Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Abusia lebek napiernicza drugi dzien ......i wsteczy bieg ma czyli zwracanie straszliwe hihihihih wiec wybaczcie ...nie podgladam hahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....kiedy mnie bolała główka i miałam nudności to po 9-ciu miesiacach urodził sie mój synuś......:D:D:D Abbuś, Ty raczej jako płeć męska musisz miec do czynienia z inną jednostka chorobową.............Więc dlatego leż odpoczywaj i zażywaj spokoju.........Pozdrawiam serdecznie i przesyłam 😘😘😘. Rysiu....😘........muszę Ci powiedzieć, że jesteś jednym z najkreatywniejszych facetów jakich znam...........spodobało mi się szczególnie oglądanie słonka nie zza szyby a w realu:D:D:D. Pozdrawiam goraco 😘 Skołowana.....😘😘😘😘🌻 .............. pozdrawiam wiosennie i z sercem w chmurkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamam gorsze objawy ...chyba bede tatusiem .....juz trabke widac....bedzie slonik hihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich piszących i czytających, piszących proszę o pisanie a czytających o wpisywanie się ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiPięć złotych za umycie okna , to duzo czy mało.Kto placił juz za mycie okien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie doktorze w czasie sexu boli mnie bok.---------- Prosżę zmienic bok------------To jak ja będę oglądała serial:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie doktorze w czasie sexu boli mnie bok.---------- Prosżę zmienic bok------------To jak ja będę oglądała serial:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda21..niecale
no nie wiem nie wiem moze niech pan nagra jakos a potem obejzy?albo przestawi telewizor,hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda21..niecale
albo zrezygnowac z seksu w koncu serial to powazna sparwa!:d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda SUPER...ja jzu w ogrodzie i na podworku szalej ......!!! do lasu nie musze jechac....bo mam nedaleko ...i las i rzeczke !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abbuś😘, a ten słonik jakiej płci........jeśli dziewczynka to będzie cacana słoninka.....:D:D:D Rysiu😘, pomogłabym chetnie, bo ja żadnej pracy sie nie biję ........sama mam czternaście wielkich okien do mycia, ale już wymyli moi faceci....... Skołowana 😘😘😘😘 , a u mnie zimno, wcale nie wiosennie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze powiem ..............
nie jesteście trochę za starzy, aby wychodzic poza net?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abirygenin
HAHAHAHAH mlody sie znalazl...... ze smoczkiem chyba ..........DZIECKO......Kochane.....Zebys ty robilo to co ja teraz robie......to dopiero bys wiedzialo na czym swiat stoi ........hahahhahhaahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dodam jeszcze ze jak dojdziesz do naszych lat to bedziesz sie trawy trzymal.....i zastanawial jak oni to robili hahahahahahahahah pozdrowienia dla staruszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie! Nie wierzę oczom! My za starzy na flirty i miłość?! Otóż , ogłaszam wszem i wobec, że zycie zaczyna się po czterdziestce......bez dwóch zdań! Abbi, jestes wielki! 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszenie tematu
i w górę hooooooop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszenie tematu
i to nie pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEEEE tam zaraz nie pomoglo .....wszyscy dzisiaj obiad gotuja ...medytuja przed TV..... ogladaja Skoczkof.....ale zeby bylo razniej i lepiej na gorze .....to ...Chop siup malutka .. chodz zrobimy krasnoludka je je je ....prawda ze piemknie spiewam ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ....Abbi.......pracujesz dla poprawy statystyk? :D;) 😘 A tak prywatnie, życze w tym szczęścia i powodzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola dzięki za cmokaska,same nieszczęścia gdzie się podziała skołowana:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysiu.......dla Ciebie zawsze mam mnóstwo cmokasów 😘😘😘 Faktycznie ........gdzie podziała sie Skołowana.......kochana nasza skierka❤️ Abbuś.......koniec leniuchowania i poprawiania statystyk przyrostu naturalnego.......:D .....😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Violu Przy poprawianiu statystki sie nie leniuchuje hihihihih 👄👄 dla ciebie ...... Dla reszty staruszków POZDROWIENIA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podsluchiwacz
A gdzie się podziewa Skołowana i co się dzieje z Maximem? Coś ich zeżarło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×