Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

DO TEMATU !! - JA TAK MIAŁAM, GADAŁAM Z KOLESIEM DŁUUUUUGI CZAS, CHCIALAM SIE Z NIM SPOTKAC, A ON BAŁ SIE WYJŚĆ ZZA KOMPA ;/ PORAZKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zaczytana
Ciekawe czego on się bał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Abi doczytalam i...............................cos w tym jest;) Więc zmykam rozpieszczać dalej:Pi rozwijac swa kobiecość:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zaczytana
..... a gdzie reszta? Kobieta 43, Skołowana Internautka, Viola 1966, Vivian, Jestem rozczarowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAby tu prosto napisać @ Atlantis.....potrafię wniknąć w głąb kobiety hahahhahah :-p :-p :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivian...
Wcale w to nie wątpię Aborygen :D Witam wszystkich i miłej sobota życzę 🖐️ 🌻 a teraz zmykam do robotki bo w domku przyroda rządzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde, tyle czasu tu nie zagladałam że zapomniałam jak mój nick się pisze ihihihih oj zasłużyłam na lanie chyba za zaniedbywanie topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko, musiałam zasłonić oczęta ze wstydu czytając takie perwersje..;) I od razu stanęła mi przed oczami scena z filmu \"lęk wysokości\" Mela Brooksa z siostrą Diesel w tle....:D:D:D Jesli ktoś oglądał wie o co chodzi..:) No dobra... ja też do roboty.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łojesso, cóż za perwersja Abby ;) Tak tak Atlantis, my to takie skromne dziewuszki jesteśmy. Rumienimy się na mysl o takich bezeceństwach hehehehe Pozdrowienia z rozebranej kuchni, z widokiem na .... bez widoku bo okno zachlapane płynem do mycia szyb :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YES... !!! YES....!!! YES...!!! ???? eeeee..... czemu nie kumam o co chodzi? :O Aborygenin.... jeszcze trochę większymi literami napisz to może zrozumiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taaak, to się chyba wrobiłam :P Nie dziw się że nie załapałam od razu , po prostu wypadałam z tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEE tam wypadlas zaraz ........jak sie myje okan i robi porzadki to mozna wypasc...ja juz od 6 siedze w systemiku i grzebie caly czas......wiec jestem na bierzaco .....hihiiihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiaaak, sprzątam, myję okna, robię pranie i obiad w między czasie, tylko coś za często do kompa zaglądam. Jak tak dalej pójdzie to na obiad bedzie zapieczona skwara a sprzatanie skończę jutro bladym świtem ;) A czego szukasz w systemiku od 6 rano Abby ? Skołowana... chyba Ci zazdroszczę tego totalnego nieróbstwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja praca ........ systemiki ...i inne z tym zwiazane rzeczy .....czyli opogramowania ...sprzet ....innaczej- Hardware i software ......naprawiam ........to co inni psuja........NIESTETY .....ale mam satysfakcje .....i troche kaski zawsze wpadnie .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Witam w sobotni dzionek[kwiatek Ja tez dziś mocno zapracowana ale wspólnie z moim pójdzie nam szybciej więc życze milego dnia I nici dzis z jakichkolwiek wygłupow czy realnoąc musi byc az taka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam to samo z pozrądkami, co chwilę cos innego niz trzeba..:) Abby chyba szczytował z tym YES,,,:P Oczywiście mam na mysli osiągnięcie sukcesu w związku z plądrowaniem w systemiku...:D Idę dalej tyrać..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze ze masz wsparcie Lubiąca wygłupy, niektore babki same muszą sobie łapki urabiać 🌻 Abby ja nic nie psuję a co udało mi się sknocić to synuś naprawił. Ciesz się że ludzie coś chrzania bo inaczej nie miałbyś tej robotki i kasa by nie wpadła do kieszonki :P aaaa słucham teraz tego co Ty ... lepiej robotka idzie ;) Zazwyczaj siedząc przy kompie włączam radio GG Impreza albo Eurodance 90 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abby... jak widze budujesz wizerunek ideału..:P I bynajmniej ta głowa w chmurach nie przeszkadza Ci czasem zejść na ziemię, by złapać trochę kasiory w szamańskie łapki...:) No dobra, teraz już idę i życzę odpoczywającym i pracującym miłego dnia... Ja tu jeszcze powrócę...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakiś nałóg ... przechodze i zaglądam...:P Vivian..... łączę się z Toba w bólu..:D 🖐️ Swoją drogą wiedziona potrzebą zaraz na kafe zamieszczę ogłoszenie: Kamerdyner do tańca i do różańca niezbędny... Może miec na imię Jan..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mów mi Jasiu
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×