Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość bydgoszczanka;)
A ile ta mistrzyni z gigi bierze za rzęsy? Ja niestety już przelciałam się chyba po wszystkich salonach w bydzi z gruponów i niestety nie da się zaoszczędzić, jedna wielka masakra. Laski wystawiają się na tych sruponach,koszą kasę za ilość naiwnych , a efekty są jakbm sama sobie założyła,wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Rzęsa
Droga BABO Z OLSZTYNA , chciałabym Ci tu zwrócić uwagę że nie suszy się starego kleju pompką lecz klej o dłuższym czasie wiązania , chodzi tu o m.i o kleje typu A czyli hipoalergiczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Rzęsa
Witam , Zapraszam na zabieg przedłużania rzęs e-mail dzulietta743@poczta.fm zabieg w pełni bezbolesny używam tylko produktów hipoalergicznych . Dojazd do klienta na terenie Warszawy w cenie zabiegu . Jestem dyplomowaną stylistką rzęs , z wykształcenia Stylista Fryzjer . Kosmetyka, oraz Stylizacja rzęs natomiast jest moim hobby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małamery
Polecam mani i pedicure w Studio Prestige na ul.Obrzeźnej w Wwie. Mają super pakiety na Gruponie i za nieduze pieniądze można zrobic sobie mnóstwo zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małamery
Sorry-nie w tym temacie sie wpisałam. nie umiem teraz usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba z Olsztyna
Zgadzam się, że kleje hipoalergiczne schną dłużej i trzeba je dosuszyć, ale parę razy miałam "szuszone" rzęsy, które trzymały się bardzo krótko i po zabiegu oczy były podrażnione, więc nie zawsze reguła z suszeniem się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Rzęsa
Myślę że lepiej jest ich nie suszyć , ja nigdy tego nie robię , ponieważ nie chcę tak jak już powiedziałaś dodatkowo podrażniać oka klientki , ponieważ ten strumień powietrza dodatkowo , wysusza śluzówkę . Zgadzam się z Tobą . A co do starych klejów , to jest nie dopuszczalna praktyka , ludzie nie zdają sobie sprawy że mogą zrobić komuś krzywdę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohmylashes
Przdluzam rzesy na terenie North Dublin .Mam dyplony ukonczenia collegu w Dublinie (CIBTAC i ITEC) z dwuletnim doswiadczeniem. Zapraszam ohmylashes@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzaja
polecam glamourlashes.pl maja tez konto na allegro glamour_lashes uzywam ich kosemtykow i rzes od kilku miesiecy i mam same zadowolone klientki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba z Olsztyna
dziewczyny, którą stylistkę rzęs z Olsztyna polecacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makinta
Jestem z Kielc i od 1 roku przedłużam rzęsy. Zmieniłam już 3 panie od rzęs i dopiero moja obecna pani od rzęs pani Dorota z salonu 4 make-up powiedziała mi, że żaden zabieg nie pozostaje obojętny dla rzęs, ale nie tylko zabieg bo również tuszowanie rzęs, podkręcanie ich zalotką i trwała na rzęsy tez je osłabiają. (zresztą trafiłam do tego salonu z pozytywnych opinii na forach :) ) Ja zostałam poinformowana o skutkach i o tym, ze co jakiś czas trzeba robic rzęsom przerwę na 1 -2 miesiące, żeby mogły się odbudować. Po pół roku przedłużania zrobiłam im przerwę na 2,5 miesiąca i znowu założyłam (oprócz tego używam odzywki Revitalash) i musze powiedzieć z czystym sumieniem, że rzęski są trochę cieńsze, ale nie są wyleniałe. Z resztą pani Dorota mnie informuje jaki jest ich stan. Polecam znaleźć osobę uczciwą z umiejętnościami i wtedy będziecie się cieszyły i pięknie przedłużonymi rzęskami i nie będziecie się martwić o rzęsy naturalne. Pozdrawiam Makinta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect-art
Panie zainteresowane przedłużaniem rzęs zapraszam na stronę interenetową: - - -www.perfect-art.com.pl - - - - Przedłużanie i zagęszczanie rzęs -Warszawa okolice Bemowa i Woli. Rzęsy i kleje (trzy rodzaje klejów w tym dla alergików), których używam do przedłużania rzęs są amerykańskiej firmy JB Lashes. Potwierdzenie uzyskania certyfikatu w 2010 roku na stronie www.jblashes.pl w zakładce stylistki. Serdecznie zapraszam, Iza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przedlużam w Myslowicach u Pani Agnieszki w promocji za 50 zł i jestem mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaa89
Jeśli chcecie wykonac zabieg przedłużania rzęs teraz jeszcze przed urlopem to polecam to miejsce www.przedluzanierzes-warszawa.pl Teraz przedłużanie rzęs kosztuje tylko 169zł. Zabieg wykonuje profesjonalna styliska rzęs przy relaksującej muzyce. I co ważne sam efekt jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edddyt a
Ja byłam z Twojego polecenia u Pani Kamili i rzeczywiście muszę przyznać , ze oprócz tego że jest bardzo miłą osobą to jak przykleiła mi rzęsy to już jest 4 tydzień , i wszystko się ładnie trzyma. Oczywiscie wymieszały się już rzęski z moimi, ale jeszcze tydzień i pójdę na uzupełnienie. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzunia99
