Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chlopak 24

moja dziewczyna robi sie gruba

Polecane posty

Gość lodówa
To pewnie z głodu ten kwiatek mi nie wyszedł. powtórka: Lola 🌼 na pocieszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink frogg
To ja kurcze uduś w cebulce, albo zawekuj na zimę, do tego beczka kapusty i jakos dociągniesz do roztopów. Takich to chyba jakieś inne bociany przynoszą, waham się rzucać kalumnie, ale moze czarne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
CHLOPIE!!?? PRZY 168CM ok 50 kg teraz?? czyli laska ma wazyc 35-40 kg ZADNA ANOREKTYCZKA TEGO NIE DOZYJE SUPER tez chcialabym inaczej rozmiescic moj tluszcz ale przy 168 cm i 54 kg bylam CHUDA!! I ZAZNACZAM NIE MAM IDEALNEO \"rozlozenia\"- czyli ok tali moglyby zaopatrzyc gore ;-) wiec odejmij sobie te twoje 15 kg nadwagi!! zwariowales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ciekawe ile twoim zdaniem
jesli bierze tabletki anty to mozesz byc pewny ze to przez tabletki a poza tym jak bedzie wazyc 50 kg przy 168 to chyba bedzie sie ubierac w sklepach z odzieza dla dzieci bo ja nosze 34 i jest to najmniejszy damski rozmiar w polsce.... juz nie mowiac o jej zdrowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
a wy panowie tacy macho jestescie?? podajcie swoje wymiary....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty chuda jesteś jak .....
masz chyba niedowage a ja przy okazji kompleks mam 170 i waże 55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na moje dobrze,ze jej mowi ze troche przytyla. To normalne :> Ma ja oszukiwac,ze swietnie wyglada? Postawil kawe na ławe i dla mnie git!Szczerosc to dobra cecha!Chłopie porywaj ja na spacerki,basen i bedzie dobrze:) Pozdrawiam wszsytkich za i przeciw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ciekawe ile twoim zdaniem
szczerosc szczeroscia ale chyba powinien tez zadbac o jej zdrowie:P mam nadzieje ze ton topik to tylko glupia prowokacja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pozostaje wam aktywne spedzanie czasu RAZEM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ciekawe ile twoim zdaniem
wlasnie z ciekawosci sprawdzlam na tabeli ile powinna wazyc kobieta o wzroscie 168 :P idealna waga to ok 55-65 kg wiec tylko wspolczuje twojej dziewczynie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprawiajcie duzo seksu :P To naprawde rewelacyjna dieta! A tak poza tym, to chyba nie bardzo Ci na niej zalezy, bo ja kiedys wazylam 15 kg wiecej niz teraz, a mojemu facetowi i tak sie podobalam i nigdy mi nie pisnal ani slowka o tym, ze moglabym schudnac. Lola: pomysl z tancem dobry, ale nie rozumiem tego stwierdzenia: \"a moze je srodki antykoncepcyjne?? zebys TY MOGL spokojnie... ?\" Zawsze myslalam, ze antykoncepcja to spokoj dla obu stron uprawiajacych seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenyyyyyyyyy
jej waga jest całkowicie w normie!! swoją drogą ciekawe ile ty ważysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może po prostu namów ją żebyście razem ćwiczyli coś np. chodzli na silownię na steper lub bieżnię, czy koszykówka może być niezła zabawa. A może chińska kuchnia, od ryżu napewno nie przytyje, pozatym spędzaj z nią więcej czasu to pozwloli ci kontrolować co je, jakby tam wzięła jakieś fryteczki to zareaguj: kochanie, zależy mi na tobie i rownież na twoim zdrowiu, napijmy się soczku napewno lepiej to wpłynie na nas ,na nasze zdrowie, wygląd ,cerę itp niż te smażone na starym oleju frytki. Można wiele ale i tak wszystko zależy od dziewczyny. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do ena... pigulki to spokoj dla obojga ale wygoda dla niego, a ew. poiklania czy samopoczucie zle dla niej. np. niektorzy faceci nie chca stosowac gumek bo nie \"lubia\" , choc byloby to dla ich partnerki bardziej wsakzane ze wzgledu na zdrowie czy figure. o to mi chodzilo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiankaa..
