Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapłakana 23

Kochani wejdzcie nie sadziłam,ze cos takiego moze działac..

Polecane posty

Gość zapłakana 23

Otóz na tym blogu swe wpisy pozostwail chlopak ktpory powininejn miec 19 lat , a rok temu zmarł w wypadku motocyklowym :( przeczytajcie jak pisal o swoim zyciu i dziewczynie na pierwszej stronie , ja ryczłam jak bobr , w dodatku ta muzyka w tle :( :( http://kamil_malik.ownlog.com/ :( napiszcie odczucia po zobaczeniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakana 23
Gdy spojrzę na moje dłonie Pamiętam jak trzymałeś je w swoich. Gdy dotykam swojej skóry Czuję jak gładzisz ją opuszkami palców. Gdy maluję usta Wspominam Nasz pierwszy pocałunek. Gdy zamykam oczy Niemal czuję Twoją obecność. Gdy przechodzę obok Ciebie Z trudnością oddycham. Gdy całuję kogoś innego Oczyma wyobraźni widzę Ciebie. Gdy uśmiechasz się do mnie Przeżywam niezapomniane chwile rozkoszy. Gdy tańczę Nie potrafię zapomnieć o tym co Nas łączyło..." :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Pełno błędów językowych na tym blogu 2. Mógł sobie Kamil znaleźć bardziej rozsądne hobby 3. W wypadkach drogowych w Polsce co 10 minut ginie człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakana 23
no własnie :( ja tez jak dzis po raz pierwszy przeczytalam tego bloga to ryk :( ale sposob w jaki sie wyrazal o ludziach , o dziewczynie :( byl bardzo wzruszajacy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on się wyrażał
?? z zaswiatów może? przecież to jego dziewczyna pisała i zakolorowała wszystko na maksa. Grafomańskie popisy. Zbyt melodramatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale tam niby są jego prawdziwe wypowiedzi, które wypowidział zanim umarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on się wyrażał
"I ciebie prosze moja Kasiu..." no prosze cię ! Widziałes kiedyś 18latka który by tak mówił? To raczej tekst leżącego na łożu śmierci dziadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on się wyrażał
właśnie :o czyli autor tego bloga przekombinował ale cóż- można to zrozumieć, że zakochana dziewczyna gloryfikuje chłopaka, którego już nie ma. Pamięta sie tylko dobre rzeczy a czas troche je wyostrza i poczucie straty sprawia, że wydaje nam się że ta osoba była ideałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez nie rusza
a styl pisania "co zdanie to wykrzyknik" to już w ogóle coś strasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To smutne i bardzo przykre, dlatego trzeba doceniać chwilę:\" kochając daj wszystko co masz, a jeśli dałeś już wszystko daj jeszcze więcej i zapomnij jaki to sprawia ból bo jeśli stoi się w obliczu śmierci liczy się tylko miłość, którą się dało i którą się przyjeło a wszytko inne osiągnięcia, zmagania znikną z Twojej pamięci. Jeśli sie naprawdę kochało to żyć było warto i radość pójdzie z Tobą aż do końca, ale jeśli się nie kochało śmierć przyjdzie zawsze zbyt szybko i zawsze będzie zbyt trudna aby przed nią stanąć\" Nic nie dzieje się z przypadku w życiu jak napisał Tomasz More\"Wszystko co mogło by się wydawać dla nas najgorsze a czego chce od nas Bog w rzeczywistosci jest dla nas najlepsze\" Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropnie smutne
biedna dziewczyna widać,że strasznie cierpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×