Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość taka prawda
dziewczyna jak idzie na pierwsze spotkanie to podchodzi do tego z dużym dystansem bo myśli że i tak nic z tego nie będzie, facet traktuje to jako spotkanie z potencjalną przyszłą żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23.03 good idea
a ona ze to przyszły mąz. to zalezy od uczuc, nie od płci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita222
panowie chyba boja sie ptrzylaczyc do tak zywiolowej dyskusji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak niezobowiązujących
to nie ma sensu szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita222
skolowana ja tez ja tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na mysli kogoś ,kto nie bedzie ze mna mieszkał bo wystarcza mi moi synowie;-) mogę pędzić z radościa na spotkania mając błysk w oku!;-) po co mam ogladać czyjes zmagania z toaletą, z jakims bagazem z przeszlosci na moim etapie zycia chcę nim sie cieszyc w sposob bardziej szczegolny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Nie tylko panowie nie chcą wejśc, ale i panie uciekły. Moi mili czytający proszę, wejdźcie i napiszcie o waszych kontaktach internetowych, waszych zwyciestwach i porażkach. pamiętacie historię pana o nicku Noah? Jemu się udało i odnalazł szczęście ❤️ tą właśnie drogą. Kto jeszcze? Za wasze wpisy z góry dziękuję. 🌻 V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
Viola 1966>>> dzioekuje za całuski :) a te sa dla Ciebie 😘 🌻 😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻😘 🌻 kobieta już po 40-tce>>>> dziekuje za życzenia :) 🌻) 🌻) 🌻) 🌻) 🌻) 🌻) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
ale trafiłem :) ciesze sie ze jesteś .... ) 🌻) 🌻) 🌻) 🌻) 🌻) 🌻) 🌻) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Co u Ciebie Noah? Już straciłam nadzieję, że sie odezwiesz. Ale teraz pisz, pisz, pisz. ciekawość mnie rozpiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
ano .... wczoraj mi zadał pytanie pewien pan, czy sie nie rozczarowałem spotkaniem a realu ? :) odpowiedziałem ze tak !!!! ale bardzo mile :D ...Czułem jednak ze trudno go przekonać do spotkania bo targał nim strach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Wiesz, kiedy ja miałam spotkać się w realu, miałam co do tego mieszane odczucia. niby dosyc długa znajomość jak na internet - 4 miesiące, rozmowy telefoniczne i smsy, ale........ Kilkam razy chciałam zmienuic termin. Na szczęscie to ten MÓJ zadecydował. Ciesze sie z tego, bo jestem typem prawdziwej kobietki, która nie lubi podejmowac decyzji. Kobieta starej daty, czy takie jeszcze istnieją? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
u mnie było podobnie :) choć ona była inicjatorem ..... a warunki były mało sprzyjające to ja zdecydowałem kiedy :) i wiesz? była szczesliwa ze jade do niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
byłem w trasie już o 4 nad ranem gdy przyszedł pierwszy esek w którym pisała ze z radopścią na mnie czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Ja też potraktowałam to spotkanie jak jakies niebywałe szczęście, cos co nie zdarza sie kazdemu. Znasz to uczucie. poczułam sie wyróżniona, atrakcyjna, najwspanialsza, ale nie było w tym nic z dumy czy pychy, tylko niebotyczne szczescie. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
Sama wiec widzisz jakie to cudowne uczucie :) .... my padliśmy sobie w ramiona jakbyśmy sie znali kilka lat ,nikt by nie uwierzył nam ze widzimy sie pierwszy raz ...to był impuls którego zadne z nas nie próbowało hamowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Takie uczucie w moim wieku! ...... niebywałe Na poczatek dostałam od NIego piekną czerwoną różę. Potem było objęcie sie i tak trwaliśmy kilka minut. Potem wpatrzeni w swe oczy, uśmiechy, casłuski ................. och jakie to było piekne. Istne LOVE STORY. ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
hey !!!! w jakim wieku ?? własnie w takim człowiek własciwie pojmuje Miłośc ! .... myslisz ze ja wieżyłem ze jeszcze poznam jej smak? ze bede czuł sie potrzebny ? ze ktoś o mnie bedzie myślał inaczej ? ;) nie!!!! a jednak stało sie !!! jesteśmy szczesliwsi po spotkaniu ... teraz słowa kocham cie mają inny wymiar choc znaczenie to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
czy ożesz mi wytłumaczyć cholera dlaczego napisałem wierzyłem przez "ż" bo ja jakoś nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Miły jesteś! :D:D 🌻🌻 Czy mógłbys mi zdradzić swój sekret? ................................... Ile masz wiosenek? jeśli nie chcesz - nie pisz - to babska natura, ciekawość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
Zadna tajemnica :D 42 lata ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta już po 40-tce
To z emocji Noah! :D Miło czytać o Twoim szczęsliwym przypadku.:) Violu, czyli Ty też masz Kogoś, kogo spotkałas w necie, dobrze zrozumiałam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
kobieta już po 40-tce>> witam Cie 🌻.... masz racje pewnie z emocji :D ale to i tak mnie nie tłumaczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Noah, gdybys nie miał swej Pani to .............................;) Sorki - uwielbiam facetów z poczuciem humoru. Kobieto - w marcu przeżywałam swa miłość internetową, ale okazało się, że MÓJ PAN ma żonę. Więc rozumiesz, oszukał mnie. A tego nie trawię. raz juz dostałam po pupce, drugi raz nie zdzierżę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Betty, witamy Cię tworząc Komitet Powitalny. Hip Hip Hura! Dobrze, że wpadłaś. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
Viola 1966>>> gdybym nie miał swojej pani ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Ej, moi mili, mnie juz gardło boli od tego gadania - czytaj uderzania paluchami w klawiaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×