Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość kobieta też po 40-tce
Maximie, dziekuję ślicznie za to co dzisiaj i za to co wcześniej. 👄 Tego poprzedniego jeszcze nie ściągnęłam, moja Pchła ciągle coś tu sama ściąga i dla mnie już czasu i miejsca na dyskach zaczyna brakować. :D Teraz posłucham. Przez chwilę mnie nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maximie, dziękuję, to jest ...prześliczne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj , ja tylko na sekundę. Witaj kochana Kobietko😘🌻 :D Jak samopoczucie po balu, a raczej ucieczce z balu? Pantofelek odnaleziony?;) Ja tu czegos nie rozumiem Kobietko i Maximie znacie sie już z innych forów? jeśli tak - to super, ale powiedzcie, bo zzera mnie ciekawośc. [juz paznokcie wszystkie obżarłam]:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{orkiestra gra \"In the mood\"}[poprawił smoking] Oto Waćpani pantofelek.Czy teraz szanowna Kobieta Też po 40-tce pozwoli zaprosic się do tańca? [ukłon w pas] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu [ucałował obie dłonie młodej damie], z Kobietą Też Po 40-tce nie znamy się z innych forów. Poznaliśmy się tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Witaj Violu milutko! :D 👄 Jak już zdązyłaś zauważyć, mój pantofelek w godnych rękach się znalazł. :) Violu, zostaw te paznokcie w spokoju, bo tipsy będziesz musiała sobie sprawić. ;) :D Już Ci wyjaśniam, - Maxim był tak miły i zaproponował tutaj któregoś dnia podesłanie mi sztuki, na co ja ochoczo przystałam. Niestety, mieszkam na prowincji i o teatrze, operze czy operetce mogę tylko pomarzyć. :( Więc jak widzisz nic nadzwyczajnego się nie wydrzyło. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Nie wydrzyło, tylko "wydarzyło" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maximie, wiem już jaki z Ciebie wytrawny Tancerz... z największą przyjemnością pójdę z Toba pląsać :) ...tylko powiedz mi, jaka to melodia, bo jak już tłumaczyłam tytuł mi nic nie mówi. Tę moją wadę musisz niestety jakoś ścierpieć. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, chciałabyś! :P Ja już tylko w wolnym stanie mam zamiar pozostać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko, Maxim jest wybornym tancerzem, uważaj nie na palce lecz na swe siły. Pozdrawiam orkiestrę. Miłej zabawy, Kobietko i Maximku. Śle mnóstwo 😘😘😘. Do usłyszenia jutro. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[doskonała orkiestra gra \"Wonderful world\" na trąbce słychać Louisa Armstronga} Czy szanowane panie raczą spocząć przymoim stoliku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, na tańce to mi sił zawsze starcza, :P a o palce też się nie boję. ;) Do jutra Violu. :) Miłych snów i spokojnego jutrzejszego dnia. Pozdrawiam Ciebie serdecznie. :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu nigdy nie mówię ...nigdy ;) ...jednak...ach, co ja będę tu gadała! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxim , dzisiaj cały dzięń nucę właśnie ten utwór....... it\"s a wonderful world.......... Juz kołysze sie wjej rytm. W rytm tej melodii udaję się na zasłużony odpoczynek.....Pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maximie z ochotą teraz odpocznę i napiję się czegoś chłodnego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"In the mood\" to utwór bardzo dokłanie przypominający roztańczony swing :) \"Wonderful world\" to powolna radosna muzyka. A Sachmo i jego trąbka sa niezrónane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu roztańczonych, cudownych snów! :) {cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy zyczysz sobie mocno schłodzoną \"Krwawą Mary\"? Jest doskonała :) A moż e sok z pomarańczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak dalej bedzie - to ja nie dojde nawet do łazienki......:D:D:D:D Ostatecznie mówię pa pa pa pa... Całusy 102. karaluszki pod poduszki , a szczypawki do zabawki. Violka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smak szeptu
coz..net to takie piekielne miejsce na ziemi w ktorym mozliwe jest wszystko.. moje znajomosci zakonczyly sie dwoma przyjazniami..i hmm ognistym romansem pelnym milosci ktory rozwalil na czesci setne moje poukladane i jak mi sie wydawalo calkiem udane zycie malzenskie... trwal dwa lata dwa lata podwojnego zycia i mimo checi i pewnosci ze chce juz tylko jednego...stanowczy zakaz (strony drugiej na rujnowanie swojego zycia) mi podjecia tej deyzji zabranial.. dziwne? chore? nie powazne? nie!! nic z tym rzeczy...dzis wiem ze to bylo dokladnie przemyslane i zdrowe zachowanie.. ale na wyluskanie dokladnego sensu mojej wypowiedzi musiala bym miec o wiele wiecej miejca i czasu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu, niech będzie mi wolno ucaować Twoje piękna dłonie i życzyć Tobie kolorowych i uśmiechniętych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, to nigdzie nie idź, zostań z nami! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maximie, poproszę mocno schłodzony sok pomarańczowy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Smak szeptu, jest czas, opowiedz nam swoją historię. Czy w necie czy w realu wszystko zdarzyć się może... jak sobie z tym poradzimy, to już tylko od nas i tylko od nas samych zależy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×