Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość lubie was
... jak Violu? 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ...na moim linku ....pan przed kamerka ladnie spiewa....nie iwdze w tym nic zdroznego .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......nadzwyczajnie i wspaniale........miła Lubię Was......[kwiat[ Czemu to takie dziwne, że jeden, że świetnie? Możę jestem innej daty, ale tak uważam, seks nie jest mi obcym terminem........... Abby - śpiewający pan , bardzo miły, to fakt, ale jakie wspaniae otoczenie;) pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abby, pisałeś dzisiaj o podróżąch, ale tych które sa wyzwaniem. Ja podobnie myślę. Jechac tam, gdzie kultura nie różni sie od naszej, gdzie pławic możemy sie w luksusach to żadne wyzwanie. mi marzy sie zwiedzanie Ameryki południowej, te niedostępne obszary i wielkie cuda. Może zrealizuje swe marzenia. A jeśli nie to obejrzę mnóstwo filmw przyrodniczych, albumów, folderów i mentalnie tam bedę. Palcem po mapie tez mozna.................:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też zwiedzam świat
ale palcem po mapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........................sądzę, że ten sposób podróżowania jest bliski 90% Polaków. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie was
aborygenie :) Violu :) co ma zrobić człowiek, ktorego codzienne życie jest WYZWANIEM? ... ja szukam luksusu i zapomnienia podczas podróży co nie znaczy, że unikam emocji... jak przeżycie w 7,5 m łodzi zejścia bory na morzu ... zdobywanie kolejnych gór... dotykaniem historii... i ... próbowaniem oryginalnej kuchni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię was....toc to tylko pozazdrościc można tych wojaży Ja mam jeszcze nadziję, ale moje zycie tez jest wielkim wyzwaniem wiem jak sie zaczyna, a nigdy nie wiem jak zakończy. Czy to aby nie jest równie fascynujące....................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
skołowana,,,,,,,,,,,,, ale jesteś siedziałem obok Ciebie, i nic zadnej reakcji ,jestem zasmucony ,że nie reagowalaś na moje pieszczotki ani na ciepłe chuchanie w tył głowy ,gdy przysypiałaś na to ja śpiiewałem ,, bo z dziewczynami nigdy.........":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie was
tak Violu... dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Jak dobrze nam zdobywac>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......góry i młoda piersią.....................znasz te rytmy, oj znasz....... Jak Twój nastrój? Cos ostatnio nietęgi.............:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok\'ey. Rysiu juz nie męczę, widzę, że nie masz ochoty na rozmowe ze mną. Pasuję. Pozdrwiam niezmiernie cieplutko, mimo wszystko. 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka, halo pobudka! Wstawać leniuszki, za oknem piękny śnieżek, lekki mrozik, słonko świeci........kto idzie ze mną na spacer? Może ulepię bałwana, a może wygram bitwę na śnieżki.......No kto? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt ze mną nie pójdzie? :( Potem zrobię pyszną kawusię z kardamonem i cynamonem, świetnie rozgrzewa............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie was
cześć Violu :) wybrałabym się z tobą na spacer... witam wszystkich stałych skołowaną aborygena i ryśka ... i czasowych bywalców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria1301
Miłego weekendu....by wszystkie buźki...policzki były rumiane od wlki sniegowej:) i kązdy z Was by te walki wygrał...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zabieram Was na spacer......nie ma dyskusji...idziecie...potem kawusia i plotki............ Panowie, a Wy gdzie? w pościeli , śpicie do południa, jeśli z kimś to daruję, jeśli sami to pobudka! Całuski dla wszystkich 😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moi drodzy, zapraszam na popołudniowe pogaduchy przy dobrym ciachu, kawusi z kardamonem i szczypta cynamonu oraz przy kieliszeczku koniaczku..... Może być własnoręcznie przyrządzone Raffaello?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×