Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Pogadaj sobie ulzy ci!Tak jak myslalm znalazlam inne forum gdzie pisza dziewczyny o uczuleniach.I wy tak sie znacie ,a pojecia nie macie o problemach.Spadam stad,bo rzygac sie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aila4u
Dorcia33 to podaj linka na ta stone z uczuleniami to chetnie poczytam i dowiem sie czegos nowego... Czlowiek cale zycie sie uczy. Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_wi
Matko gwiazdka w tym roku wcześniej!!!!! O jednego oszołoma który zjadł wszystkie rozumy mniej. Chyba nie tylko mnie Twoja decyzja ucieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeśli któraś chce przedłużyć czy zagęścić rzęsy mogę polecić osobę która robi je rewelacyjnie!!!Została mi polecona, sama nie wiedziałam co mysleć ale w końcu się zdecydowałam i decyzji nie żałuję :) Zakłada rzęsy firmy Nouveau Lashes które są chyba najlepszymi rzęsami na rynku. Coprawda aplikacja trwa do 3,5h ale wiem za co płacę. Koszt aplikacji u niej to 450 zł ale w tym pierwsze uzupełnienie jest gratis które normalnie kosztuje 150-200 zł i takie rzęski robi w Warszawie na Włochach. Podaję namiar do niej: Magda 510 413 997. Polecam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aila4u
Co do tego linka co przeslala Dorcia33 to jest to jedna wypowiedz. W nastepnej wypowiedzi pisze dziewczyna ktora byla uczulona na tusze a po zalozeniu rzes wszystko jej minelo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_wi
Tą pomarańczą to mnie uraziłaś. A tak nawiasem mówiąc to pomarańczo a nie "pmaranczo", trzeba było nie spać na lekcjach języka polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze ze urazilam mam to w dupie.Zreszta mam mature z polaka kochana wiec nie ucz ksiedza pacierza.Pozatym jakbys nie wiedziala na kompie pisze sie szybko i nie zwraca uwagi na szczególy.A le jak sie ktos nie maczego uczepic dobre i to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_wi
Jak byś nie zauważyła to była ironia. Jak nie wiesz co to poszukaj w słowniku, chociaż z tym możesz mieć problemy bo nie dołączają tam instrukcji obsługi. Najwyżej zapytaj się kogoś dorosłego powinien Ci wytłumaczyć w przystępny sposób. O twojej inteligencji świadczy nawet to, że sobie nie radzisz z programem do poprawiania błędów. Te czerwone wężyki oznaczają że wyraz jest źle napisany, to nie są wzorki ozdobne, za to punktów się nie dostaje.Ja się Ciebie nie czepiam, ja pokazuje, że jesteś beznadziejnie głupia, bo nie potrafisz przyznać się do tego, że czegoś nie wiesz. A niewiedza nie jest niczym złym bo człowiek całe życie się uczy.Zamiast korzystać z rad i doświadczenia ludzi tu piszących, Ty bluzgasz na lewo i prawo tylko dla tego, że ktoś ma inne zdanie niż Ty. Poza tym pisząc do mnie nie używaj słów pie**ol, dupa i kochana bo jeszcze ktoś pomyśli, że darzysz mnie dziwnym uczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube
ja miałam doklejane rzęsy Xtreme Lashes, bardzo ładnie, naturalnie wyglądają, co do gabinetu gdzie taki zabieg jest wykonywany to mogę polecić Studio Kleopatra w Warszawie na ul. Karwińskiej 44, pani Magda jest po prostu mistrzynią w przedłużaniu rzęs, wszystko jest robione szybko i profesjonalnie, a cena również jest całkiem atrakcyjna - teraz kosztuje 400zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabys dziecino zeby cie ktos kochal...Zenada nie pisz juz ,bo nudzisz jak stara panna heheheh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_wi
