Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Kochani......jestem już , a Wy gdzie? .....smutno tu bez was 😭😭😭...............................Gorąco pozdrawiam i śle miliony 😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abbuśku kochany.........to dla Ciebie kolejne miliony😘😘😘😘 Jak tam twoje święta minęły?...........Znalazłeś zajączka?.........wygrałeś itwe na pisanki?...........................zmoczył Cię śmigus dyngus?................a może inne cuda się wydarzyły?..............:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho Wszedzie ....Głucho Wszedzie ......Co to bedzie ....co to bedzie .......podnosze temacik ....bo jakos podupadl troszke ...... pozdrowienia .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem niektórzy lubią mieć dwa światy: jeden w realu, drugi w necie. Wtedy nie chce się żeby one przenikały się wzajemnie. Szczwgólnie gdy się mieszka w niedużym mieście - takie są na swój sposób totalitarne, są jak orwelowski Wielki Brat. Zawsze trzeba mówić to co równie dobrze by się powiedziało do kamery i mikrofonu. Mimo to są cudowne, bo sielankowe. Tylko trzeba uważac na słowa. Ale ludzie nawet jeśli pokochają taki świat to chcą też mieć inny, gdzie można mówić (a właściwie pisać) co się chce, z pełną szczerością. Tyle że warunekj jest żelazny: nieprzenikalność tych światów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi raczje swiat sztuki i reala:) a nie netu i reala chciałabym miec jeden swiat takie o nazwie my:) i taki live:) moze dlategotak wciąż zagladam do swiata netu co tam porabiasz, co myslisz.. bo tak mało rozmawiamy.. jak wyciagnac cie z netu do reala:)? ja za słaba kobietka nie mam sił, zrob to Ty;) mam nadzieje ze sama do siebie nie mowiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamit, Ty chyba faktycznie kogoś w necie bardzo blisko poznałaś i polubiłaś :-) Ale to tylko sztuczny świat, mysli owszem - prawdziwe, ale ludzie nieosiągalni. Ktoś np. z Dolnego śląska a ktoś z Podlasia. Ktoś z Małopolski a ktoś z Zachodniego Pomorza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam serdecznie nowe Osoby 😘😘😘. Bardzo interesujace stwierdzenia dotyczace znajomości w necie............faktycznie często sa wspaniałe słowa, myśli, obietnice, przyjaźnie........ale i rozczarowanie drugą osobą, kiedy zasłona pryśnie jak bańka mydlana....:( Bywa równiez bardzo miło, kiedy tro co piszemy tu a necie odzwierciedla prawdę, jest szczere i równe realowi :) Abbi.......podupadł? Nie pozwólmy na to! Pozdrawiam i gorąco całuję 😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winda elektryczna
i w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winda elektryczna
upadliście już? no nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś słabo
moderatorku podnosisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moderatorek mysli ..ze my tak jak inni w pracy siedzimy ...i zamiast rozkrecac te nasza japonie... to kurcze .....tylo czeten czeten hahahahahah pozdrwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak racja to racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżbyście kochani całkiem znikli? Pozdrawiam jednak bardzo gorąco........bo wiem,że czytacie czasami w ukryciu.......😘😘😘😘.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Dzień dobry, ja jedynie śmignę, pomykając kątami. Gdzieś się zapodziała Skołowana Internautka. Onegdaj stwierdziła, że założony przez nią lokal, nie wytrzymuje jej temperamentu. Jakby co, dajcie jej znać, żeby z nostagią pomyślała o wydarzeniu, kiedy poprosiła mnie niedwuznacznie o wyniesienie się z tego miejsca... :-) Ma teraz za swoje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahhhh skolowana sama zwiala hahahahh innych wyganiajac .....pozdrowienia ......a tak na marginesie ...to kurcze lata w serduszkach i skowronkach wiadomo wiosna i siem chyba odurzyla ....nie powietrzem morowym ....lecz egzystencja innej osobki plci przeciwnej .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie.......pozdrawiam 😘😘😘...............zagladaj do nas , zagladaj.............a co do Skołowanej............Ona dobra duszyczka....a wyprosiła bo może miała zły dzień ;), więc wybacz......ale ja chetnie czasami porozmawiam :D. Abbuś.........😘😘😘😘...........jeśli masz połaczenie ze Skołowaną...to pozdrów ja mocno od nas 🌻😘................aże sie odurzyła osóbka płci przeciwnej ...to bardzo bardzo dobrze...oby tak dalej...............w końcu wiosna na świecie....no nie!!!! A swoja drogą pogoń te papierzyska w dziki kąt i zacznij pisywać i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peter to właśnie ja
V. 😘😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ja podniosę
pozdrowienia od stałego czytającego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co uuuuuuuuuuuuuuuuu....uzupelnij wpis a nie uuuuuuuuuuuuu.....utrwal cos dla pokolen i chwaly ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuu
pozostawię dla pokoleń mój odcisk łapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Coś za mało się staracie kochani...:) Violu - rozruszaj trochę ten topik :D Wiosna moje Panie i Panowie, a wy jeszcze śpicie...? Pobudka - pora posluchać słowika, zawrzeć nowe znajomości...zakochać się... ;) :D Wykorzystajcie nowe możliwości...Pozdrawiam :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ... chyba mi się nie udało...wszyscy zastygli, czy może wybyli... :( Ale za to - więcej miejsca na szaleństwa...:D :D :D ..........................................🌼 Pozdrawiam Milczących Bywalców :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :))))))))))) witam nowych i pozostałych :)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×