Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

.........................Abby .........coś tak czułam.......w eterze i na łączach......... zatem ślę 😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech tylko Skolowana sie dowie ...hahhah to zaczniemy internetowe szalenstwa hahahahhhhahahh trojkaciki ..kwadraciki ...wielokaty wszelakie.......hahahah ale sie usmialem teraz ......❤️👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.................eeeeeeeeeee tam.....................Ja wolę kółeczka............wzajemnej adoracji ma się rozumieć.......................:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana....................cicho............może słyszy........już sie nam dostanie ...................... po tyłeczkach ma sie rozumieć................na kwaśne jabłuszko rzecz jasna.....................hi hi hi hi hi i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko...Znam Danie ...nie jest tak zle hahahahaahahahaah ale fakt kuleczka sa przyjemniejsze ....w przenosni i doslownie .ahhahhahah a pupcie no wiesz jakby to powiedziec...wprowadajac troch e perwersji ......mozemy sami sobie stluc hahahhhaahhhahahaahahaahahhahahahahaahahahaahh :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[płonę zawstydzona] ołłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł.....................danie...............perwersja ..................przekładańce i zabawy............................ czy czytałeś co sądzę o seksie po czterdziestce?...................zatem wiesz...........................że to bardzo miła sprawa.......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie czytalem ahahhahhahhah siedze tylko na tym temacie ...teraz z ZUS-ami walcze serwery siadaja i nie mozna ani nic wyslac ani odebrac....jak zwykle slawetny ZUS .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
............. apisałam na tym topiku...............nawet Skołowana powiedziała, żem odważna babka.............. To współczuję, żeś taki zajęty...........dla mnie wszelkie sprawy urzędowe, Zus-y, pit-y, rachuneczki.......to totalna magia.....jestem typem romantyczki i zarazem osoby oddanej innym ludziom..................a twarda rzeczywistość urzędowa bardzo mnie przygnębia...........Podziwiam ludzi, że tak wspaniale się w tym odnajdują.........Brawo Abby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide spac...mam dosyc na dzisiaj papierkow....i liczydelek ...pozdrowienia dla wszystkich i oczywiscie Dobranoc z wiadomo czym dla wiadomo kogo hihihihiiih Violu 👄👄❤️ papapapapappapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...................opuszczasz mnie?..................niezaspokojoną;)? ...................😭😭.......zalewam się łzami......................... No otrząsnęłam sie i życzę Tobie Abby miłej nocki, w uściskach ma sie rozumieć...................:D:D:D hi hi hi hi hi.................. 😘😘😘 w zmęczone ślepka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć Violu
jesteś fajną babką❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘😘😘 dla wszystkich Atlantis - miło, żeś powróciła. Na przywitanie 🌻 Skołowana😘 - utracona nadzieja - to jednak dla mnie ból i ból i ból.............😭 Abby - Ty łobuziaczku ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odzyskać wolność .....po utraconej nadziei?.......to raczej odciąć się od przeszłości, zacząćcoś od nowa..................może jedynie wolność w sensie ,,niewoli małżeńskiej\", ,,złożonej przysięgi\".................. Nie wiem ................pomyślę.................podumam.................dla mnie to dosyć bolesne.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na chwilę. Viola 1966, czyzbyś miała nadal sęki z pocztą? Obiecałaś skrobnąć do mnie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxim, Maxim,Maxim..............jak miło Cię przeczytać.😘😘😘😘 Właśnie dzisiaj , no z godzinkę temu skrobnęłam liścik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Urtaciłem i nawet mi jest z tym dobrze ,żadnych zobowiązań i zazdrości i mogę pisać , ile tylko chcę i nie drżę jak sms-iki robią dryń-dryń,nie jest to jednak recepta na życie bo do ekranu ciężko sie odezwać:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
pewnie ,ze takkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana........;) ..................o jakim talencie mowa.............[udaje nic niewiedzącą] Rysiu.......słonko w środku zimy?................Skołowana juz wykombinuje, a jak nie Ona to ja na 100%. Skołowana .......ROZGRZEJMY RYSIA!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×