To Ty zaczęłaś wyjeżdżać z wyznaniami, a poza tym trudno być starą panną mając męża, ale to pewnie dla Ciebie zbyt skomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_wi
Ależ nie masz czego nam współczuć, nie mamy zamiaru Ciebie adoptować, wolimy przygarnąć coś mądrzejszego, np. chomika powinien mieć większe iq od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XPatyx
Polecam Panią Magdę ze studia Kleopatra w Warszawie! Dzisiaj właśnie przedłużyłam swoje rzęsami Xtreme lashes i oko wygląda niesamowicie!!!Co prawda aplikacja trwała ponad 2 godziny i już miałam dość leżenia-lekko się w głowie kręci po leżeniu prawie nieruchomym tak długo, ale było warto!!!Mają obecnie promocję cenową, więc zamiast 700-900 złoty jak w większości salonów warszawskich (sprawdzałam dużą ilość miejsc), można zrobić za 400 złoty!!!Naprawdę warto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura132
Jak masz jakiś stary tusz do rzęs to dodaj do niego odrobinkę mydła ... wtedy wydłużą Ci się rzęsy... to naprawde działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_wi
Musisz zaznaczać, że powiedziałaś coś śmiesznego, bo inaczej nikt się nie śmieje.Ale Cię matka natura skarała nie dość, że głupia to jeszcze bez poczucia humoru. Żeby mnie obrazić musiałabyś ruszyć tym swoim orzeszkiem, ale może go nie przemęczaj to na wiosnę wykiełkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink00
Witam zapraszam Na permanentne przedłużanie rzęs. zabieg wykonuje We wrocławiu jak i jego okolicach. W domu klientki lub u siebie. Posiadam certyfikat renomowanej firmy kosmetycznej. Na jedno oko doklejam od 80-100szt rzęs. Zapraszam również na zabiegi Mikrodermabrazji, peelingu kawitacyjnego, ultradzwięków. wszelkie dodatkowe informacje udzielam pod mailem : annabrowko@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.Walendzik
Witam, Zapraszam serdecznie na przedłużanie i zagęszczanie rzęs 1:1 renomowanej firmy NOUVEAU LASHES /Już wkrótce rzęsy w 20 min blink&go www.stylizacjarzes.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowo-slow
pink00 napisałam Ci email jak możesz odpowiedzic to będę wdzięczna:) Pozdrawiam wszystkie miłe Panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada1124
Przedłużam rzęsy metodą 1:1 we Wrocławiu .Na życzenie klientki dojazd do jej domu .Zapewniam materiały wysokiej jakości ,posiadam certyfikat i dwuletnie doświadczenie. Kontakt mailowy ada1124@op.pl lub tel 512312092 (jeśli nie odbieram proszę o sms z informacją -oddzwonię )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Przedłużanie rzęs w hurtowni Kosmetycznej Monimar w Rybniku www.monimar.pl 032 42 39 920 Pani Stefania jest swietna w tym co robi Gorąco polecam Nowość w kosmetyce!!! 100% naturalne!!! 