Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość mariasana
Słyszlam ze w Krakowie mozna taki zabieg wykonac w REvision na Gertrudy 28 tak jak i laserowa depilacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGATASSSS
zapraszam was do siebie,pracuje na firmie lash perfect,mam salonik w olsztynie,zdjecia moich *rzes*moge przesłać na maila..zapraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLINA OLSZTYN
Poszukuję stylistki z Olsztyna, która zainteresowana byłaby współpracą. Ja zakładałabym jej rzęski, a ona w zamian mi:)pracuje na produktach Secret Lashes ,kurs ukończyłam w Warszawie. Jeśli jest ktoś chętny zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGATASSSS
witaj:)ja przedłuzam rzesy dziewczynom ze swoim materiałem po 100zł jezeli bedziesz zainteresowana to daj znac,wiem co to za bol bo wczesniej tez szukałam dziewczyny do wymiany ale jest ciezko,mam 3 takie stałe klientki ze swoim materiałem i sa zadowolone z takiego układu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLINA OLSZTYN
Dziękuje za odpowiedz:)jeśli nikogo nie znajdę to na pewno się odezwę:)a ile później kosztuje uzupełnienie ze swoim materiałem?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGATASSSS
to zalezy,do 2tyg ok30zł a po 2 tyg 50zł to moj nr 510820503

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLINA OLSZTYN
Fajnie:)bardzo mnie to cieszy:))odezwę się :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś może mi polecieć kogoś sprawdzonego z opola , wielunia , olesna , kluczborka ? z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moriganka
Ja pzredlużylam takze rzeski 3 tyg temu we wrocławiu i jestem jak najbardziej zadowolona. sama mialam dosc dlugie i geste rzesy ale teraz nie musze sie martwic ze trzeba je podkrecic i pomalowac :D polecam jak najbardziej . a do pani która sie skarzyla napisze tylko ze chyba pecha miala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnawiosnawiosnawkolo
moze ktos z rybnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska ela
-->> grazkag a jakiej firmy robisz rzesy ?? I jak jest z dojazdem do domu, przywozisz swoj fotel zabiegowy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazkag07
dla wiadomości "ciekawska ela" Pracuję na produktach SecretLashes,a co do fotela to u każej klientki znajdzie się łóżko lub kanapa.Jakoś nikomu to nie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazkag07
Dla wiadomości"ciekawska ela" Pracuję na produktach SecretLashe,a co do fotela to u każdej klientki znajdzie się łóżko lub kanapa.Jakoś nkomu to nie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada53511
Cześć. zastanawiam się właśnie nad przedłużeniem i xagęszczeniem rzęs tylko jedna rzecz mnie męczy. jak będę chciała te rzęsy ściągnąć to czy jest na to jakiś preparat no i czy moje nie wypadną? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula033
Witam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula033
Witam. Od jakiegos czasu wchodze na takie fora dotyczacego tego tematu czyli przedluzania i zageszczania rzes jak to i az wlosy staja mi deba jakie kraza mity i legendy na temat tego zabiegu. Oczywiscie wypowiedzi typu bylam tu i tu suuper robia to sa wypowiedzi osob pracujacych w tym lokalu. Krotko mowiac te osoby sie reklamuja w ten sposob gdyz mysla ze taka reklama spod "czapki" klienta z ulicy bedzie lepsza niz jak same napisza cos o wykonywanym przez siebie zabiegu. Dla wszytskich dziewczyn wybierajacych sie na ten zabieg chce udzielic z pare rad, gdyz sama mam dosc pseudo profesjonalistek partaczacych ten zabieg i robiacych anty reklame. Otoz prawidlowo wykonany zabieg to taki ktory trwa nie krocej niz 3 godz przy pierwszej aplikacji. Tu nie da sie przyspieszyc ani popedzic. Jesli ktos to robi to najnormalniej w swiecie przedluza rzese co 2 a nie kazda. W tym zabiegu jest wazne aby byla przedluzona kazda rzes, dlaczego? Z tego wzgledu ze z czasem rzesy wypadaja i jesli ich sie przedluzy jak najwiecej to czas uzupelnienia z 2 tydgoni wydluzy sie do 4. Po drugie ptajcie na jakich rzesach dana osoba robi. Ja polecam wam jedwabne a nie syntetyczne. Jedwabne sie bardziej blyszcza i maja bardziej intensywna barwe sama w sobie. Po trzecie nie ufajcie osobom ktore oglaszaja sie ze wykonaja ten zabieg za 150zł. To musi byc istna tragedia. Ja wykonuje ten zabieg w salonie za 450zł, a w domu za 250zł. Dlaczego ten zabieg jest taki drogi? Poniewaz materialy tutaj profesjonalne nie sa tanie, poza tym jest to zabieg ktory moga wykonywac osoby z bardzo dobrym wzrokiem(kazda blada rzeske nalezy zauwazyc i ja przedluzyc), rowniez z czasem po wykonywaniu codziennie takieg zabiegu zaczyna odzywac sie kregoslup itd. Powodow jest kilka. \Nastepnie pytacie czy takie rzesy mozna zdjac/usunac. Oczywiscie ze tak. Jest do tego specjalny preparat remover.Czy to niszczy rzesy? Nie, ja jeszcze nikomu ani nie zniszczylam rzes ani nie uczulilam nikogo. To wszystko zalezy od materialow jakich sie uzywa. Jesli bedziecie miec jeszcze jakies pytania zadawajcie, a odpowiem. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada53511
Mnie trochę to kusi bo mam w lipcu ślub dlatego się zastanawiam czy sobie nie zrobić :) tylko jak one odrastają to czy bardzo sie to rzuca w oczy że były przedłużone bo są pewnie coraz dłuższe?ale najbardziej się boję tego że jak je ściągne to wypadną też moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula033
Bardzo duzo mam wlasnie osob ktorym robie ten zabieg na slub. Otoz co ja Ci proponuje to zrobic wczesniej taki zabieg. I pozniej na 3 dni przed slubem go powtorzyc. Dlaczego? Otoz rzesy sa roznej dlugosci, grubosci oraz rozny typ podkrecenia. Osoba do ktorej sie wybierzesz po rozmowie w Toba powinna zweryfikowac jaki chcesz miec zamierzony efekt. No ale to teoria ktora nie raz mija sie z praktyka. Wiec na pierwszy raz zrob dl aproby i powiesz czy chcesz dluzsze,m grubsze czy bardziej podkrecone. To jest zalecane. A czy ci zniszczy to rzesy i przylozy do ich wypadania? No coz my z tymi preparatami pod skore do cebulek sie nie dostajemy;) Rowniez jedwabna rzesa jest doklejana do naturalnej w odstepie 0,5mm od skory. Wiec nie moze sie przyczynic do wypadania rzes. Ja dlugo juz tym sie zajmuej i z takim przypadkiem sie jeszcze nie spotkalam. A ze zla alplkacja i nie pelna mam doczynienia na codzien gdy kobiety przychodza na korekte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink00
Witam Szukam osoby z WROCŁAWIA która wykonałaby mi zabieg przedłużenia rzęs na zasadzie ,, wzajemnej;; tj. Ja wykonam go tobie a ty mi ;-) Szukam jednak osoby z certyfikatem z profesjonalnej firmy , która zajmuje sie tym nie krócej niż rok czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota_Sopot
Witam, Czy znacie Panie jakis dobry salon w Stargardzie Szczecinskim lub w Szczecinie? Szukam dobrego fachowca i dobrych produktow do przedluzania rzes na ktorych salon pracuje. Bede wdzieczna za przeslanie wiadomosci na Blogu lub na moj email: didi.k@wp.pl Pozdrawiam Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGATASSSS
zapraszam was do siebie,pracuje na firmie lash perfect,mam salonik w olsztynie,zdjecia moich *rzes*moge przesłać na maila..zapraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGATASSSS
zapraszam was do siebie,pracuje na firmie lash perfect,mam salonik w olsztynie,zdjecia moich *rzes*moge przesłać na maila..zapraszam!!!510-820-503 LUB GG 10144039

