Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość a ja i tak lubię Was czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tu miesza
podnoszę topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł XII
No oczywiście każdy z nas boi się wyjść w real, bo wie że jest zdobyczą upolowaną przez internetowe podrywaczki. Kobiety na kafe kłamią na potęgę. Opowiadają same bujdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internet jest od tego
żeby sobie porobic z kogos idiotow i wicewersa idiotki zresztą wiekszośc ludzi siedzących przed netem/ja oczywiście tez/maja problemy psychiczne i tu moga wyladowac swoje frustracje kłotnie z partnerami wrzaski dzieci w realnym zyciu nie będziesz na nikogo pluł a tu wszystko mozna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejne stereotypy.....
Net czy real, co za różnica?? Jak ktoś ma skłonności do kłamania to będzie to robił wszędzie, natomiast szczera osoba nigdzie nie skłamie. Problemy psychiczne to niestety ma chyba większość ludzi wszędzie... Niestety, ale taka jest prawda... Zgadzam się z tym, że net stanowi wygodne miejsce do wyładowania się, ale to też nie jest tak, że każdy z tej możliwości korzysta, nie wszyscy traktują net jako "worek treningowy" dla swoich mrocznych emocji.:P Ja nie mam najmniejszego problemu z życiem w realu, nigdy nie traktowałam neta jako miejsca, w którym kreowałam swój wyidealizowany wizerunek... Chyba niektórzy za bardzo uogólniają...:O Wszystko zależy od człowieka, a nie od miejsca, w którym go poznajemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internet jest od tego
no to ja mam rozdwojenie jażni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internet jest od tego
masz racje internet to mój worek treningowy........choruja we mnie emocje .........ale tego sie juz nie wyleczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejne stereotypy.....
nie podchodź do tego z takim nastawieniem, z wszystkiego można wyjść jeśli się tego chce:) Może po prostu daj sobie trochę wytchnienia od netu, skoro jesteś w nim kimś innym... Takie rozdwojenie jaźni jest niezdrowe... Odpocznij od tego, może to pomoże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internet jest od tego
bardzo rzadko siedze przy kompie mam duzo obowiązkow dzieci dom praca wiec w tygodniu odpada ale skoro w niedzielne popołudnie mój kochany partner woli grzebanie w jakims starym kompie ja musze cos ze soba zrobic akurat wpadlam na kafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejne stereotypy.....
skoro tak, to fajnie:) ja natomiast od jutra daję sobie spokój z netem, co miałam do przekazania, to przekazałam, i tak nic to nie dało... nevermind... z resztą czasem czuję się w tym necie jakby mnie ktoś śledził;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internet jest od tego
to niech se sledzi;) to co piszesz nikomu nie uwlacza ja tak samo wiec czym sie martwić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejne stereotypy.....
a skąd wiesz, co piszę??? czyżbyś też mnie śledziła...??:P ło matkoooo!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internet jest od tego
nieeeeeeeeeeeee ja uogólnilam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejne stereotypy.....
aha....:classic_cool: bo już się nieźle przestraszyłam... wiesz, tak między nami;) napiszę Ci szczerze, że czasem mi się zdaje, że tu nawet specjalnie topiki niektórzy zakładają, aby tylko mnie zwabić...;) ehhh.... może ja też zaczynam pomału schizować...??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu 🖐️ 🌻 taka jedna V 🌻 🖐️ :) pozdrowionka dla wszystkich facetów na poziomie... nie bójcie się proszę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparzony
Taka jedna V, pomysł dobry, ale taka która ma swoją kasę nie spojrzy na faceta, który nie ma urody filmowego amanta. Wiesz o tym lepiej niż ja. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna V
witam słonecznie :) Violu🌻 nino🌻 chłopcy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna V
sparzony... na jakie Ty kobiety trafiałeś?!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparzony
Taka jedna V, pytasz na jakie trafiałem? Na zwyczajne, przeciętne. Takie jakich lwia część kursuje po tym łez padole. Pozdawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mozna dołaczyć do Waszego towarzystwa ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparzony
Zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie 😘😘 Sparzony, mówisz, że kobiety przeciętne i te yurodziwe zawsze patrzą na kasę mężczyzny, albo na jego urode amanta filmowego. MHHH.................. A jak Wy oceniacie kobiety, które są godne Waszej(czytaj męskiej) uwagi? Czyż nie musza to być długonowie, seksowne i urodziwe , młodo wyglądające kobiety z pokaźnym porfelem, wspaniałym wykształceniem, zawodem i zapleczem typu mieszkanko, samochodzik........a zapomniałam dodać........owa kandydatka nie może mieć więcej niż 25 lat. ŁOjojoj , jak mnie denesrwuja takie opinie, że ktos tylko patrzy na kasę, na wygląd.......!!!!!!!! prawda jest inna.......tak czy siak liczy się to bliżej nieokreślony pociąg.......coś co powoduje, że nam jest dobrze ze sobą, że wszystko poza nami nie ma sensu, że smutno nam , kiedy tej drugiej osoby nie ma wokół nas, że zycuie nie smakuje, że pragniemy czuć jego oddech, patrzec sie w milczeniu na jego twarz, gładzić jego głowę do swych piersi, móc przytulić sie , gdy jest nam smutno.......etc.......Jeśli ktoś z Was kiedys kochał , to wie o czym piszę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i to jest potwierdzenie moich słów....czyli, że to mężczyźni poszukują ,,fajnych babek\".......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola Hola do naszego tematu aby sie dostac ...trzeba najpierw ...wrecz nalezy .....skrzynke piwa postawic hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×