tak zapiszą się na siłownie a ona póżniej przyjdzie i nażre się i wszystko stracone .Mnie po wysiłku nie chce się jeśc ale wiele osób ma odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka27
Kurcze, chłopcze, waga całkowicie w normie, ale to nie tylko o wagę chodzi. Kwestia budowy i zawartości tłuszczu oraz stopnia rozbudowania masy mięśniowej. Wiadomo, że jeśli kobieta dużo ćwiczy, rozbudowują sie mięśnie, które ważną o wiele więcej niż taka leciutka tkanka tłuszczowa. Ja mam 164 cm wzrostu, jestem wysportowana, mam niezłą figurą i nie mogę schudnąć poniżej 55 kg, bo wtedy zatrzymuje mi się okres, wypadają garściami włosy, łamią się paznokcie, a o morfologii krwi juz nie wspomne, więc od razu dostałam zakaz od lekarza. Poza tym...kwestia Twoich upodobań i uczuc przede wszystkim. Jasne, ze facet chciałby się pokazać w towarzystwie z piękną dziewczyną, ale czy tylko na tym Ci zależy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic
ja mam podobny problem, moja dziewczyna jak ja poznalem tez nie byla szczupla i miala troche wiecej cialka tu i uwdzie i ja to zaakceptowalem, ale ona teraz zaczyna naprawde tyc a do tego obzera sie slodyczami, ja zawsze staralem sie dbac o swoj wyglad i tym bardziej nie wyobrazam sobie ze ona mogla by byc gruba. Dziewczyny, oczywiscie ze nie jestesmy z kims tylko dla jego wygladu ale my po prostu chcemy zeby kobieta byla dla nas atrakcyjna, jestesmy wzrokowcami i wyglad naszej partnerki jest rowniez dla nas bardzo wazny, i nie chodzi tu o to zeby z dziewczyny zostaly -skora i kosci, i nie obrazajcie sie jak chlopoak wam zwroci uwage na to, tylko sprobujcie cos z tym zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola z Honolulu
Oj biedna ta twoja dziewczyna.....niech ucieka od ciebie gdzie pieprz rośnie ....oby szybko!!!! TOBIE NA NIEJ NIE ZALEZY TYLKO NA JEJ TYłKU....niemal każda z nas w końcu kiedyś przytyje np po dziecku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jej mow
a wy co kobietki.... stawiacie swoim facetom wymagania a same to nietykalne, nic nie mozna powiedziec bo sie obrazacie zaraz zamiast przejrzec sie w lustrze czasami i stwierdzic ze faktycznie mozna by bylo troszke poprawic swoje sylwetke, przeciez nikt nie wymaga cudów, skoro kochacie swoich facetow to moglbyscie troszke dla nich sie poswiecic, w zwiazku nie tylko sie bierze ale i daje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvb
ej , no dobra milosc miłością a co z porządaniem ? mozna kogos kochac za to kim jest , za jego dobro i wszystkie szlachetne cechy jakie posiada, ale jak kobieta zaczyna sie zmieniac i tyc to mimo tej calej milosci nie bedzie pozadania a co za tym idzie- sexu, a to jest bardzo wazny aspekt zycia razem, a wiec puentując - wyglad zewnetrzny jest rownie wazny jak to kim jestesmy i co znazczymy, milosc trzeba pielęgnowac rowniez w ten spsób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no trochę to rozumiem
mojemu facetowi strasznie brzuch urósł - i nie przestałam go z tego powodu kochać, ale na pewno mniej mnie fizycznie pociąga... :( ale nic mu nie powiedziałam nigdy na ten temat, bo nie chcę, żeby mu było przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruszcie sie
no widze ze napisalo tu kilka zakompleksionych grubasek ktore sobie wmawiaja ze jak sie ludzie kochaja to wyglad zewnetrzny nie ma tu zadnego znaczenia....a moim zdaniem to wy tylko usprawiedliwiacie swoje lenistwo, nie chce wam sie dupy ruszyc i isc na basen czy troche na rowerze pojezdzic i odmowic sobie jakichs smakolykow albo tlustego jedzenia, bo co ja sie pytam ? bo wimie milosci druga osoba wszystko zniesie? to jest dopiero egoizm....zycze powodzenia z takim podejsciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×