Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIRTUKA

31 t.c.- dziecko w położeniu miednicowym, czy jeszcze się obróci?

Polecane posty

Gość hm hm.....
Dzieci potrafią się ułożyć główkowo tuż przed porodem nawet:). Więc bardzo możliwe, że się obróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mala byla w ulozeniu miednicowym w 32 tyg ciazy. Gdy sie dowiedzialam bardzo duzo cwiczylam w pozycji na czworaka \"koci grzbiet\", po 20 minut dziennie. to naprawde pomaga. w 37 tyg dziecko bylo juz glowka w dol, a ja chyba nawet czulam ten moment obrotu dziecka. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIRTUKA
Dzieki - no to czekam cierpliwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały był w położeniu miednicowym w 38 tygodniu, potem już nie miałam robionego USG bo pan doktor powiedział, że zrobia mi tuż przed cesarką, a w szpitalu okazało sie, że rodze naturalnie bo Mały sie obrócił. Jak i kiedy tego nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slonko1335
Moja Mała ułożyła się miednicowo w 34 tygodniu, lekarz dawał niewielkie szanse na obrócenie chociaż ona dzielnie próbowała (oj czułam, czułam) ale nie miałą szans bo szyjka była dwa razy pępowiną owinięta więc na dupce siedziała już do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygunia
moje malenstwo bylo jeszcze na poczatku 39 tygodnia glowka do gory , ale sie obrocil . a i tak mialam cesarke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi gin powiedział że do 37 tyg. ma czas na obrót i że też sa przypadki że tuż przed porodem do tego dochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×