Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

[słychać ragtime Scotta Joplina "Entertainer"] Czyż ten ragtime nie jest piękny? To się tak łatwo słuch a bardzo trudno gra. Pianista musi być mistrzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smak szeptu
dziekuje :) niestety nie wiele mam czasu..czuje juz oddech snu na plecach .... morfeusz wypuscil wyslannikow - znak to ze powoli nadciaga moj czas odprezenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[napój podany] To nie moja wina, że kocham muzykę. Zanm sporo utworów i słyszałem wielu wykonawców. M.in. Ellę Fitgerald, Louisa Armstronga, Scotta Joplina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Smak szeptu, nie Ty jedna, ja też za chwilę będę musiała zniknąć. Jeżeli dzisiaj nie możesz to zapraszamy jutro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maximie dziękuję [bierze z rąk jego chłodny napój i małymi łyczkami pije] :) Ja też kocham muzykę i z ogromną przyjemnością ją słucham czy przy niej tańczę. Tylko zwyczajnie nigdy nie starałam się zapamiętywać nazw utworów. Moje hobby jest bardziej przyziemne i w przenośni i dosłownie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[słychać \"Swing , swing, swing\"] Kobieto Też Po 40-tce [kłonił sie w pas] pozwolisz się wyciągnąć na parkiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maximie, to mój ostatni taniec tego wieczoru i z przyjemnością z Toba go zatańczę. :) [podaje mu swoją dłoń i dostojnym krokiem oboje idą w stronę parkietu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[sporo później zadyszani piją przy stoliku sok pomarańczowy] Ta stara muzyka ma w sobie to coś. Nieprawdaż ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maximie oczywiście, ma swój urok i tak naprawdę to nigdy się nie starzeje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Już późno, a jutro zaczynam kolejny ciężki tydzień więc muszę być wyspana. Dziękuje Maximie za miły wieczór. 👄 Jesteś wytrawnym Tancerzem.:) Spokojnej nocy i miłych snów Ci zyczę. Postaram się jutro coś napisać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro mówisz, że ten swing był naszym ostatnim tańcem tego wieczoru to czy pozwolisz mi, ze odwiozę Cię do domu. Nie możesz bez ochrony wracać o takiej późnej porze Nie zasnąłbym spokojnie gdybym nie wiedział że dotarłaś bezpiecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maximie, to bardzo miłe z Twojej strony. Dziękuję za dowiezienie mnie do domu. Nie lubię sama wieczorami wracać do domu, a w Twoim towarzystwie czuję się bezpiecznie. Jeszcze raz dziekuję za miły wieczór. :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[jakiś czas potem w samochodzie tuż przy jej domu] Kobieto Też Po 40-tce, dziękuje za wspaniały wieczór [ucałował wielokrotnie obie dłonie prawdziwej damie] Wyrażam cichą nadieję, że to nie była nasza ostatniia zabawa taneczna... [wręczył bukiet herbacianych róż]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy zagladajacy na ten topik:-) Poniedziałek niesie nowe wyzwania popychane weekendowymi przemysleniami:-), czy tak? Daję Wam propozycje do kolejnego rozważenia: jak sądzicie, czy u c z u c i a sie zużywają? :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola1966
Witaj Noaszku{kiss]😘😘 Tak bardzo się za Tobą stęskniłam. :) Tyle łez wylałam😭 Dzisiaj miałam tyle na głowie, że nie mogłam chociaż na chwile spojrzec do naszej stronki. :( Witaj Maxim! 🌻😘 [podam swa dłoń do powitania].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skołowana internautka nie. uczucia to przedmiot, to nieskończoność kształtowana bez reguł i wzorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TRo byłam ja, ale nie zrobiłam przerwy po imieniu i stąd ta czerwie. Chociaż ona taka uwodzicielska, może przy niej zostanę...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie, tak miało być skołowana internautka nie. uczucia to nie jest przedmiot, to nieskończoność kształtowana bez reguł i wzorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skołowana internautka>>> uczucia to nie mydło i gdyby ludzie nie zawodzili to uczucia , miłość byłaby swoistym perpetum mobile słodki buziaczek dla Ciebie Violu 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziz - sądzę, że masz rację. Uczucia w ciagu całego życia ulegają transformacji, ewluują, dojrzewają................ Ale nigdy, przenigdy nie zużywaja się. Nie ma limitu na miłość, na złość, na radość, na szczęście..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×