Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość OlkaZ21212121
Nie polecam robic tego u http://allegro.pl/hipnotyzuj-spojrzeniem-przedluzanie-rzes-warszawa-i2373702496.html chyba, ze chcecie miec jednorazową akcję a potem puste pole do jakiego rzęs nie przykleicie rzesy klejone całymi kepkami, np kilka sztucznych do kilku moich, mam w domu kilka takich kępek jakie mi wypadły, porażka po całej linii jak pokazałam to innej pani od rzęs to się usmiała i stwierdziła ze takie coś predzej czy pozniej skutkowac bedzie brakiem mozliwosci zrobienia tego w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaZ21212121
"- jeśli sztuczna rzęsa odpada z naturalną, to znaczy, że żywot tej naturalnej dobiegł końca" albo ze ktos dobrał zbyt grube rzęsy do naturalnych bo mi się kładły od poczatku zasłaniając białko oka i niektóre wisiały mi tak ponad miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki85d
Hej, też słyszałam od odżywce revitalash- moja koleżanka używa jej pół roku i efekt jest powalający! Ja póki co przedłużam rzęski, jak mi się znudzi na pewno zainwestuję w tą odżywkę! Ktoś pisał o klejach dla alergików- moja kosmetyczka powiedziała, że te kleje nie mają substancji drażniących. Bałam się za pierwszym razem, bo mam mega wrażliwe oczy, a robiłam rzęski na ślub. Wyszło oszałamiająco, a makijaż wyglądał nieziemsko, wszystkie koleżanki odrazu zwróciły uwagę na moje oczy. Po zakładaniu oczy delikatnie były zaczerwienione, ale wydaje mi się, że to przez to, że były długo zamknięte. W Krakowie polecam Glamour Hair Studio na ariańskiej, fajne młode dziewczyny i ceny przyzwoite jak na centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebilla9
To kiepsko jakoś miałyście założone. Mnie wypadały owszem, ale wtedy kiedy się wymieniały z moimi naturalnymi rzęsami, zresztą Pani Kamila, która mi je zakładała, powiedziała że tak właśnie będzie. Żywotność naszej rzęsy to 1-1,5 miesiąca, więc mają prawo wypaść. Bez przesady i paniki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bardzo wrazliwe oczy. Mam alergie, czesto mi lzawia, sa zmeczone od komputera, puchna przy kazdej mozliwej okazji. Prauje w klimatyzowanym srodowisku, wiec sa tez suche. Dlatego sceptycznie podchodzilam do zabiegu blisko oka. Pierwszy raz bylam (pisalam wtedy na forum) jakies 7 tygodni temu. Efekt super, a moje oczy wcale nie ucierpialy. No i tak jak sie obawialam - jak raz zrobilam chce teraz zawsze! :-) Udalo mi sie znalezc super zaufana osobe i juz jej nie zmienie, bo na tym polu nie powinno sie eksperymentowac. Rzesy Pani Julii sa super (polecam wszystkim z Warszawy starflower.pl)! Wygladalam dobrze az 6 tygodni! W 6tym juz zaczely sie przerzedzac, wiec wybralam sie na uzupelnienie. I co najwazniejsze - odpadaja z rzesa prawdziwa, a nie jak u mojej kolezanki - same sztuczne podczas, gdy rzesy jej zostaja. Polecam wszystkim ten zabieg - a niepewnym Pania Julie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny szaleństwo, Wreszcie trafiłam na idealną stylistkę. Jestem z Kielc i obskoczyłam już 3 salony i dwie Panie na domówkach i wreszcie mam idealnie założone rzęski. PONADTO atmosfera w salonie jest rewelacyjna, nie czuje się, że się przyszło to pani obsłuży, wręcz przeciwnie panie są miłe i bardzo ciepłe. Dlatego postanowiłam polecić wszystkim poszukującym SALON 4MAKEUP na Wesołej. Rzęsy zakłada mi p. Dorota i ma takie cudowne podejście, że skusiłam się do p. Ani na zabiegi i.... wszytko, aż nierealne- BO JEST EKSTRA, mam fajną skórę i piękne rzęsy! Nie często coś polecam, ale znalazłam ideał więc postanowiłam się podzielić! Pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika1991
Ukończylam taki kurs i przedluzam rzeski metoda 1 do 1 jestem z okolic Białej Podlaskiej zapraszam zainteresowane dziewczynki moje klientki sa bardzo zadowolone;) zabieg u mnie kosztuje 100zl;) zainteresowani prosze pisac 509838675

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdax1508
