Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

To ja już tak nawet na swoich dyskotekach w liceum tańczyłam. Oby ciemno było, jakies kolorowe światło, kula, świetne towarzystwo i ukochana muzyka disco in już super zabawa. Pamietacie, moi mili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby moja psina zaczęła poruszać się tak jak dzisiejsi tancerze z dyskotek, to natychmiast posypałbym jej sierść Azotoxem lub innym środkiem przeciwko pchłom. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D Nie chodzi o to jak nam sie podoba, ajak podoba sie tym, którzy to coś tańczą. :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie reszta naszej gwardii? Czyżby bawili sie w clubach, pubach, poszukiwali swych ukochanych, czy oglądali MISS WORLD? Wracajcie do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maximie, jesteś za surowy. Każdy wiek ma swoje prawa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Wiesz Violu, rano obudziałm się i naszła mnie taka refleksja, że Panowie nie tylko boją się wyjść poza net, ale Oni i w necie omijają nas, kobiety, szerokim łukiem. :( Tylko nielicznym Panom nie zabrakło odwagi... tu mój ukłon w stronę Maxima i Noaha. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
oczywiście znowu literówka "obudziłam się " winno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już w takim wieku, że bardziej odpowiada mi bal na którym króluje walc czy tango. Może być rumba, samba raczej odpada, bo przy moich proporcjach ciała byłby to taniec zbyt widowiskowy :D Oczywiście nie potępiam w czambuł nowoczesności. Niech się młodzi wyszaleją. Kiedy mają szaleć jak spryczeją?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maximie, to odetchnęłam z ulgą, :) ja pokolebać się też lubię ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie oglądam wyborów najpiękniejsego wieszaka. Szczerze powiem, kobieta musi mieć czym usiąść na krzesło i czym wziąć oddech. Te kandydatki to chudznki wymagające sporego doinwestowania (niektórzy mówią wręcz, że to skórognaty). Dodam jeszcze, że prawdziwa kobieta zaczyna się powyżej 90 kg wagi. Do tego momentu jest raptem zwiewnym dziewczęciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxim, a My? KObietko słyszysz? Jesteśmy nie w typie Maxa Maxim , My dwie to ponad 100 kg żywego ciała, dwie głowy i dwa serca:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A SWOJA DROGA CHCIAŁABYM ZATAŃCZYĆ W PIĘKNEJ SUKNI WALCA U BOKU KOCHANEGO MĘŻCZYZNY. ECH ŻYCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Twój partner we fraku , orkiestra z prawdziwego zdarzenia, szampan... Żyć, nie umierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Kurcze, o2 nie działało, już myślałam, że koniec na dzisiaj gadania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maximku, czerwona róża, światło świec........ czysty romantyzm.................... rozmarzyłam się............................ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, na temat tej prawdziwej kobiety też post napisałam, ale ... go coś pożarło! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwiewne dziewczę potrafi każdego faceta owinąć sobie dookoła palca. Jednym spojrzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Oby biedaczek tylko po nim niestrawności nie dostał. ;) Jeszcze Moderatora na sumieniu mieć będę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noaszku, lubisz tańczyć, może walca, albo disco? No nie drocz sie i wychodź z ukrycia. :D Wy pozostali nasi kochani również wpisujcie sie na liste chetnych do białego tanga. Karneciki trzymaja Kobietka, Opolanka, Skołowana, Melissa i ja. No której karnecikm szybciej sie zapisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maximku, a Ciebie ile już zwiewnych dziewcząt owinęło wokół paluszka? ;) [pytanko retoryczne] Kobietko, musimy sie postarać, aby Maximka roztańczyć i rozbawić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto Też Po 40-tce, może to jakiś krasnoludek zeżarł jako przystawkę. Gdy wcześniej przypomniałem tekst piosenki to urwało mi kawałek. Musiał już być głodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, to ja lecę sukienkę stosowną do okoliczności założyć, :D przecież w dresie nie będę tańcowała, kiedy nasz Pan już we fraku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maximie jakieś dziwne gusta ma ten krasnal. :D Mógł powiedzieć, że głodny, coś tam w lodówce smaczniejszego bym znalazła. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to ja nieboga jestem, w domku tylko ,,mała czarna\" wisi. Chyba, że cos jej u dołu doszyję, jakiś woal dopne, kwiat we włosy, buty - szpilki i już gotowa będę. Zaraz wracam........ poczekacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Viola, "zaraz - to taka duża bakteria", jak mój "worek pcheł" zawsze mi mówi, gdy odpowiadam - zaraz - na jego prośbę o dopuszeniu do komputera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×