Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość clubberrrs
Ja tam widziałam certyfikaty wiszą na ścianach. A robi dobrze rzęsy i z tego co widziałam w kalendarzu przy zapisywaniu się do p. Doroty to ma pełno klientek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka_84
A z jakiej firmy robi rzesy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusinek9
Szkolenie permanentne przedłużanie rzęs - 350zł + zestaw/500zł bez zestawu Zabieg permanentnego przedłużania rzęs - 150zł Uzupełnienie/odnowa - 80zł Jestem instruktorką już 5 lat, od momentu gdy metoda weszła na polski rynek. Uczyłam się od najlepszych instruktorów z Ameryki. Posiadam doświadczenie i wyczerpującą wiedzę. Serdecznie zapraszam na szkolenia i zabiegi! Pozdrawiam Szczecin tel: 662 15 00 16 e-mail: kondracka89@gmail.com www.kosmetykiimpuls.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clubberrrs
Rzęsy na pewno Secret lashes, a klej nie jestem pewna, ale chyba też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiko
Drogie czytelniczki forum:)Czytam o przedłużanie rzęs bardzo dużo.Jadnak praktyka kto je nosił to jest myślę ważna .Moja siostra zakładała sobie rzęsy kępki i fakt trzymały się ale gdy zaczęły wypadać to razem z naturalnymi .Wygląda to strasznie.Po 3 miesiącach rzęsy się zregenerowały i powiedziała sobie że metoda kępkowa jest tańsza ale i dużo gorsza.Na ślub założyła sobie rzęsy metodą jeden do jednego i była bardzo zadowolona!Rzęsy wyglądał ślicznie,ą co najważniejsze wypadały same doklejane bez naturalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia2323
Dziewczyny które sie nie znają na rzeczy niech nie wypisują głupot !!! Ja pracuje na firmie Black Lashys za zabieg biore 120 zl jeśli klientka przyjedzie do mnie a 150 zl z dojazdem cena jak widac nie wygórowana i jakosć produktów wysoka !!! Oczywiście gdybym prowadziła swój własny salon cena wachala by sie w granicy 200-220zł Sama również zakladam rzesy u dziewczyny która bierze 100zł pracowałan na Secret Lashys teraz równiez używa Black Lashys rzesy moje jak i jej trzymaja sie średnio 3-4 tyg i wymagają dopelnienia wiec jak widać niska cena nie oznacza że ktoś pracuje na beznadziejnych produktach !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapraszam na przedłużanie rzęs w KIELCACH !!! Jako jedyna !! osoba w Kielcach jestem wpisana do miedzynarodowego spisu dyplomowanych stylistek rzęs (metoda 1:1). Pracuję na produktach firmy XTREME LASHES !! Zdjecia rzes. Więcej zdjęć mogę wysłać na maila :) http://img713.imageshack.us/img713/6928/rzeeesy.jpg http://img593.imageshack.us/img593/4088/dominikarzesybok1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Link nalezy skopiowac i wkleic do paska adresu oraz wykoasowac potem %20 - GOTOWE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_34
Testowałam kilka warszawskich gabinetów i najlepszy efekt uzyskałam w CHANTAL na ul. Karolkowej 50 . Najpierw Pani zrobiła ze mną obszerny wywiad a potem testy alergologiczne - byłam zdumiona kiedy dostałam 2 strony ankiety A4 do wypełnienia - świadczy to tylko o rzeczywistej trosce o dobro klienta BRAWO. Pani używała kleju Lashes Perfekct oraz rzęs Secret Lashes. Posiadała Cztery rodzaje ksztaltu rzęs: - dla efektu teatralnego - naturalnego - wydluzajacego Wytłumaczyła mi że aby uzyskać efekt naturalny rzes trzeba je cieniować. I rzeczywiście moje oko wyglądało zdecydowanie lepiej ale nie jak wachlarz na upalne dni. Po 4 tygdoniach zrobiłam uzupełnienie. Nie zauważyłam żeby moje brwi były przez to osłabione. W Chantal mają jeszcze dobry makijaż permanentny ale to sprawdzała moja koleżanka z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdlkj
a ja chciałam z całego serca polecić usługi Pani Magdy z Warszawy. robie u niej rzęski od pół roku i jestem mega zadowolona. Może zabieg nie trwa najkrócej bo ok 3 godzin ale jest za to mega dokładny. dodatkowym plusem jest to że Pani dojeżdza do klientek co w moim przypadku jest zbawieniem bo mam malutkie dziecko i niestety nie mogę sobie pozwolić za dłuższe samotne wyjście z domu jakby był ktoś zainteresowany to podaje numer 516188489. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect-art
Wszystkie Panie zainteresowane przedłużaniem rzęs zapraszam na stronę internetową www.perfect-art.com.pl serdecznie zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1988
madi88 wiesz ja od paru lat używam odżywki RevitaLash znajoma przywiozła mi ją z USA, jestem bardzo zadowolona, rzeczywiście przy codziennym używaniu efekt jest piorunujący...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1988
ale intensywnie zastanawiam się może warto pomyśleć o ponownym założeniu rzęs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink00