100% bezpieczne!!! Rzęsy o których marzyłaś są na wyciągnięcie ręki! Rozwój nowej techniki przedłużania rzęs w ostatnich latach cieszy się ogromnym powodzeniem w branży kosmetycznej. Technika przedłużania rzęs metodą Nouveau Lashes stała się ogromnie popularna w ostatnim czasie na świecie a teraz jest dostępny w Polsce !!! Spektakularny efekt utrzymuje się ok. 2 miesięcy (przy odpowiedniej pielęgnacji). Tusz do rzęs możesz wyrzucić, nie będzie Tobie już więcej potrzebny! Twoje spojrzenie nabierze nowego oraz naturalnego spojrzenia i blasku! Nouveau Lashes to metoda dla każdego, nawet alergika, nie powoduje uczuleń. Jest metodą bezbolesną i bezpieczną. Rzęsy przyklejane są do naturalnych rzęs a nie do powiek! Zalecenia przed zabiegiem: ściągnij soczewki i nie wykonuj trwałej na rzęsy. Pielęgnacja po zabiegu: nie tuszujemy rzęs! Tusz może zmniejszyć ich trwałość. Jedynie co należy wykonywać to nakładać preparat utrwalający oraz odpowiednio czesać rzęsy szczoteczką. Aby efekt nie był jednorazowy należy uzupełniać rzęsy co 2 tygodnie. Jeżeli znudzą Ci się długie rzęsy (a zapewniamy, że tak się nie stanie!) to w każdej chwili możesz do nas przyjść a my przy pomocy specjalnego preparatu je ściągniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seema
Pół roku temu postanowiłam pozbyć się przedłużanych rzęs po 4 m-cach ich noszenia. Dopiero teraz rzęsy naturalne odetchnęły i zaczęły wyglądać jako tako. Szczerze odradzam ten zabieg gdyż gra nie warta świeczki. Wmawianie że te rzęski nie szkodzą naturalnym okazało się bzdurą jak większość nowinek kosmetycznych. Sztuczne rzęsy mają taki sam wpływa na naturalne jak tipsy na paznokcie. Uległam tej modzie ale na szczęście tylko na chwilę.Robiłam rzęsy u 3 różnych kosmetyczek. Tylko 1 zrobiła to naprawdę dobrze. Z rzęsami jest dużo zachodu, trzeba być bardzo delikatnym. Już pierwszego dnia kilka może odpaść. Po tygodniu rzęsy naturalne lekko odrastają i zaczynają się schody. Plączą się, zahaczają o dolne, a jak zaczynają się przerzedzać to w ogóle nie jest ciekawie. Żeby rzęsy miały dobry wygląd trzeba je uzupełniać max co 1 tygodnie a jak wmawiają reklamy co 4 tygodnie. Po za tym jak trafisz na fatalna kosmetyczkę to dopiero horror.2 kosmetyczka przykleiła mi kilka rzęs do dołu, kilka posklejała ze sobą, normalnie szok, w domu musiałam kilka od razu obciąć. Po zrezygnowaniu z rzęs musiałam przyjmować suplementy i używać odżywkę do rzęs. Przez kilka miesięcy wyglądały jak by mi je ktoś obciął równo nożyczkami, ale na szczęście już jest okey. Teraz nikt mnie już nie namówi na ten zabieg. Droga zabawa, lepiej przeznaczyć te pieniążki na dobry tusz do rzęs np. YSL, który starcza na ok 4 miesiące. Naprawdę dziewczyny szkoda kasy i nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarrita
Po 1. dobra stylista = dobre produkty, ktore sa przetestowane i bezpieczne. 2. pierwsze slysze, zeby ktos musial chodzic na uzupelniebie co tydzien. Moje klienti przychodza do mnie co 3-4tygodnie. Widocznie mialas uzyty slaby klej, podrzednej jakosci i Twoja stylistka do niczego sie nie nadawala. 3. jesli gora rzes sklepila Ci sie z dolem lub rzesy byly posklejane ze soba to znaczy, ze ta stylistka nie powinna trzymac nawet peset w reku. 4. kazda doswiadczona stylistka zdejmuje odrosniete rzesy i zaklada nowe - tak zeby nie bylo 'schodow' o ktorych piszesz 5. rzesy sie nie placza jesli dostalas od stylistki utrwalacz i grzebyk do przeczesywania ich. jesli tego nie dostalas i nikt ci nie wytlumaczyl jak dbac o rzesy to jest to odpowiedz na twoje problemy z rzesami. drugin problemem moze byc zle dobrana dlugosc i nie wymodelowane oko - przez to tez mogly sie platac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_wi
