Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zebra123

Przykłady mało stresujących zawodów

Polecane posty

Gość zebra123

Otoz chodzi o to,ze bardzo zle znosze stres. Bardzo chcialabym miec malo stresujaca prace. Moze byc nawet malo platna,ale zeby tylko byla jak najmniej stresujaca. Wiem,ze kazda praca jest zwiazana z pewna dawka stresu,ale w jednej pracy jest go na pewno wiecej, a w innej duzo mniej. Moglibyscie mi podac przyklady malo stresujacej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebra123
No niezle :) Dawac dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapapapapapapaapa
sprzataczka, smieciarz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebra123
ksiegowa? To mi sie raczej kojarzy z duzym stresem.... W koncu jak sie gdzies rabniesz i jak nie daj Boze firma bedzie miala przez to jakies klopoty,to masz przeabane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebra123
No bibliotekarka, to fakt. Ale chodzilo mi raczej o takie wypowiedzi: jestem z zawodu tym a tym, pracuje na takim a takim stanowisku, do moich obowiazkow nalezy to i to, sytuacje stresowe w mojej firmie zdarzaja sie np raz w miesiacu, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktory lubisz
i w ktorym czujesz sie dobra.Ja bym sie np powiesila, bedac ksiegowa, Najlepiej miec prace. ktora jest pasja, przyjemnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebra123
Kurcze,bo chodzi o to,ze moja obecna praca jest bardzo stresujaca i juz powoli nie moge. Np teraz zamiast sie zrelaksowac po pracy, ja siedze i mysle, co musze zrobic jutro,zeby nie miec zadnych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktory lubisz
ja np jestem architektem i nie stresuje mnie projektowanie, tylko durni inwestorzy , ktorzy maja dziwne (mowiac delikatnie) gusty . Nie stresujje mnie za to praca na uczelni - choc wiem, ze niektorych tak, ja tam sie wyłaczam z problemów zycia codziennego, zapominam o swoich problemch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy co stresuje, nudzenie sie w pracy i zarabianie malych pieniedzy tez moze byc stresujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może technik farmaceuta
pomagasz przy produkcji leków, układasz je na półkach i tp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazniejsze
od rodzaju pracy jest to z jakimi ludźmi współpracujesz, jakiego masz szefa Prracwałam w biurze (szef który niepomaga tylko wymaga, wszystko do zrobienia na zaraz, użeranie się z pozostałymi pracownikami,którym nie chce sie wypełniac Twoich poleceń, dziwne zadania itp..Stres na co dzien:)) A pewnie są i biura w których jest spokojnie Obecnie pracuję jako pomoc księgowa i czuje wewnętrzny spokój.Nie robię na razie nic skomplikowanego, więc nie mam czym się przejmować. Wychodze z pracy i moge o niej zapomnieć. Szefowie są świetni. Domowa atmosfera. Dla niektórych ta praca może być nudna - dla mnie jest spokojna. I to jest jej zaletą. Ale moja szefowa nie ma tak spokojnie. Codzienne wyjaśnie spraw w urzędach itp... :))) Chyba generalnie im więcej obowiązków i odpowiedzialności tym więcej stresu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze to jest kwestia nastawienia. Ty zdaje się, masz nie najlepsze, jesteś z gatunku tych, co przeżywają i zamartwiają się. Druga sprawa, to zależy od środowiska i ludzi z którymi pracujesz, od firmy, nie tyle od zawodu. Pracując w tym samym zawodzie, zdarzało mi się dziekować za pracę, bo szef był nie do wytrzymania i układy chore. Ja osobiście cenię sobie niezalezność ograniczone do minimum kontakty z szefostwem. Jestem lektorem i najbardziej lubię pracę w firmach. No ale mnie praca z ludźmi nie strsuje. Stresuje mnie upierdliwy szef i jakieś chore wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez lektor
albi, ja mam dokladnie to samo. Tez jestem lektorem i jestem przeszczesliwa, gdy moge po prostu spokojnie uczyc i z szefem kontaktowac sie gora 2 razy w roku. Tak wlasnie bylo, gdy pracowalam w firmach. Teraz bede pracowac w szkole stacjonarnej i jeszcze nie zaczelam uczyc,a juz chyba z 10 razy musialam sie spotykac ze swoim szefem. Generalnie praca lektora jest w porzadku. Ale powiedz jak rozwiazujesz problem ZUSu? pracujesz gdzies jeszcze na umowe o prace? Bo chodzi mi o to,ze ja moglabym cale zycie pracowac jako lektor,ale lektorow zatrudniaja tylko na umowe zlecenie lub o dzielo, dlatego emeryturka bedzie na starosc kiepska, o ile w ogole bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuajuy
ktos napisal ze sprzataczka to malo stresujace zajecie-niestety nie...ja pracuje w szkole jako sprzataczka i mam bardzo wymagajaca kierowniczke,wszystko musi byc wysprzatane na wysoki polysk i nierzadko trzeba myc podloge na kolanach albo szorowac kibelki kiedy ona cie obserwuje-to naprawde ogromny stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to proste
Programista to malo stresujaca praca. Robisz w swoim tempie i masz weszystko gdzies. A jak ci sie nie chce mowisz ze nie masz weny tworczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja
zebra123, pracuje kolo roku. Sytuacji stresowych zero. No moze przerwsze trzy dni byly stresujace, ale to w kazdej pracy chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja
jestem pracownikiem biurowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×