Ewa ja kupiłam właśnie tutaj na http://www.sklep.wonderlashes.pl/pl/p/Serum-stymulujace-wzrost-rzes-LASHEM-Skoncentrowana-odzywka-do-rzes/189 bo ja u nich też rzesy biore bo są zawaliste. Ale ja trafiłam na cenę 199 :) bo była promocja:D także zagladaj jakby co bo czesto jest jakaś promocja. Poczekaj z tym revitalashem- u mojej mamy też od razu nie zadziałal, tyle kasy wywaliłaś to musi dac radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka29
zapraszam do salonu kosmetycznego manufaktura urody mościckiego 23 salon fryzjerski plus salon kosmetyczny zabiegi na dłonie manicure pedicure tipsy żelowe, przedłużanie wlosów i rzęs, makijaże na każda okazje regulacja i henna brwi, porady n temat ubioru stylizacje, zabiegi na wlosy , polecajcie ten post swoim znajomym teraz promocj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiiiiia
Hej, możecie polecić Panią z Rzeszowa, która mi fajnie przedłuży rzęsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka29
ja zapraszam do siebie do tarnowa przedłużam rzęsy piszczie na email do mnie kasia2461@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect-art
Panie zainteresowane przedłużaniem rzęs zapraszam na stronę interenetową: - - -www.perfect-art.com.pl - - - - Przedłużanie i zagęszczanie rzęs -Warszawa okolice Bemowa i Woli. Rzęsy i kleje (trzy rodzaje klejów w tym dla alergików), których używam do przedłużania rzęs są amerykańskiej firmy JB Lashes. Potwierdzenie uzyskania certyfikatu w 2010 roku na stronie www.jblashes.pl w zakładce stylistki. Serdecznie zapraszam, Iza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Mili
Hej dziewczyny a ja polecam panią Marlene z GDYNI :) Jest profesjonalistką i rzęsy robi doskonale. Ma różnego radzaju rzęsy i długości. Zabieg wykonuje dokładnie ,bezboleśnie i szybko. Do 2h miałam założoną 1 aplikację a teraz chodzę na dopełnienia i leżę ok 40 min.:) Dodatkowym atutem jest to iż dojeżdża również do klijentek. Pozdrawiam a to tel. do niej 519693955

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebillianka
Tak naprawdę o każdej ze stylistek rzęs mozna napisac ze jest profesjonalistką, zwłaszcza jesli dobrze wykona zabieg. Ale która z nich pozowlił Wam się mega odpręzyc podczas takiego zabiegu ? Ja robiąc go u Pani Kamili www.przedluzanierzes-warszawa.pl/ mogłam się odprężyć, wyciszyć umysł. A to wszystko dzięki muzyce relaksacyjnej, którą włączyła podczas zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salon wesoła kielce polecam
Polecam, salon na wesołej bo tam można się super zrelaksowac oraz zapanować idealnie wykonanym zabiegiem przedłużaniem rzęs. Polecam z sympatii do p Dorotko i z czystego zadowolenia. Pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katjjjja
Zgadzam się z Wami , jednak przedłużanie rzęs to bardzo dobre rozwiązanie, zwłaszcza jesli wykonuje je tak jak napisałas profesjonalna stylistka rzęs ( Pani Kamila). To jest też bardzo wygodne jesli wyjezdzamy na urlop i chcemy żeby nasze rzęsy wyglądały zawsze perfekcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy któraś z Was poleciłaby kogoś, kto przedłuża rzęsy w okolicach Puław lub Lublina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zilonka
Moja koleżanka robiła w Studio Prestige w W-wie ul.Obrzeźna 1a lok u2u. Bardzo pozytywne opinie im wystawiała. Ponoć fryzjer(pan) jest tam niesamowity-więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. chcie przedluzyc rzesy lecz jestem pelna obaw czy pozniej moje naturalne rzesy nie pokruszai sie lub nie wypadna. chce zrobic metoda 1 na 1. zatwierdzenia kobiet ktore robia te zabiegi nie przekonuje mnie gdyz jak wiadomo to sa ich pieniadze.chcialabym tylko opinie kobiet ktore to zrobily lub ktorym uplyna juz miesiac od przedluzenia rzes.czy faktycznie warto czy faktycznie pozniej naturalne rzesy sa w dobrym stanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam odp dla Bookah w Beauty Club fajnie zakładają rzęsy. Ja tam robiłam kurs i jestem zadowolona:) Mam już wiele klientek, które cały czas wracają. Jeśli jest ktoś zainteresowany to przedłużam rzęsy metodą 1:1, dojeżdżam do klienta na terenie Poznania