Zgodzę się z Sarritą. Ale ja uważam, że wina leży również po stronie klientek. Seema pisze, że przedłużanie rzęs jest równie niszczącym zabiegiem jak zakładanie tipsów. Mając pojęcie o tych zabiegach powinnaś wiedzieć, że przy paznokciach jest wiele czynników które je niszczą: kiepskiej jakości produkty, przepiłowana płytka, wytrawiacz do płytki, oraz sam tips który nie przepuszcza powietrza do płytki przez co płytka staje się miękka. Klientki czy zakładając tipsy czy rzęsy w pierwszej kolejności kierują się ceną. Nie zwracając uwagi na jakość produktów, a cena przekłada się również na jakość wykonanej usługi, czas jej trwania, komfort klientki. Przedłużaniem rzęs zajmuję się już kilka lat i żadna z moich klientek nie poprosiła mnie o certyfikat, dosłownie kilka poczytało o zabiegach i wiedziało coś więcej o swoich naturalnych rzęsach. Wiedząc więcej o zabiegu można podczas rozmowy ze stylistką wyłapać nieścisłości. Na Allegro jest mnóstwo stylistek, które do swojej oferty załączają zdjęcia katalogowe a nie zdjęcia własnych prac. To jak kupowanie kota w worku. A uwierzcie, że trafiając na osobę nieznającą się na rzeczy ryzykujecie nie tylko kiepski wygląd, bo macie posklejane rzęsy, jeżeli klej jest nieprzetestowany może wystąpić ostra reakcja alergiczna. Dziewczyny piszą, że stylistki posklejały im powieki, często się o tym słyszy, a gdyby klej przedostał się do oka? Czy podejrzanie niska warta jest takiego ryzyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLINA OLSZTYN
Zapraszam na zabieg przedłużania w Olsztynie:)za jedyne 200zł, Pracuję na najlepszych produktach.Posiadam certyfikaty ukończenia kursu.tel.503-791-498.Zadowolenie klientek jest moja reklamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aila4u
Co do sklejonego oka to zdarza sie to dosc czesto... Oczywiscie oko nie jest sklejone powiekami tylko czasem zaplata sie dolna rzesa w gorną i lekko podklei. Nie ma co robic tragedii bo bierze sie delikatnie chwyta dwoma pensetami i rzesa puszcza. Doswiadczona kosmetyczna zrobi to tak ze nawet klientka nie zauwazy tego. Ja chodze robic rzesy do dziewczyny ktora zajmuje sie tym od ponad dwoch lat i za kazdym razem praktycznie mam podklejone delikatnie oko ale zauwazylam ze to przez to ze ze soba rozmawiamy podczas zabiegu i widocznie platek sie lekko obsowa. A co do zniszczonych rzes po noszeniu syntetycznych to jakas kompletna bzdura!! I w ogule co to za porownywanie tego do tipsow!! Tips przyklegony jest do plytki paznokcia przez co ona nie moze oddychac i to moze go oslabiac!! Jak byscie mądre klientki poczytaly troszke albo pouczyly sie biologii to byscie nie opowiadaly bzdur!! Rzesa naturalna żyje do 90dni a potem wypada i na jej miejsce rosnie nowa!! I obojetne czy jest do niej doklejona jedwabna czy nie ona i tak wypadnie!! Ale jak sie nosi przez 4 miesiace piekne dlugie, non stop czarne i pieknie podkrecone rzesy to mozna sie przyzwyczaić!!! No nie?? Wiec nie opowiadajcie bzdur bo nie dosc ze je nosze od ponad pol roku to jeszcze do tego je zakladam i zadna klientka mi nie powiedziala ze jej zniszczylam rzesy!! Byla przeze mnie uprzednio przygotowana ze po sciagnieciu moze przezyc lekki szok. Ale kto by to sciagal jak to tak pieknie wyglada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzesy-wroclawwp.pl
Zapraszam do skorzystania ze świątecznej promocji - 99 zł za pełny zabieg metodą 1:1 . Promocja do końca grudnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×