Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Witam. :) Już z kuchni wyszłam. :D Muszę tylko jeszcze spełnić obowiązek związany z przynależnością do społeczności lokalnej, więc zniknę znowu na jakiś czas. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viv 🌻🌻kochana Chociaz tak późno, ale pierwsze co Tobie napiszę To słowa życzeń. Pragne złożyc na twe dłonie bukiet 🌻🌻🌻 urodzinowych, uśmiechów sedecznych, aby życie łaskawe było, pogoda ducha wciąż trwała w Twej duszy, a serce ❤️ zapaliło sie do czerwoności z wzajemnością. Życzę tylko szczęścia i radości, bo one nadaja sens naszemu życiu. Pozdrawiam wszystkich gorąco, mocno i serdecznie :D:D:D Za ten przemiły link dziękuję ,,Lubiaca wygłupy\" (dlas mnie raczej - sprawiająca radość) i 😘😘. To dodaje wigoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Witam popołudniem jeszcze nie byłam głosowac ale musialam tu wejśc na chwilke telaksu;) Vivian oczywiście wszystkiego najlepszego radości szczęścia moc ..........🌼🌼kwiatek]🌼🌼 Abi oj maliboo mniam mniam ........czy musisz tak smaka robić:P Nomad ja wiem jak to jest z młodszą konkurencja na kompie teraz zima więcej klikaja niż latem Abi oczywiście linki the best A co do nicku to JAK KOMUKOLWIEK SPRAWILAM RADOŚC JEST MI Z TEGO POWODU MIŁO👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Witam wszystkich,mam dylemat czy Kononowicz będzie dobrym prezydentem:),żałuję bardzo ,że nie mieszkam w Białymstoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
A te wygłupy to lubisz wszędzie?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Pamiętajcie 3 XTAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Dostałem za 20 zł 8 nowych filmów na dvd :(:( kiedy ja to obejrzę:):):,wprawdzie to piraty ale nowosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Nie ma nikogo to ja sobie odrobinke popiszę ,nic tak nie w prawia w dobry nastrój jak chwilka grafomaństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam sie do zyczen dla Vivian ........zdrowia i spokojnosci ducha .....mniej trosk .....i wiadomo spelnienia marzen ..... :-D i wirtualny prezencik ..... zabawka krotka tak dla rozruszania sprawnosci umyslu Swego lub Twego .....jak wolisz hihiihi http://members.iinet.net.au/~pontipak/redsquare.html Hip.. Hip... Hurra... Niech Zyje nam ...a kto ?... VIVIAN oczywisice ......:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję z całego serduszka za wszystkie życzenia 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Aborygenin a Tobie za prezencik 👄 Rysiu.... jak zobaczyłam Kononiewicza, usłyszałam jego wypowiedzi to przyznam że nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać ... chyba bardziej to drugie :( Ciekawa jestem ostatecznych wyników głosowania. Do wczoraj ten Pan był na piątej pozycji wród siedmiu kandydatów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Zapomniałem o urodzinach 356 lat życze na kafeteri:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha dziekuję Rysiu, takich życzeń jeszcze nie dostałam :D Dasz się zaprosić na wirtualnego drinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Vivian kobieta po ukończeniu 18 roku życia pozostaje w tym samym wieku tylko Vat jej rosnie:P Rysiu czy lubiąca wygłupy wszędzie..........o to bym musiala spytac mojego faceta no i oczywiście nie w każdy dzień człowiek jest wesoły. A co do KONonowicza po oglądnięciu wczoraj niestety dostałam ataku smiechu.............potem oczywiście krotka konternacja i mysl KTO GO TAK WKRĘCIŁ..............potem tylko i wyłącznie niesmak do owych wkretaczy.............potem jak dobrze byc Kononowiczem i miec w sobie tyle naiwnej wiary i optymizmu tylko pozazdrościć. To na tyle zycze DOBRANOC i idę bo jeszcze popadnie w zazdrość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre z tym Vatem :D A co do wkręcenia Kononowicza, to jestem takiego samego zdania. Chodzą pogłoski dotyczące osoby \"pociągającej za te sznurki\" Prostego i naiwnego człowieka nietrudno wrobić :( Ja mu poprostu współczuję choć przyznaję sie bez bicia, ze jak go słuchałam to momentami też ze śmiechu chodziłam na brzuchu.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys Lincoln powiedział, że żaden człowiek nie jest dostatecznie dobry, żeby rządzić drugim człowiekiem bez jego zgody. A tu się szykuje znów niezły pasztet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słusznie Atlantis.Nikt nie ma prawa rządzić drugim człowiekiem. Myśle ze i na miejscu będą tu slowa Stefana Wyszyńskiego: Człowiek dopiero wtedy jest w pełni szczęśliwy, gdy może służyć, a nie wtedy, gdy musi władać. Władza imponuje tylko małym ludziom, którzy jej pragną, by nadrobić w ten sposób swoją małość. Człowiek naprawdę wielki, nawet gdy włada, jest służebnikiem. Małość \"wielkich\" jest w tym przypadku aż za nadto widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja znów przytoczę Pewne słowa, tym razem Jeffersona : Historia nie uczy nas właściwie niczego innego poza tym, na czym polega złe rządzenie. W sumie niec wielkiego nie zmieni się, na wiele rzeczy wpływu nie mamy, a zmiany powinnismy zacząć przede wszystkim od siebie... CZasem mam wrażenie, że popędzają nas kijami jak owieczki w stadzie... A psy pilnuja by nie wykroczyc poza pewne granice, z góry narzucone oczywiście.. Za kilka lat okaże się, że jest i tak gorzej niż było... Joseph de Maistre powiedział, że każdy naród ma takiego władcę na jakiego zasłużył... Aż ciarki przechodzą po plecach.... Czymże sobie na to zasłuzylismy? ;) Dobranoc...🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Aż przykro czytać że jestesmy takim wlasnie narodem. Ale wiecie co kobietki póki co cieszmy sie tym co mamy swoim gniazdkiem swoimi dziecmi i że chociaz w tym miejscu jak kafe mozna czasem odbiec od tej rzeczywistości. Wieczorm zanim poszlam spać nie moglam już patrzec na te prognozy z wyborow jakieś to takie męczące . Moja dewiza na życie \Chcesz byc zdrowszy porzucić zainteresowanie polityką oglądaj mnie TV a jeśli juz to tylko komedie ewentualnie kabarety etc więcej czasu spędzaj z ludzmi zyczliwymi a zwłaszcza takimi co mają w sobie pozytywna energie. Zamierzam zapisac się na aerobik albo calateiks bo coś mi zie zdaje że ten VAt mi doskiwera:( Pozdrawiam i zycze miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny i chlopaki ..... Ja napisze to w troche innym kontekscie !!!!!! Świat jest sterowany przez pewne grupy spoleczne i pieniadze....... Zawsze nurtuje mnie dlaczego nowe technologie sa drozsze od starych ....ponoc wiecej kosztuja ?......ale wiadomo ...ze stosujac stare stoimy w miejscu ....a nowe drogie ograniczaja nas technologicznie .....wiec ?....chyba domyslacie sie o co chodzi......poprostu ....nie rozwijamy sie szybko do przodu ...lecz wleczemy ......jest to pewien paradoks....ale jak zwykle oparty o jedno ....pieniadze i ludzi .....Pieniadze...wiadomo ...trzeba je miec zeby to cos miec ....no i Ludzie ...ktorzy tego czegos nowego obslugiwac nie potrafia........to tak na poczatek ......rozwazan...o swiecie wspolczesnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) jakim jestesmy narodem? wciąż musimy sie zmagac z przeszłościa, a jednoczesnie z teraźniejszościa i przyszłością zawsze było nam ciężko, a ponadto sto dwadzieścia lat nie było nas na mapie Europy bo na to sobie zasłużylismy? czy w związku z tym zaginął naród polski? o jaki przymus Wam chodzi, a który serwuje obecny rząd? jakie macie wizje naprawy n a r o d u aby wybrał dobrze? za duzo w naszym kraju działo się przymusu, a ile daliście z siebie aby sie przeciwstawić? w czasie poprzedniego systemu nauczyłam się kochac ojczyznę, nie musiałam brutalnie walczyć o stołek tracąc przy tym godnośc nie czułam strachu..czy wiecie o czym mówię? mam mieszkanie , o ktore nie musiałam wypruwac sobie zył wolnośc...duze slowo bardzo źle reaguję na obce słowa w naszej mowie Polacy nigdy nie robili podbojów kolonialnych i tym samym nie pozostawili na swiecie mowy polskiej jako trzonu do podporzadkowania sobie innych narodów na przestrzeni dziejów zawsze mielismy ciężko..pytam ..dlaczego? imponują mi państwa, ktore zachowują swoja neutralność wobec agresji, potrafią kultywowac włana narodowosc, tradycję, potrafia wykorzystac własne bogactwo, ludzkie, historyczne ,czy gospodarcze czy to musi stanowic o izolacji? nie musi bardzo trudno o czystą demokracje, a nie taką w rękawiczkach macie wizję Polski na lat 10? a może faworyzujecie jakąs opcje polityczną , ktora znajdzie zloty srodek? musicie przyznać, ze nie będzie nam to pisane zbyt szybko poprzednia władza ustanowila bardzo silne reguły i rozbić je mozna tylko za pomoca radykalnych pociągnięć pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Lubiąca ,,,,,,,,,,,,,, ja w tamtym roku chodziłem na aerobik .było komicznie 16-20 pań na sali i ja jedyny wśród nich ale te wszystkie machania łapkami pomogły mi ,przestał mnie szkielet bolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Nowe t echnologie...........prosty test kup dzisiaj kompa i za rok taki sam model i te same parametry:):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Skołowana a co to dzisiaj taki nastrój rewolucyjny ,,,,,,,,,,tylko nie zakładaj IRCH_Y ,czyli inspekcji robotniczo-chłopskiej ,bo kiedys takie twory łaziły po zakładach:):):i czyniły dobro dla narodu,a co do mieszkanai to ja jednak musiałem grosik do grosika zbierac i kupic sobie ;bo nie wiem czy jakby jeszcze Wojciech(ukochany) był u sterów to byłaby nadzieja na lokum w spółdzielni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Skoowana własnie w onym czasie rzucałem kamieniami w panów którzy dla otuchy zabili 4 ludzi tak sobie , tak padali ludzie i i z drzew opadały liście odstrzelone a teraz ten pan który tym dowodził ma 70lat i chyba tyle emerytury i wyrok do odsiedzenia za umacnianie władzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Zmykam grabic liście bo zrobił sie jeden wielki slams na ogrodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×