i okolic. Mam duży wybór rzęs i do wglądu zdjęcia klientek. Cena pełnej aplikacji rzęs u mnie to 80zł, a uzupełnienie jest uzależnione od ilości pozostałych jeszcze rzęs. Pozdrawiam Magda (sms798090395)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odp dla Jastin2012 ja sama przedłużam rzęsy u swojej koleżanki i powiem tak. Rzęski jeśli masz dobrze założone potrafią wytrzymać do 5tyg. Oczywiście po 3-4 już widać ubytki. Wypadają z naturalną rzęsą i odrastają, także bez obaw, ja sama już od roku tak zakładam i zdejmuję, wiadomo że nie są w super kondycji po zdjęciu, ale 2tyg max z olejkiem rycynowym i jest już ok, także nie obawiaj się i zakładaj rzęski, na pewno będziesz zadowolona, ja zawsze jestem:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o przedłużanie rzęs w Warszawie to mogę polecić ESTETIMED na ul. Ogrodowej 7. Pani Paulina potrafi sprawić, że rzęsy wyglądają niesamowicie naturalnie, a jednocześnie spojrzenie nabiera wyrazu:) Dobrze wykonane przedłużanie rzęs to na prawdę fantastyczna sprawa w końcu rano nie trzeba się malować a dodatkowo efekt jest nieporównywalnie lepszy niż przy użyciu maskary. Osoby które negatywnie wypowiadają się o tym zabiegu chyba nigdy nie miały dobrze przedłużonych rzęs, ale rozumiem je bo zanim trafiłam do ESTETIMED też wyprobowałam kilka takich pseudo specjalistek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvka
Potwierdzam że Pani Kamila na Woli jest świetną stylistką rzęs. Jestem 3 tygodnie po zabiegu, i jesli zabieg jest dobrze zrobiony, użyty odpowiedni klej to ja jestem doskonałym przykladem że i po 4 tygodniach dopiero mozna mysleć o uzupełnieniu. Poza tym zabieg wykonuje przy reklaksacyjnej muzyce, mozna sie świetnie odpręzyć. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect-art
Wszystkie Panie zainteresowane przedłużanie jak również zagęszczaniem rzęs chciałabym zaprosić na stronę internetową: - - www.perfect-art.com.pl - - Warszawa okolice Bemowa, Woli, Żoliborza i Bielan. Rzęsy i kleje (trzy rodzaje, w tym delikatny dla alergików), których używam do przedłużania rzęs są amerykańskiej firmy JB Lashes. Produkty te zostały przebadane na terenie Polski w Kosmetyczno-Lekarskiej Spółdzielni Pracy IZIS, w Laboratorium Badań Wyrobów Kosmetycznych i Chemii Gospodarczej oraz Ochrony Środowiska i Higieny Pracy, posiadają certyfikat ISO 9001:2000. Na podstawie przebadanych próbek, stwierdzono, że produkty odpowiadają wymaganiom stawianym kosmetykom kategorii I (pierwszej). Potwierdzenie uzyskania certyfikatu w 2010 roku na stronie www.jblashes.pl w zakładce stylistki. Serdecznie zapraszam, Iza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "Fanka rzęs"
Kochane moje, jak czytam tu te bzdury to mam ochotę pawia puścić. Sama wdepnęłam w to gówno zachęcona samymi achami i ochami zamieszczanymi przez laski które dopiero co sobie założyły rzęsy bądź osobami które je zakładają. Nota bene te drugie zrobią wszystko żeby Was do tego zachęcić. Prawda jest taka, że i owszem, efekt po założeniu bajka, wygoda totalna. Codziennie od rana pięknie, ale.... no właśnie to "ale" zaczyna się później. Pomiędzy jednym a drugim uzupełnieniu nie zwracamy uwagi na swoje naturalne rzęsy, bo przecież za ok 2h znów będziemy miały powalające spojrzenie, więc to, że wydały nam się krótsze niż zwykle nie robi na nas wrażenia. Tym czasem one krzyczą, że jest z nimi coraz gorzej. Nie ma cudownych środków czy kleji. Wbijcie to sobie do głowy. Moja "przygoda" z rzęsami trwała rok. Laska która mi je zakładała (oczywiście w jednym z najlepszych renomowanych salonów) zapewniała, że to bezpieczne, że nic się nie niszczy, że zawsze mogę zrezygnować. Tym czasem.... stało się tak, że czysty przypadek sprawił, że nie mogłam pojechać w umówionym terminie na uzupełnienie rzęs. Przyzwyczajona do "boskiego" wyglądu moich oczu spróbowałam wytuszować moje (w końcu całkiem niezłe)rzęsy i SZOK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiecie co zobaczyłam w lustrze ? Totalne nic ! Tak jakby mi je ktoś ogolił golarką do