Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

kiedy przy nas nie ma partnera, to smiejemy sie sami do siebie, rozważamy sami dla siebie... na samotnośc ponoć dobre jest zapamiętanie się w działaniu, np. naprawa czegoś... a panie jak sobie z tym radzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakładają topiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........jeśli chodzi o naprawę czegoś, to jestem typową kobietą........działam raczej w drugą strone, gdyż potrafie zepsuc nawet maszynke do mięsa, tę najbardziej masywna i wydawałoby się niezniszczalną.................:D:D:D........................podziwiam zatem wszystkich radzących sobie z naprawami 🌻🌻.................... natomiast wszystkim, którzy okażą mi pomoc w naprawie czegoś sa przeze mnie sowicie nagradzani własnorecznie przygotowanym żarełkiem, ciastami, bądź moim powalającym uśmiechem ;) Upssss..... Pozdrawiam serdecznie 😘😘 wszystkich ......no jakby tu napisać .................majsterkowiczów.......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..............acha..... zdanie do poprawki.................................. natomiast wszyscy...........................-powinno być Nie można pisać i jednocześnie wysyłać sms :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu - hej, hej:D ja teraz uprawiam karaoke! zerżnęłam tekst \"Psalmu dla ciebie\" Rubika i śpiewam / na full/ ze słuchawkami na uszach...brzmi pociesznie, az synowie wpadli do pokoju zaniepokojeni..:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......Skołowana 😘❤️ ....lubisz Rubika? ........to witaj w klubie.................! Ja zakochałam się w nim ponad rok temu po ,,,świetokrzyskiej Golgocie\" - Święta Bożego Narodzenia przygotowywałam śpiewjąco;). Ale mój syn wie, że jak ja zakocham sie w jakiejś muzyce to nie ma na mnie siły, będę tego słuchała po 10 razy dziennie i to na cały regulator................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo fajny jest Rubik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat Rubika powiem tak muzyka ładna słowa tez ale dobór spiewaków... chyba nie bardzo ja bym wzięła inne głosy mocne, o pieknje barwie jak Doda, Gorniak, Flinta, Sykut, Stach czy Kasprzycka a z facetów to Wydra,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo fajny jest Rubik
ja tak nie uważam głosy wokalistów Rubika sa naprawde świetnie dobrane i mają oryginalne brzmienie, a nie takie komercyjne jak wymieniłaś Woniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te głosy są nijakie wokalisci silą się aby wydobyc z siebie brzmienie a ja bym wzieła te osoby, ale ich głosy zabrała na zupełnie nowe tony, takie niekomercyjne:) z ludzmi z ładba barwą i duza skalą, idzie wiecej poczynic niz z takimi jak u rubika poza tym nie lubie jak wokalista az sie sili az mu zyły wychodza aby głos wydobyc Lubie jak głos płynie taki moncy silny a wokalista nie ma ani jednej zyły na szyi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo fajny jest Rubik
..................no kwestia gustu....... ja słucham , mając tylko fonię, bez wizji......... to może dlatego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodniczkajego, z całym szacunkiem, kogo chcesz dać do śpiewania? Doda, Górniak, Flinta, Sykut, Stach czy Kasprzycka? Te, wokalnie, totalne beztalencia? Ni dynamiki w nich, ni umiejętności. Wymienione przez Ciebie głosy nadają się do słuchania tylko po dokładnej obróbce za pomocą najnowszych technik dźwiękowych. Niech materia nieożywiona chroni przed słuchanem na żywo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedziałam, że Skołowana i ja wywołamy taka dyskusję nad muzyką Piotra Rubika. Jednak warto było, bo w ten sposób Maxim wyszedł z cienia [ku mojemu zadowoleniu] :D Maxim, masz rację! Głosy wymienione przez Wodniczkę nie są az tak dobre, by mogły prezentować ten gatunek muzyki jaki tworzy dla nas P.R. Maxim ❤️............. jestem niepocieszona 😭..................byłeś na forum, a mnie tutaj nie było......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Skołowana lae pełnia Księżyca juz była :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AUUUUUUU czyzby o to chodzilo w pelnie ksiezyca hihihihihih ktos sie przeistacza ...i tzreba z koleczkiem za nim latac........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana, Maximku, Abby, Rysiu..............pytanie wielkiej rangi...........czy wiatrzysko nie wyrządziło u Was strat????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Violu [ucałował obie dłonie młodej damie] 🌼 Co do strat, to prawdę mówiąc w zyciu takiej kasy nie widziałem w jednym miejscu, jaką trzeba będzie wydać na usunięcie szkód wywołanych przez nawałnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Maximie 😘! U mnie na Wybrzeżu było bardzo spokojnie, nawet spałam jak zabita, a jestem uczulona :O:O na wiatr jak mało kto. Bardzo martwią mnie jednak doniesienia w mediach co do skutków tych wichrów i huraganów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
A u mnie jak szarpnęło jak powiało i s ąsiadce spadło kilka dachówek a huk był taki jak podczas nalotu:):) >Sam wyszedłem bez szwanku ,tylko rano huczało mi łepetynie jak po imprezie , ze swojej roboty trrunkiem>Azor całą noc wył jakby ktoś miał zejść z tego ziemskiego padołu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysiu, ło matko!!!!!!!.......dobrze, że chociaz Ty wyszedłeś z tego bez szwanku:D:D:. Bardzo się cieszę. 😘😘 Maxim, dziękuję 😘:D Mój gg 900 6685 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz Viole pzrez G G pomolestuje troszke hihihihhihh u nas fajnie wialo ...jedno drzewko polamalo ....dobrz e ze nikogo nie zabilo ....porzadne drzewko ciezkie i bardzo wysokie....ale tylko ogrodzenie sasiadom zniszczylo ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abby, dlaczego chcesz mnie pomolestować? :(:(:( Bardzo mnie tym zasmuciłeś. Może niepotrzebnie dałam numer na gg?.............................😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a co do pogody, a raczej jej braku, to bardzo mi smutno........szkoda drzewka, bardzo szkoda.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abby......możesz miło pogawędzić..........czemu nie ...... w końcu po to jest gg........................ale molestować..........eeeeeeeeeeeeee..................buuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Abby..........oddałeś walkowerem?.........................hi hi hi hi ...............pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×