Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość skołowana
witam ponownie u mnie zadnych ciekawych spotkan w realu w dniu dzisiejszym...jedynie znajomy z netu znowu sie mi przypomina zebym sie do niego odezwała...ale to na marginesie a chciałam powiedzieć ze takie jeszcze mam jedno spostrzezenie na temat panów z netu-czesto np na tlenie odzywaja sie do mnie jacys panowie i bardzo czesto są to osoby które chcą sie po prostu wygadac...opowiadaja mi o swoich problemach z zonami, z dziećmi z praca,pytaja o rade,zazwyczaj kontakt urywa sie dosyc szybko...czuję sie jak etatowy psycholog:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Z niłą chęcia to uczynię! Hop hop mili Panowie na poziomie ( czyli nie z głową w chmurach i zadartym noskie) chodźcie do nas! Jesteśmy miłe i sympatyczne, nikogo nie obrazimy i nie skrzywdzimy ;). 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana
a i miałam nik zmienić...kurde zapomniałam wymyslec jakis inny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta już po 40-tce
Witam przybyłe Panie... :D ...i Panów czytających w ukryciu. ;) :D Jakoś nie chce mi się wierzyć, że żaden Pan nas nie czyta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
.... i znowu z perfidia mi nie obcą, :D:D:D, pozjadałam końcówki, ogonki, literki......................... Muszę nad sobą popracować! Witaj Kobieto i Skołowana , ups Skołowane! Macie rację, faceci muszą nas czytać. W końcu są tu fajne babki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze zareagowaliby na temat: CZY KOBIETY JASNO STAWIAJĄ SWOJE PRAGNIENIA WOBEC MEZCZYZN lub CZY POTRAFIĄ WCIĄŻ UATRAKCYJNIAĆ ZWIĄZEK?/ niekoniecznie małżeński/ CZY WCIĄŻ PODTRZYMUJĄ SWOJĄ ATRAKCYJNOŚĆ INTELEKTUALNĄ I CIELESNĄ CZY ICH KOBIECOSC WYRAZA SIę W PEŁNI? dorzucicie panie coś jeszcze?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Ja jestem głodna miłości, wiec mój temat brzmiałby właśnie GŁÓD MIŁOŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
❤️❤️GŁÓD MIŁOŚCI❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta już po 40-tce
Internautko, w pierwszym zdaniu - pytaniu, zamiast "lub" wstawiłabym "i". ;) Myślę, że na początek, wystarczy tych zagadnień do wyjaśnienia. ;) Gratuluję pomysłu. :) Może temat Panów zachęci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Fakt, mój pomysł ciut za ostry. :( Wybaczcie. Wytłumaczeniem może być fakt, że godzine temu wróciłam z pracy i jestem nieźle zmęczona. Mój umysł nadaje się do zresetowania. Póki co poczytam Wasze wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta już po 40-tce
Violu, nie czytaj, tylko pisz! :D Najważniejsze, że masz dobry humor.;) Jeszcze jutro dzień w pracy, a potem... dwa dni odpoczynku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta już po 40-tce
póki co... powinnyśmy kokietować ;) ... tylko nie ma jak na razie Kogo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Dziewczyny, ja faktycznie miewam dobry humor. Jestem wielka optymistką, chociaż melancholia mi nie obca. Kocham wszystkich ludzi i nie ukrywam, ze chciałabym poznać miłego i uczciwego Pana. Ale ....... faceci boja się kobiet wyzwolonych i radosnych, które mają swoje zdanie i które nie do końca chca się im podporządkować. Zapytajmy jakiegoś mężczyznę, czy mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
cześć dziewczyny 😘....... ;) Nie !!!!! faceci sie nie boją kobiet wyzwolonych :) no chyba ze tacy którzy wychodzą z załozenia ze to facet rządzić powinien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Panowie - śmiało wchodźcie na ten topik. Pokażcie jacy jesteście wyjatkowi. Nie pozwólcie trwać nam w przekonaniu, że nie ma już wspaniałych i godnych uwagi mężczyzn. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
no tak wiedziałem ze minie nie zauwazysz :O ......... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
A jednak mamy Cię.......! Uratowałeś honor męskiego plemienia. Dostaniesz za to w nagrodę całuska 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta już po 40-tce
Noah :D 👄 Wreszcie męski pierwiastek się odezwał. ;) Ja jednak myślę, że Viola ma rację. Przecież tutaj bywa wielu mężczyzn i chyba ten tabun kobiet ich przeraża lub może ...onieśmiela. Zauważyłam, że na topikach zazwyczaj rozmowa się toczy, gdy są dwie osoby. Gdy jest już więcej kobiet, mężczyzna cichutko umyka w mrok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
dziekuje ślicznie 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Pomyłeczka , pomyłeczka - ja widzę wszystko, wszak jestem kobietą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Kobieto cmok 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
nie nie ...to nie tak faceci na innych topikach tak udzielają sie np na ogólnym ...Niestety nie wielu chce lub umie mówić o uczuciach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, ale mozna mowic o uczuciach jak sie juz spotyka duszą i ciałem;) i wtedy:) uczucia sa piekne:) mozna je wyrazac dorbnym gestem np kiwtakiem, buzka, emotkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
i w tym chyba tkwi sedno sprawy. Faceci i uczucia to dwa odległe bieguny. Mądry facet jesteś. Moje uznanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam niedawno opinię, ze kobieta ma syndrom meduzy polega on na tym, ze będąc w związku formalnym lub nie, dobrowolnie rezygnuje z części siebie - a on nie a jesli sobie ten stan rzeczy uzmysławia to kieruje pretensje do...niego co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta już po 40-tce
Noah, a jednak mam częściowo rację. Powiem więcej... są topiki na których rozmawiam dość fajnie z mężczyznami. Rozmowa toczy się gładko, dowcipnie. :) Tylko to są młodzi ludzie, niewiele starsi od mojego syna i tak naprawdę nie wiedzą ...ile ja mam lat. :D Natomiast Panowie w stosownym do naszego wieku nie są nigdzie widoczni. :) Violu, tak jakoś się składa, że podzielam Twoje poglądy, już Ci tez napisałam wcześniej dlaczego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×