Mojej znajomej wypadły wszystkie rzęsy po przedłużaniu 1:1, więc uważajcie dziewczyny. Lepiej mieć krótkie i mało widoczne - zawsze można je choć umalować. Gdy się nie ma rzęs wcale - to dopiero jest makabra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedłużanie rzęs robię od 1,5 roku i moje własne rzęski mają się na prawdę dobrze, a efekt jest zachwycający,mega naturalny i nie wyobrażam sobie powrotu do codziennego nakładania makijażu. Nie rozumiem komentarzy pod tytułem "po przedłużaniu rzęs Twoje własne Ci odpadną" bo mnie po tak długim czasie nic złego się nie dzieje, ale to też kwestia tego czy ktoś robi to profesjonalnie. Z własnego doświadczenia mogę polecić ESTETIMED w Warszawie na ul. Ogrodowej bo po wypróbowaniu innych miejsc stwierdzam, że nigdzie nie uzyskałam tak świetnego i wytrzymałego efektu :) (chodzę co 4 tygodnie i nie widać praktycznie żadnych luk).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rennntka
No właśnie sama sie zastanawiam co będzie z moimi rzęsami po takim zabiegu, ale na szczęście jak można również przeczytać tutaj olejek rycynowy jest dobry na wszystko /www.przedluzanierzes-warszawa.pl/wlasciwa-pielegnacja-rzes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy ktoras z Was przedluzala rzesy w Bochni??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Achaja85
ja przedłużam w Olsztynie i czasami jeżdżę do klientek do warszawy, zakładam rzesy w domu klientki, cennik- zakładanie 99 zł uzupełnianie 69 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata1234
Przedłużanie rzęs Koszalin - polecam Be beautiful studio u pani Edyty, podejście naprawdę rewelacyjne i przedłużanie rzęs 1 do 1 z prawdziwego zdarzenia! Jestem bardzo miło zaskoczona, że udało mi się znaleźć taką profesjonalistkę w takim małym mieście jak Koszalin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robiłam i wiem
Witam, czytam te wszystkie opinie i widzę że tylko niektóre podchodzą do sprawy racjonalnie Po raz pierwszy miałam przedłużane rzęsy ponad rok temu- 2x dokładane, czyli razem wychodzi około 3ipól miesiaca. Po całkowitym zdjęciu, rzesy własne zostają małe i cienkie. Taki "efekt" dodatkowy potwierdzi każda DOBRA kosmetyczka. Skusiłam się przed świętami na jeszcze raz też 2x dokładane. I powiem tak - efekt jest cudny, rano b/problemów z malowaniem :), długie, ładne, teraz też kolorowe rzęsy, ale wiecej już NIE, ja dziekuję. Moja kosmetyczka sama stwierdziła że odpocząć trzeba około 1,5-2,5 miesiąca, regeneracja, regeneracja i odżywianie. Rzęsy po pół roku dochodzą do siebie i tak jak mówią - po zdjęciu czujesz się jak po chemii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwcia-Kraków
Witam , Ja przedłużam rzęsy od roku u mojej koleżanki , ona robi piekne naturalne rzęsy z norek , jestem u niej w salonie na Kazimierzu raz w miesiącu Rzęsy czymają sie idealnie nie są poskllejane jak to nie któzy robią :) Wiec polecam www.mylashes.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba338
Uwielbiam przedłużone rzęski ale niestety od jakiegoś czasu nabawiłam się uczulenia;/ Nie wiem co się dzieje,bo wcześniej kilkakrotnie miałam robione a teraz oczy mi na drugi dzień puchną i muszę wpuszczać sobie krople do oczu.W dodatku są przekrwione i nie wygląda już to ładnie;( Zaznaczam że zabieg ten mam wykonywany cały czas u tej samej kosmetyczki,tymi samymi produktami. Czy ktoś miał bądź ma taki sam problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba z Olsztyna
@zaba338 - mam dokładnie ten sam problem: na początku było ok, ale teraz po każdym zabiegu mam czerowne, przekrwione oczy. bolą i swędzą. zapuszczam różne krople: polecam Starazolin (ok. 10 zł bez recepty) albo Visine (drogie i działają jak Starazolin). dziewczyny polecały mi także krople do oczu, coś na D... ale niestety są tylko na receptę. jak zdobędę, przetestuję i opiszę :) zaczerwienie utrzymuje się ok. 2 dni, później jest już ok. z reguły na uzupełnienie rzęs umawiam się na piątek, żeby przez weekedn dojść do formy :) uzupełniam u różnych stylistek, różne kleje, ale najbardziej podrażnił mi oczy klej hipoalegiczny :/ także w moim przypadku nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie swoim kosmetyczką zeby uzywały kleju hyperalergicznego bo sie poprostu na zwykly klej uczuliłyście:o))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna kosmetyczkaa
Nowosc to myscara. Nakladanie specjalnego preparatu na rzesy. Przedluza i zageszcza nie niszczac ich. Utrzymuje sie do miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonnnidka2
żaba a pytałas swojej kosmetyczki jakiego użyła kleju... Tak to nieraz jest, ze w tych najlepszych gabinetach oszczedzaja i robią wszystko niskim kosztem zeby tylko jak najwiecej zarobic na zabiegu. Ja u Pani Kamili zakładam juz ze 4 mc i odpukać nie miałam takich niespodzianek. A tez mam wrazliwe oczy, i noszę szkła kontaktowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×