Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udziczka

obwód uda

Polecane posty

Gość ryyjóweczka
nie wiem ile mam cm w udzie le wiem ze zrobilo sie mniej odkad biegaz rano z ludzmi z http://www.naspolke.pl no i chodze na siłke i basen - poprostu cwicz a wtedy udo bedzie umiesnione i jedrne, jak jest jedrne to nie wazne ile ma cm, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam w lewym udzie 56cm,a w prawym 58:P Na szczęście nie rzuca się to w oczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARIOMARIOMARIO
Ja mam 184cm wzrostu waże 70kg i mam tylko 54cm w udzie(jestem men),a jak ty masz np.169wzrostu i ważysz tyle ile mówiłaś i 52w udzie to jest dużo u kobiety i to takiej niskiej w dodatku modelki z ciebie nie będzie napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam 17 lat waga 58 wzrost 165 talia 66 biodra 92 udo 57 łydka 38 Bardzo chciałabym stracić tak po 3-5 cm. Bo jak szkielet wyglądać niechcę :) Kiedy chudnę to mało z nóg. Dlatego proszę o dobre sposoby, ćwiczenia, kremy na to aby choć trochę pozbyć sie cm. Czy bieganie pomaga? Bo niechcę bardziej umięśnić nóg. :) Dziewczyny gdybym miała około 49 byłabym naprawde happy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amozebytak
moj wzrost 172cm, w udku 55cm i szczerze mowiac sadze, ze z 5 cm mogloby byc mniej; ostatnio znow zaczelam intensywnie jezdzic na rowerze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka z kwiateczka
ja mam 1 cm, nie za dużo? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa ;]
ta ;D a ja mam 58 kg , 168 cm wzrostu ,61cm w tali , 86 w biodrach i obw. uda 58 ;D ogólnie mam grubą dupę i co? ;D szczerze ? nie przeszkadza mi to;D i mam 16 lat ;D nie odchudzam się i nie mam zamiaru ;D dziękuje za uwagę , pozdrawiam anorektyczki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa ;]
ta ;D a ja mam 58 kg , 168 cm wzrostu ,61cm w tali , 86 w biodrach i obw. uda 58 ;D ogólnie mam grubą dupę i co? ;D szczerze ? nie przeszkadza mi to;D i mam 16 lat ;D nie odchudzam się i nie mam zamiaru ;D dziękuje za uwagę , pozdrawiam anorektyczki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaker
witam ta a ja mam 186cm ważę 80kg mam w udzie 58 w talki 88 w barkach 105 a w bicepsie 35 i co?? też się nie odchudzam a i jestem mężczyzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdziagwa ;)
boze co za bzdety ja mam 50 na 152 cm wzrostu i wszyscy mowia ze za chuda jestem te co maja ponizej 50 czy nieoc ponad 50 na 1.7 albo bzdury pisza bo zle sie mierza albo maja patyczki zamiast kobiecych zgrabnych nog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaker cieniast z ciebie
jestem kobietą i w barkach mam 110 cm i co ty na to ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 lat; 161cm- wzrost; 42kg- waga; 44cm- udo góra; 84cm- biodra; 60cm- talia; 33cm- łydka ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elammm
a ja mam 155cm waże 60 kg i w udzie mam 60cm bo wszystko mi idzie w nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 179 wzrostu i około 60cm w udzie, ale dużo grywałem w piłkę nożną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatek82
a ja mam 61,171cm wzrostu,72kg.dwa lata temu schudłam 14kg w 3m-ce.miałam wtedy 54 w udzie i myślałam że mam szczupłe uda.jak widzę dla niektórych z was to powód do depresji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżamajka
Masakra dziewczyny...Mam 15 lat zauwazyłamu siebie celulit , w udzie mam 56 ! jestem drobnej budowy i nie wiem skąd nagle w ciącu 2 tygodni tyle przytyłam ( miałam 49 i zero celulitu ) Codziennie robie 5-10 minut rowerka 30 przysiadów ale to chyba nie pomaga ! Co robić ?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katja atja;)
hej ';) ja mam 14 lat 163cm i 62 kg .!! ;C pomóżcie w najgrubszym miejscu w udzie mam : 58...klano 37 a łydka 36 ;( RATUNKUU .! jakie sa ćwiczenia na smukłe nogi .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia 0922
19 lat obw. uda 55 biodra 92 chciałabym pozbyć się 10CM z brzuszka i 5CM z ud ;) ponieważ 28 stycznia mam studniówkę i chciałabym założyć krótką sukienkę ... a moje nogi wyglądają jak parówki ;// no i ten tłuszczyk na brzuchu .. ;// pomożecie ?? ;) piszciee w kom. swoje pomoce dla mnieee ;) pozdr. dla wyszczuplających swoje UDKAA ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onn !^^
Szczerze, to ja jestem chłopakiem ćwiczę karate 7 lat i rok muay thai i mam 54 obwodu w udzie i dodam, że mam 180cm wzrostu, wiec jak na dziewczyne to 53 na 167 to dużo za dużo :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Dziewczyny, nie sluchajcie opinii facetow typu onn !^^ bo to jacys zakompleksieni geje i myogyni, kobieta ma inna budowe niz facet i to, ze taki pajac ma mniej, nie znaczy ze wy macie grube uda. Przez takich debili kobiety maja pozniej niepotrzebnie kompleksy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skaria
Ja mam 160, normalnie w udzie miewam ok 57, ale teraz schudłam przy chorobie i mam 54.. Ogólnie jestem cała drobna, tylko te uda mam takie masywne.. więc tak jak już ktoś wcześniej wspomniał NIE DOŁUJCIE... co ja bym dała, żeby mieć takie wymiary jak wy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargamelkaaaa
a ja mam 63 cm a udzie i co? mam się powiesic? od zawsze sie odchudzam a ud sie nie moge pozbyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz co się przejmować może poprostu ważysz pare kilo za więcej lepiej więcej niż mniej. A pozatym z wrostem 168 cm napewno nie zostaniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 51 cm w udzie, 30 cm w łydce, 91 w biodrach, nigdy się nie odchudzałam, zazdroszczę 47 cm w udach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 33 lata (+ dwoje dzieci 6 i 2 lata) 164 cm 56 kg biust 90 talia 68 biodra 91 udo 52 i się sobie całkiem podobam, podobam ale walczę z brzuchem i udami co nieco , dużo ćwiczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wzrostu 167 i 48 w udzie i robię ćwiczenia żeby mieć więcej :D Chude nogi wedlug mnie są brzydkie... Wiadomo że jak tłuszcz po nich spływa to też niedobrze ale umiesnione zgrabne nogi to co innego niż 40 cm obwód co wg mnie równa się strasznie chudym nogom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exaticeam1984iigpz
to napiszcie co robiłyscie ze Wam tak zeszczuplały uda ? jakie ćwieczenia, jaka dieta ?. bardzo wazne. Jasne http://links.redurban.ca/6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipdesbeful1970awdzo
czy 53cm w udach to dużo? dodam,iż mierzyłam tuż pod dupką mam 167cm wzrostu. jaki obwód ud powinna miec modelka? moze i pytania wydają się głupie,ale bardzo mi zależy na odpowiedzi. z góry dziękuje Jasne http://ammi.me/bxtB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zendru
ja mam 167 w udach mam 50cm,w biodrach 80,talia 58cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×