Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość Viola 1966
Żegnam wszystkich. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Dzień dobry!!!!!! Czyżby nasz topik był niewidoczny dla innych? Ja z uporem maniaka bedę tu wchodzić łudząc się, że może kiedyś jakiś mężczyzna bądź kobieta napisze coś interesującego. :D:D:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta już po 40-tce
Violu :) Też zaglądam, tylko coś się mijamy z rozmówcami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Jak bardzo ciesze się, że jesteś kochana KOBIETO. Dla Ciebie miliony 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta już po 40-tce
Violu i dla Ciebie 👄 :) Wiesz, przeczytałam raz jeszcze posta Ktoś tam. Napisał, że rozczarował się fizjonomią poznanej w internecie kobiety. Zauroczenie, które miało miejsce podczas pisania ze sobą, w realu prysnęło jak bańka mydlana. Dlatego uważam, że opisując siebie, należy być szczerym i nie ubarwiać. Zdjęcie również nie oddaje w pełni wizerunku danej osoby. Po swoich doświadczeniach mogę powiedzieć, że różnica jest ogromna i na plus i na minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Tak, masz rację. ja kiedy poznałam swego Pana juz w realu, tez byłam nieco zdziwiona. Ale dla mnie fizjonomia, wyglad zewnętrzny nigdy nie był istotny. Liczyło się i liczy nadal to co dana osoba ma w sobie. Owa piękna dusza, charakter, maniery i zachowanie świadczą o prawdziwym JA mojego partnera. Zawsze w tym wzgledzie byłam inna niż pozostali. Dlaczego? Jako dziecko zawsze odstawałam od rówieśników. Albo nie miałam ładnego ubrania, albo nie byłam taka ładna jak inne dzieci, albo miałam inne zdanie niz każdy, albo moi rodzice byli za biedni, itp....... Wymieniac byłoby wiele. teraz też tak jest. Po prostu jestem inna. Ale po tych czterdziestu latach nauczyłam sie swa innośc traktować jako zaletę. Może już nie jestem ostatnia brzydka ( może i nawet całkiem, całkiem ładna ;) ), mam coroaz wiecej przyjaciół, zdanie, mniewam takie jak i niektórzy, chociaż nie zawsze, ubieram się tez po swojemu, nie nadążając ścisle za modą, a wybierając jedynie to co w niej najpiękniejsze. I wiesz co ? Mojemu PANU, te własnie cechy mnie bardzo sie spodobały. Przyznał, że moja zewnetrzna uroda jest naprawdę ........ :D Tak więc LUDZIE, którzy chcecie zapoznać się z kimś z internetu, nie miejcie zbytnich wymagań co do drugiej osoby. W zamian dostajecie cos o wiele sensowniejszego, najważniejszego z ważnych rzeczy, a mianowicie - zrozumienie, poznanie marzeń- to czego w realu długo nie moglibyście odkryć. Pozdrawiam Kobieto 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta już po 40-tce
Violu, po przeczytaniu Twojego postu, mogę powiedzieć, że mamy wiele wspólnego. :) Natomiast gdy my, kobiety, mniej zwracamy uwagę na urodę, to dla mężczyzn ten pierwszy "rzut oka" jest bardzo ważny. Kobieta, gdy ma za sobą juz pewne przeżycia inaczej patrzy na mężczyznę, przede wszystkim szuka w nim tych cech, których dotąd nie widziała u swojego poprzedniego partnera. Napisałam o tej różnicy pomiędzy wyglądem na zdjęciu, a w realu, ponieważ przekonałam się, że żadna fotka nie odda prawdziwego wizerunku. Natomiast wiem, że Panowie w swoich rozmowach informują, iż oczekują zadbanej Pani. Natomiast gdy już dochodzi do spotkania to okazuje się, że z tym zadbaniem nieciekawie. I nie chodzi mi tu o zaokrąglony brzuszek, czy łysinkę. :) Muszę teraz wyjść. Zajrzę wieczorem. Może odważy się jakiś Pan wypowiedzieć.:) Violu 🌼 Vil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Miło Was widzieć :-) Violu, ja mam wymagania i nie potrafie jakos się przemóc. Przychodzę na spotkanie wowczas, gdy wczesniej prowadzę na tyle ciekawe rozmowy, ze pan mnie soba zainteresuje. Skoro juz wiem , ze ma wartkość umysłu, ze potrafi wypowiadac się ciekawie o otaczajacym nas swiecie, odpowiednio reaguje na tematy damsko-męskie, nie robi błędów ortograf, ma poczucie humoru/ widac to poprzez rubasznosc wypowiedzi/ i ma chęć na spotkanie ze mną to juz coś! Jego wyglad zewnetrzny ma byc schludny, wzrost powyzej 170, waga do 90kg Czy zniosłybyscie łupież na kołnierzu,widoczne braki wuzębieniu , dlugie paznokcie /często brudne/ i jeszcze np. palacza z zazółconymi palcami? Wybaczcie - ale ja nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Skołowana Okey. Fakt, zaniedbanie nie wchodzi w grę! Brudasom mówię nie! Ale czy Pan niezbyt urodziwy i nawet z małym brzusiem nie mógłby być? Uważam, że tak. To samo dotyczyc powinno wymagań panów wobec pań. Owa pani powinna byc przede wszystkim zadbana i schludna, a reszta ...przecież to kwestia gustu. A o gustach prawdziwi dżentelmeni nie rozmawiają. ;0 :D ......a teraz należy się wszystkim wyjaśnienie - PRZEPRASZAM ZA JAKIEKOLWIEK BŁĘDY, ZAZWYCZAJ LITERÓWKI - PISZĘ SZYBKO TARGANA EMOJAMI......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Powiem szczerze, że nie bywam nigdzie poza forum. taka ze mnie podrywaczka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita222
dajcie mi tu takiego jesi tacy istnieja ze mna kazdy chcial sie spotkac w realu ale mialam watpliwosci co do ich inteligencji czytaj:dobrych intencji....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Oj tak tak - te intencje...... Wszyscy je mają, ale czy odpowiednie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda
facet na poziomie to nie chodzący ideał a tylko takich szukacie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita222
Portale randkowe?dla mnie to sztucznizna!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Gdzieś wyczytał w moich postach, że to ma byc ideał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda
znajdzie się fajny to i tak szukacie lepszego,droga donikąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdą jest, ze mam zamiar równiez uprawiać seks i na pewno z kims kto jest dla mnie jakims wyzwaniem a milosc...powolutku najpierw p o z n a w a n i e niski, dojrzały pan z brzuszkiem kojarzy mi się z moim tatkiem i nic na to nie poradzę;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Oj nie, to jakas pomyłka. ja raz znalazłam a On mnie oszukał. Teraz nie szukam wcale. może to ktos mnie kiedyś znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Skołowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda
"i na pewno z kims kto jest dla mnie jakims wyzwaniem" czyli facet który będzie miał Cię w nosie będzie idealny bo będzie wyzwaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Ups, to pytanie nie do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita222
Viola mas z racje też nie szukam;) nic na sile to moja dewiza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Seniorita, tak trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda
życie pokazuje jaka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita222
a wracajac do tematu czy naprawde wierzycie w to ze jak ktos jest na poziomie to boi sie wyjsc za net? zawierac nowe znajomosci w realu? watpie moze po prostu tacy maja cos do ukrycia albo jest im tak po prostu wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normaaaaa
hej moge sie przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×