabiegu przedłużania i po zaprzestaniu uzupełniania moje rzęsy zrobiły się krótsze i rzadsze - takie "nie moje". Myślę, że przyczyną tego było zbyt szybkie wypadanie obciążonych rzęs. Samo wypadanie jest naturalną rzeczą - po prostu w tym przypadku nastąpiło szybciej. Ale za to po pewnym czasie - moje rzęsy zrobiły się bardziej gęste i dłuższe niż przed zabiegiem. Tak że jeśli chodzi o opinie, że przedłużanie niszczy rzęsy nie jest to taką całkowitą prawdą - owszem na początku tak się zdaje, ale rzęsy odrastają i stają się jeszcze fajniejsze - takie "odnowione".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelinka....
Witam dziewczyny.Zamierzam przedłuzyc sobie rzęsy na swój slub i zastanawiam się na jak długo przed dniem slubu powinnam to zrobić? Czy w czwartek przed sobota w która ma odbyc sie ślub wystarczy czy lepiej wcześniej?A może lepiej spróbować tak miesiąc wczesniej by jakos przywyknąć do rzęs bo nigdy wczesniej nie miałam a potem tylko w przed dzień slubu zrobić korektę.Proszę doradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigusia
Cześć ja by polecam 2 tygodnia wcześniej zrobić zobaczysz i sprawdzisz w razie czego uzupełnisz tylko. Albo zrób formę testową jak ja sobie robiłam będziesz widziała czy to to. Uwaga efekt uzależnia. Ale przede wszystkim sprawdzisz czy nie masz uczulenia na klej nie daj boże przed ślubem coś się stanie zepsuta uroczystość. Ja miałam tak z paznokciami popękały mnie w dzień ślubu. Ale to nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikakura Gdynia
Angelinka,oczywiscie,ze mozesz przedluzyc rzeski miesiac wczesniej, czy dwa tygodnie wczesniej, zalezy jakimi funduszami dysponujesz. Mysle jednak, ze naprawde w srode przed uroczystoscia wystarczy. Przez dwa dni rzesy sie ladnie ulozą. Jeden dzien po aplikacji bedziesz juz wiedziala czy jestes uczulona na ktorys ze skladników kleju-gwarantuję. W razie czego miej stylistkę w pogotowiu, aby sciągnela Ci rzesy,ale naprawdę dobrze wykonana aplikacja rzadko powoduje alergie. Jesli tylko nie masz "zespolu suchego oka", nie robią ci się jęczmienie, nie masz sklonnosci do chronicznego zapalenia spojowek, badz do nerwowego wyrywania rzęs mozesz byc prawie pewna, ze przy dobrym -zgodnym ze sztuką wykonaniu nic sie nie stanie. Przed umowieniem sie na zabieg przejrzałabym zdjęcia -portfolio stylistki zastanowiła się , na jakim efekcie ci zależy. W rzeski mozna wkleić cyrkonie,jesli masz je na sukni ślubnej, mozna pokombinować z kolorowymi rzęsami, albo z rzesami brokatowymi(niekoniecznie wyglada to tandetnie), dobra stylistka doradzi też nie tylko grubosc rzesek i ich dlugosc, ale rodzaj aplikacji( np efekt kociego oka pasuje tak naprawdę niewielkiemu odsetkowi kobiet) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigmejka
No stylistka Pani IZA z My Lovely Lash mówiła że jednak jeśli ktoś podejrzewa że ma uczulenie to zrobić klejem dla alergików. Ale trzyma o wiele krócej. Moje rzęsy trzymały się 2,5 tygodnia po tym trzeba było uzupełniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natallla h
angelinka mogę Ci doradzić, żebyś spokojnie założyła rzęski tydzień przed ślubem. Nie ma co zakładać tuż przed samym ślubem bo jak Ci wyjdzie uczulenie i bedziesz miała czerwone oczy to bedziesz klnela w nieboglosy a nie o to chodzi w tym pieknym dniu:) Zaloz sobie lepiej tydzien wczesniej gdyz nawet jesli Ci wyjdzie uczulenie co jest zadka sprawa no ale trzeba brac to pod uwage to przez tydzien z kropelkami do oczu spokojnie Ci zejdze. i nie martw sie ze przez tydzien to juz bedziesz miala rzeski przezedzone bo jak masz dobrze zalozone to nie maja prawa przez tydzien wypasc!!! jedynie jakies pojedyncze moga wypasc a to nie bedzie mialo wplywu na ogolny wyglad:) Ja zakładam MLODYM PANIA zawsze tydzien wczesniej i sa zadowolone:)) pozdrawiam' natalia h BYDGOSZCZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikakura Gdynia
Jak widzisz angelinka kazda stylistka ma swoje wypracowane metody na 'klientki slubne" ,kazda metoda dobra:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedłużanie rzęs Wrocław
Ja polecam wam gabinet Vip Lashes we Wrocławiu. Tto nie salon, tylko gabinet,ale naprawde swietnie robią i ceny tez w porzadku to strona vip-lashes.pl goska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusek
Ja miałam kiedyś przedłużane rzęsy metodą 1:1. Przez trzy miesiące pieknie się trzymały, co prawda koszt nie była mały( około 700 złotych),ale naprawdę było warto. Nie sądzę żebym powtórzyła to kiedyś, bo mnie już na to nie stać, ale jeśli któras z was ma takie możliwości to zachęcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaz
Hej 700 zł? ja przedłuzałam w Lublinie za 170 a uzupełniałam za 100! ależ drożyznaaa:) Teraz jestem po kursie i sama robię rzęski:) biorę nieco mniej bo narazie początki;) ale szkoli lam się w Wonder Lashes w Lublinie i serio polecam. Sam kurs już mi się zwrócił ;D płaciłam 600zł. Produkty mają fajne a w dodatku nie czeka się na nie tyle co w secret lashes- obsługa jest świetna. jakby ktoś chciał się dzielić doświadczeniem to zapraszam magdax1508@o2.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda przedłużanie rzęs
Ja przedłużam rzęsy od ponad roku, zrobiłam kurs i pracuje u mamy w salonie kosmetycznym. Ja robie rzęski za 280 zł a korekte za 150zł ;) Sama także mam przedłużone rzęski i efekt jest zjawiskowy! Są bardzo wygodne w noszeniu i nie ma żadngo swędzenia, a dla moich klientek rzęski trzymają sie nawet do 6 tygodni, choć zalecam uzupełnienie po 4 tygodniach;) Ja coś to piszcie jagodka1990@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda przedłużanie rzęs
jak Coś to jestem z Białegostoku;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie ceny na rzęsy spadły i to mocno od 300 do 150 zł ,są oczywiście salony gdzie za 700 zrobisz ale uważam że nie warto tyle płacić mniej więcej materiał ten sam. Orientowałam się cenowo w różnych salonach i wygląda tak że SPA liczą se po 700 zł salony urody po 300 a w gabinetach można od 250 zł do 150 zrobić. Ja swoje robiłam w Centrum my lovely lashes na lwowskiej 9 załapałam się na promocję z groupona normalna cena 300 zł w sumie nie wygórowana. Więc jak się pozna fają stylistke tre rzęsiska mogą być po bardzo przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a ja poszukuję osoby która przeprowadziłaby kurs zagęszczania rzęs, proszę o kontakt luczjola12wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×