Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Do @rysia ja lubiem deseczki i nie tylko ....hihihihihi nie lubie tylko wieszaczkow hahaahahahhahaahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wrocilem z treningu ...i czuje siem super strasliwie ...hihihi:-p :-p :-p ......poruszajcie sie troche to zaraz wszysttkie czarne chmurki ...przeleca z przed nosa hahahahahh i bedziecie mialy ....power-full..a...hahhahha ....of.course .....jawohl .... naturlisch .....:-p :-p :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy zanuzeni w MAtrixie swiata naszego .......ile razy mozna ten sam film ogladac !!!!!!!??????????.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam Abby...:) Chrumkasz .:P O tej porze składali swoje umęczone matrixem ciała w następny matrix zwany snem..:) I wędrowali poprzez wymiary nawet o tym nie wiedząc..:D Dzień dobry 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Jestem sobie mały ryś krzywdę zrobię komuś dziś ..łechecheche ok! nie bójcie żaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Witak rznkiem dzis juz pogodzona z wiadomościa usłyszana wczoraj od lekarki.Cos mi zdrowko szwankuje musze porobić badania. Chyba ktorys z Was ma wiedze tajemna na tematy snow mojej corce snił się koszmar rano mi go opowiedziala że ktoś mnie 27dżgnął nożem a potem przyszla i wszystko było w porządku.Czy zna ktos interpretacje takich snów az mnie ciarki przeszły ale tłumacze sobie to odwrotnie że wszystko jest ok. Rysiu nie krzywdż:P Abii może akurat Ty mi to wyjśnisz Skołowana Vivian Viola Kobieto43 Atlantis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiąca... Jesli chcesz, mogę zdiagnozować Twoje zdrowie, ale muszę znac jakieś imię. Napisz do mnie. Sen oznacza jakieś kłopoty ze zdrowiem, mozliwe, ze coś, co zagrozi zabiegiem. Ale w konsekwencji okaże się, że strach ma wielkie oczy. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiaca wygłupy
Dzięki Atlantis wczoraj mialam zły nastrój z tego powodu le dzis przespalam problem i juz jestem po wizyczie u lekarza wzięłam skierowanie na badania i wszystko bedzie wiadomo. A co do snu corci to mnie faktycznie zadziwiło ale nie mam zamiaru byc pesymistka więc przyjmuję wszystko optymistycznie. Z moim mężczyzną nie rozmawiam od wczoraj dlatego wygadalam sie tu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
OO ,,,,,,,,,, jakis sympatyczny klonik rano się wpisał ,pisz,,,,,,,,,,,pisz kloniku aby tylko miło i nie obraźliwie,bo skołowana wie kiedy ja bywam na necie i ma mnie na podglądzie jeszcze:):0 na gygy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ja mam dzisiaj dzień pełen ekscesów związanych z synem do akcji zmusiłam rownież ex-sa juz jest ok, wyjasnianie, przytulanie czasy ciężkie i trudno okiełznać samemu , smakujacego zycia 16-latka ech... Rysiu, moj komputerek nie jest dyzurny cały czas no i...doigrałes sie klonika :D nie Ty jeden na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiaca wygłupy
Witam popołudniem wszystkie panie i panow U mnie jus lepiej zaczęłam myslec pozytywnie i oczywiscie jak zwykle nieporozumienia z moim mężczyzna wynikaja z relacji z dziecmi . Chyba ich dopadla nieskoordynowanie w czasie i oczywiście przełozyło sie na nasze relacje uffffffffffff cięzka rola matki;) Pozdrawiam oczywiscie te z podobnymi problemami i tych beztroskich na maxa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
to ja Twój klonik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz poznaje sie mężczyzn na klonika? :P Lubiąca.... gratulacje za pokonanie problemów...:) Beztroska na maxa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Kloniku to ja Kononowicz zaraz tam do Ciebie dotre i jak to mawia panK ,,zamkne wszystko:'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Kloniku to ja Kononowicz zaraz tam do Ciebie dotre i jak to mawia panK ,,zamkne wszystko:'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiaca wygłupy
Witam w słoneczny dzionek pozdrawiając oczywiscie wszystki panie i oczywiscie panów a żarty i dowcipy to element naszego zycia więc rysiu nie przejmuj sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No.....Ciezka Robota Zrobiona ......teraz tylko deklaracyjki zawiezdz do Urzedu badz co badz Skarbowego .......i znowu kilka dni spokoju ....HURRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAA cos wszystkich wywialo ...hihihih i jakis klonik sie pojawil ...... Te klonik ...sprobuj mnie sklonowac...moze sie uda .......HAHHHHAHAHAH :-p :-p :-p tylko wiesz uwazaj ........ja znam sie na niektorych klockach sieciowych ....i systemik moge rozjechac hahahahahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Kloniku ładnie piszesz ale żadnego łachmyctwa :): tatus wszystko widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Abor weż moje deklaracje do ZUs-u podrzuć ,bo pewnikiem bedzie zmiana programu a ja jeszcze nie oddam:).a gdzie to mój syjamski braciszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Skołowana pewnie pędzle moczy i wyciera rozpuszczalnikiem plamy na suficie ,bo ponoć malowała podłogi:):),ach te kobiety pejzarzystki stara monachijska szkoła,lub młodzi impresjonisci paryscy,kobieta przy malowaniu powinna tylko uzywać Avonu a nie Polifarbu.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Lubiaca gdzieeeeeeeeeeeeeeeee to słonko cooooooooooooo u mnie jak w ,, Noc Listopadową" , tse-tse nie ma a mnie telepie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
co ja mam z tymi pejzażżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżami zawsze mam dyslekcja:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiaca wygłupy
No no no;) Dzis widze dyzur maja panowie a nawet dobrze bo troche topik do głownego tematu sie dostosował;) Kobiety koniec sprzatania gotowania malowania bo oni juz do Was nigdy z tego netu nie wyjda:P A ja ide pielęgnowac mojego faceta❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
a co to teraz Wielkanoc ,ze wszyscy akcje,, posejsa "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Jednak panie są do tego stworzone i mają to przekazane w genach , kolana ,podłoga sciereczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta stworzona jest do tego, by być towarzyszką mężczyzny, by dzielić z nim życie, być mu pomocą. Dzięki intuicji potrafi wniknąć w jego sprawy i przeżywać je; kobieta potrafi opiekować się mężczyzną, drobnymi gestami sprawiać mu radość. Umie troszczyć się o drugą osobę, przypominać, że stale jest obok. Bycie u boku mężczyzny wyzwala w kobiecie ciągle nowe siły, daje jej poczucie spełnienia. Kobieta rozwija swą kobiecość, odkrywa swoje najgłębsze powołanie w atmosferze owego pra-zachwytu (Ta dopiero jest kością z moich kości i ciałem z mego ciała!), dzięki temu, że mężczyzna spogląda na nią z miłością i szacunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiaca wygłupy
Abi chcialam przeczytac Twoja wypowiedz do końca a tu juz wolanie:) i to kogo oczywiscie musze sie zaopiekować hahahah głodnym brzuszkiem mojego faceta potem dokoncze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zaczytana
Aborygenin - kiedyś źle Cię oceniłam, teraz żałuję. Jesteś bardzo miły i widzę, że kochasz kobiety. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×