zera. To co pozostało nawet kikutami nazwać nie można było. Płacz i jeszcze raz płacz. Pozwoliłam sobie zadzwonić do owego salonu i wiecie co tam usłyszałam ? Że powinnam sama z siebie się liczyć z konsekwencjami wydłużania rzęs. Że tak się dzieje "czasami". Oraz że mam zainwestować w dobrą odżywkę, którą oczywiście też mi polecono za jedyne 200 zł. Skończyło się na tym, że babkę zj*bałam i rozpaczliwie szukałam pomocy gdzie się dało. Dziś PO CZTERECH MIESIĄCACH stosowania odzywek, balsamów i innych specyfików odzyskałam połowę tego co natura mi dała wcześniej. Nigdy więcej NIKT nie namówi mnie na to dziadostwo. Niech mój przypadek będzie przestrogą dla wszystkich dziewczyn które naiwnie wierzą że ich to nie spotka. To iluzja. Pozdrawiam i życzę rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentyna87
Wierze,że twoja przygoda z rzęsami zle sie skończyła jednak nie zawsze tak bywa jak piszesz. Sama noszę je od 3 lat i nie zawsze uzupełniam z tego powodu, że tam gdzie pracuję nie jest to mozliwe. Nie zauważyłam nic takiego jak piszesz. Moje zawsze wygladają tak jak przed zalozeniem. Sa dlugie i gęste tylko cieńkie i jasne (takie mam naturalne), henna nie daje takiego efektu jak te semipernamentne. Nosze je przez kilka miesiecy potem przerwa 2 miesiace i od nowa. Nie stosuje odżywek. Nie wiem jak dlugo bede kozystac z tego zabiegu, ale poki co ja jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect-art
Fanka rzęs, pozwolisz że odniosę się do Twojej wypowiedzi. Wszystkie te kwestie zniszczonych rzęs były już wielokrotnie poruszane na tym forum, mimo to, chciałabym postarać się stanąć w obronie tego złego wrażenia, które pozostaje z Twojej wypowiedzi. Zakładam rzęsy od dwóch lat, sama mam przedłużanie rzęsy od ponad trzech, oczywiście nosząc je z przerwami czasem miesięcznymi a czasem krótszymi. Jestem pod wielkim wrażeniem efektów tej usługi stąd też zdecydowałam się po roku noszenia rzęs na to, by zając się tym profesjonalnie, działając na produktach markowych z atestem i szkoląc się u najlepszych trenerów. Jest mi bardzo przykro, że zawiodłaś się na przedłużaniu rzęs i że stan Twoich naturalnych rzęs w znacznym stopniu się pogorszył. Rozumiem Twoje rozżalenie i płacz. Jednak w każdym takim problemie są dwie strony medalu. Być może Twoja stylistka, mimo iż z renomowanego salonu, źle dobrała długość i grubość do Twoich naturalnych rzęs, stąd też rzęsy osłabiły się a w efekcie wyglądało to tak, jak opisałaś. Być może produkty na jakich pracowała nie były markowe. Właśnie w takich przypadkach rzęsy mogą się popalić, osłabić, może wystąpić alergia lub podrażnienie. Nie wiem przez jaki okres czasu przedłużałaś swoje rzęsy ale jeśli trwało to kilka miesięcy a Twoja stylistka nie zauważyła nic niepokojącego w kondycji Twoich rzęs, to przykro mi to mówić, ale widocznie niewiele miała wspólnego z profesjonalizmem i najzwyczajniej niewiele ją interesowało co się dzieje z Twoimi rzęsami. Nie zajmowałabym się tym gdybym nie miała gwarancji, że nie zrobię nikomu krzywdy, nie oszpecę żadnej Klientki Czasem trzeba być czujnym i reagować. Nie zrażaj się do rzęs. Czasem po prostu trafiamy na niekompetentnych ludzi, którzy kierują się tylko zyskiem. Pozdrawiam, Iza www.perfect-art.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzęsy na tak ?
Byłam dwa tygodnie temu na rzęsach u uznanej za najlepszą w Bydgoszczy ,pani Eli z instytutu GIGI . Wykonuje ten zabieg ,szkoli z tegi i co najważniejsze sama nosi te rzęsy od 4 lat ! To skoro je nosi tak długo,bo to jednak reklama , i ma je i chyba wie najlpiej czy to szkodzi. Rzęsy przecież odrastają , są odżywki które poprawiają ich kondycje ,to wydaje mi się ,że panikę sieją na tym forum laski,które nie mają takiej usługi w swojej ofercie! Jak wszystko można źle trafić ,albo ktoś oszczędza na środkach,albo się uczy dopiero tego,ale jak się wybiera renomowany salon,to nie ma czego się bać .A efekt - przepiękne rzęsy, całkowicie odświeżony wizerunek ,bez ostrzykiwań !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×