ZAPRASZAM na zabieg Przedłużania Rzęs 1 do 1 we Wrocławiu do Pani Ani w salonie STYLIZATORNIA. BARDZO DOKŁADNIE WYKONANIE ZABIEGU !!!!!!!!! 517 306 190 www.stylizatornia.wroclaw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeśli chcecie pracować na naprawdę dobrych wręcz super produktach to polecam markę XXL LASHES. Od miesiaca wykonuje zabiegi na ich artykułach i jestem pod mega wrażeniem. Do tej pory robiłam rzęski na SL i NL . XXL LASHES ma tak delikatne rzęsy, tak elastyczne, że żałuję, że wcześniej ich nie znalazłam, a cena super. Naprawdę spróbujcie!!! a klientki wniebowziete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1988
dziewczyny a Secret Lashes z Gdyni, oni są podobno nie drodzy? Dajcie znać co na ten temat sądzicie...będę wdzięczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda_białystok
Ja nosze rzęsy firmy clarena i jestem bardzo zadowolona, pracuję tez na tych kosmetykach. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a możecie powiedziec jak wygląda cenowo zakup rzęs bo na stronie tej Clareny nie ma podanych cen albo jestem ślepa ::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1988
dziewczyny Clarena owszem jest fajna, ale jest podobno dobra stylistka w Warszawie która doskonale trwale zakłada rzęsy Secret Lashes, znajoma mi o niej opowiadała........jest mega dokładna, koniecznie muszę to sprawdzić, to misja na dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joisia
Jaaaa baaaaaardzo polecam (okolice Sandomierza, Tarnobrzegu i Stalowej Woli) Panią Ewę z Gorzyc... Dzisiaj zrobiła przepiękne rzęsy... Chyba już nigdy się z nimi nie rozstanę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1988
Ja też chyba trafiłam. Byłam wczoraj na zakładaniu rzęs jak się okazało u mojej imienniczki, jestem zachwycona. Szczerze zastanawiam się nad ukończeniem takiego specjalistycznego kursu, może Select w Warszawie? Czy może ktoś, coś może podpowiedzieć, napisać. Byłabym bardzo wdzięczna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOTA
Może mi ktoś polecić w ŁODZI dobry salon lub osobe która dobrze-dokładnie zakłada rzęsy z Norek i ma wiedze co do nich... lub jedwabne..które są lepsze..Czy ktoś zakładał rzęsy Clarena slyszałam,że są dobre...czekam na dobre wiadomości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.moniasc.pinger.pl
Sosnowiec zaprasza :) blog z pracami moniasc.pinger.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja natomiast chciałabym odradzić p. Anetę z Wrocławia (tel. 782879682) rzęsy robi koszmarnie. Po wizycie u niej moje rzęsy były posklejane, z grudkami kleju. W dodatku źle dobrana długość, tzn miałam gdzieniegdzie doklejone dużo dłuższe rzęsy od innych- wyglądałam jak żaba z kreskówek. Po prostu tragedia. Po tygodniu zdjęłam. Straciłam tylko 150 zł :( Koleżanka namówiła mnie jednak na ponowne założenie u pani, do której ona chodzi. I tu jestem mega zadowolona. Rzęsy wyglądają naturalnie a przy tym b. efektownie. Także teraz mogę machać pięknymi firankami rzęs ;D Byłam pod wrażeniem wyboru: cieńsze, grubsze, dłuższe, krótsze, bardziej lub mniej podkręcone, kolorowe, z cyrkoniami, z norek (!) szok. POLECAM p. Julitkę (782 444 464)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect-art
Zapraszam na przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 produktami amerykańskiej firmy JB LASHES. Panie zainteresowanie odsyłam do strony www.perfect-art.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujaca!!!
Dziewczyny blagam! szukam nr telefonu do Sary, ktora zaklada rzesy i jest trenerem. Widzialam jej aplikacje i nawet mialam kontakt, ale jasna cholera zgubilam go a MUSZE MIEC RZESY zrobione bo wyjezdzam! Nie chce isc nigdzie indziej bo juz tyle spapranych zalozen widzialam, ze glowa mala. Bardzo Was prosze, moze ktos ja zna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect-art
Poszukująca nie wiem o jaką Sarę pytasz ale być może mogłabym Ci pomóc napisz @ na adres perfectart@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola0310
Dziweczyny, jeżeli któraś chce mieć pięknie zrobione rzęsy, to polecam looArt Studio na Odyńca. W piątek byłam tam na pierwszej aplikacji i rzęsy są przecudne. Zanim trafiłam do tego salonu przeszłam kilka innych salonów. I z żadnego wcześniej nie byłam tak zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1988
Ja natomiast polecam przedłużanie rzęs u Patrycji w Europejskiej Szkole Stylizacji Select. Przedłużyłam sobie rzęsy w zeszłym tygodniu i jestem zachwycona. Bardzo intensywnie zastanawiam się teraz z siostrą w tej samej Szkole. Myślę że będzie to dobry pomysł i inwestycja w przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TissiWarf
Kilka miesięcy temu po raz pierwszy przedłużyłam rzęsy i efekt jest na tyle fantastyczny, że nie wyobrażam sobie powrotu do codziennego malowania swoich rzęs. Dziewczynom z Wrocławia polecam dr Kulczycką, która pracuje na produktach NovaLash. Efekt naprawde jest wspaniały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×