Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

dzisiaj na męskim forum/gazeta/ pan , będący drugim mężczyzną zamężnej pani, był bardzo poruszony i rozżalony, ze po kilku latach tej znajomosci , pani stwierdziła, ze branie rozwodu ją przerasta/mąż dowiedziawszy się o jej romansie , nie chciał zgodzić się na rozwód/ ech...ale długaśne zdanie ów pan miał pretensję, ze traktowała go mało powaznie mimo jej wczesniejszych deklaracji... a kobiety w pewnym wieku chyba tak mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana .....w jakim wieku?........w moim wieku?......Toć to ja dopiero żyć zaczynam........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.........................dzisiaj bardzo nabroiłam.......wybaczcie.......ja bardzo lubie się wygłupiać i uwodzić.............no cóż.................🌻 Skołowana , dziękuję za miłe chwile we wspólnym błądzeniu w necie. 😘 Abby, milion całusków w uszko na dobranoc od kasztanowodługowłosej Violki, która bardzo lubi miłych mężczyzn.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę musiała, bo mój jedyny mężczyzna domaga sie dostępu do neta.................jadnak facet bez poziomu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wieku jak najbardziej się umiera...........................:(:(:(:(!!!!!!!! A szczególnie my kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abby, całuski w nosek, oczka, uszka i szeptem mówię prosto w uszko D O B R A N O C..................😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawołaj Rysia, Noaszka.......................Abbieg\'o. Nie wiedzą co tracą...........takie dyskusje po świt........................:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa , pa, całuski 102 ! Milusich snów o rycerzu na białym rumaku......może to nie realne , ale jakie piękne........Prawda? Do wklikania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu są fajne babki
Internautka i Viola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu są fajne babki
A nie jesteś Internautko fajną babką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu są fajne babki
Nagłe, bo teraz wszedłem sobie. A co nie wolno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×