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGATASSSS
zapraszam was do siebie,pracuje na firmie lash perfect,mam salonik w olsztynie,zdjecia moich *rzes*moge przesłać na maila..zapraszam!!!10-820-503 LUB GG 10144039

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okiroki
witam,Was dziewczyny,czy ktoras z Was pracowała na produktach firmy LUXUS LASHES?doatałam katalog od tej firmy,ceny ...baaardzo wysokie,ale zachwalają te kosmetyko pod niebiosa,czy ktos miał naprzykład klej tej firmy?i jak on sie sprawdzał?dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okiroki
a ja wykonuje ten zabieg w 1,5 godziny,max 2,i wszystkie rzesy są naklejone,i nie co 2 a 1 do 1,i nie trezba pisac takich bzdet ze nie ma takiej możliwosci ,ze MUSI to trwac 3 godziny,rzesy mam jedwabne,a klej...to moja tajemnica,bo mam 2 ktore mieszam,jeden bardzo mocny a drugi bardzo szybko schnie,nie zrobiłam sobie ani jednej wizytowki,a ni jednej reklamy,pracuje w domu,mam oczywiscie certyfikat,jestem po dwoch szkoleniach,(ze by miec dostep do tych firm kosmetykow),no i kazda firma ma inne metody,sowje "sztuczki", i jakos na brak klientek nie narzekam,mieszkam koło niemieckiej granicy,z niemiec tez mam pełno kobiet,niektore nawet 80 km co miesiac jezdzą do mnie na uzupełnienie,a wszystko to dzieki "poczcie pantoflowej",nikogo nie namawiam i nie prosze by przychodziłi własnie do mnie,a najwiecej klientek mam do poprawki po "firmowych salonach",płacą tam 600-800 zł, a potem przychodzą do mnie i proszą cos z tym zrobic,a ja to robie bo to lubie robic.Kiedys nawet włascicielka solonu Znanej firmy wysłała do mnie diewczyne zeby zobaczyc jak jej to zrobie,to potem pytała co to za taki klej bo jest zrobione super,i nie mogła uwierzyc ze to w godzine mi sie udało,ale jak robie klej to tego nikomu nie powiem,Tak że wszystko mozna jeslij sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGATASSSS
Zapraszam serdecznie do siebie,akutalnie trwa promocja wiec warto sie skusic i sprobowac:) pracuje na lash perfect i przez ta własnie firme zostalam przeszkolona i posiadam dyplom pracuje u siebie w salonie. moj nr gg 10144039 tel 510-820-503 zdjecia moich prac moge przesłac na maila:)zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedłuzanie Rzes Olsztyn:)
AGATASSSS Zapraszam serdecznie do siebie,akutalnie trwa promocja wiec warto sie skusic i sprobowac pracuje na lash perfect i przez ta własnie firme zostalam przeszkolona i posiadam dyplom pracuje u siebie w salonie . moj nr gg 10144039 tel 510-820-503 510-820-503 zdjecia moich prac moge przesłac na maila zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzesy czy permament
Agassi gdzie masz salon ,szukałam na stronie Lash Perfect z polecanymi salonami i nie znalazłam salonu" Agassi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedłuzanie Rzes Olsztyn:)
lashperfect.pl/lokalizacje.aspx?woj=warminsko-mazurskie Agata Szostak Salonik Kosmetyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×