Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

:((( wyjechaliscie wszyscy na drugi koniec świata ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ,nigdzie nie wyjechalem ....to inni pouciekali ....pisalem na poczatku ...jak mnie zbacza , to sie przestrasza i uciekna hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppa uppppa
no dawajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, witajcie.......całuski bardzo gorące 😘😘😘😘😘😘 i słoneczne pozdrowionka.Oczywiście dla starej braci i nowych czytajacych .... Nie uciekłam , nie wyjechałam.........jestem i mam się doskonale.Miłość kwitnie......synus po egzaminach maturalnych......teraz w napięciu czekamy wyników......🌻 Late.......pewnie, że pamiętam.........a przeczytałaś już wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu 👄 na dzień dobry jeszcze nie przeczytałam, to chyba trochę zajmie :))) wpadnę tu wieczorkiem, tear do pracy 👄 całusy dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być teraz :))) gratulue zdanych egzaminów- dla syna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Late 🌻🌻😘! Kobietko 😘😘😘😘🌻🌻🌻 Abbuś 😘😘😘 Dziś jest przemiły dla mnie dzień......................mam imieniny............:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany !!!!!!!!!! To wszystkiego najlepszego miła Wiolu 🌻 🌻 🌻 🌻 a dziś mamy Dzien Mamy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peter to właśnie ja
Viola 🌻😘😘❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu kto???? tak pusto, ciemno i głucho :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej, jesteście:) 🌻, 🌻🌻, 🌻🌻, 🌻 🌻, 🌻🌻, 🌻 🌻, 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma WASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS hej, hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie letnia
WŁAŚNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz myslalem ze jako ksiegowy mafii opolskiej .......bede musial topik na koniec posprzatac hihihihihihh ale jednak cos sie ruszylo ...LENIE ....!!!!!!!!!!! pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:( Zaraz lenie.......uff ......Abbi..................Cmoknij mnie w łapkę to wybaczę......:) P.S. Pracujemy nad nasza miłością........więc mam mało czasu na pisanie.......ale nie powiem tęsknię do tego............może czasem coś skrobnę. Abbuś...............mafia!?.........olaboga!!!!!!!!!!! ........bać się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wiolu ....moge cie cmoknac nie tylko w lapke hihiih 👄🖐️ hihihihih.........Boisz siem mafiiiiiiiijjjjjjiiiiiii hahhahah nie boj siem .......mafia nie gryzie ....tylko odgryza hahhhaahahahha pozdrowienia .....Leniuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abbuśku 😘 too Mafii sie boję, ale skoro wystawisz mi list żelazny to po straszku nici........ha ha ha ha ha ha ha :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violus 👄 mam sam list zelazny hihihihi wiec stracha nie ma ha ha ha no a teraz do boju do boju do boju ....festiwal opolski ...... je je je .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abbuś 😘😘😘 Jeśli za śpiewasz dla nas pioseneczkę na festiwalu, to ja w te pędy wsiadam w autko i jestem w Opolu. :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violus 👄👄👄 i bez tego mozesz w te pedy wsiasc w auteczko i przyjechac do ŁOpola hihihihihihih nawet ze swoim narzeczonym .....(nim zajmie sie mafia ) hahahhahhahahahahahahhahahahahah pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abbuś😘😘😘.........mafia na mojego kochanego? Narazie jest kochaniutki, ale jeśli coś zmajstruje na boczku, to ..................!!!!!!!!!:D:D ....a jak podobało Ci się to OPOLE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opole....fajne miastko ...straszna dziura....nic dodac nic ujac......hihihihih na jednym konsu ktos zrobi bec....to zaraz na drugim koncu wszyscy wszystko wiedza.....he he he ...aaaaaaaa Ciebie chodzilo o przepiemkny Opolski Festiwal......Jesssssssssssu takiego dziadostwa dawno nie widzialem.........niektore fragmenty byly w miare...reszta ponizej poziomu ...... pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla wszystkich zaglądających, czy malarz to jest gatunek wymierający czy mozna do niego strzelac ze śrutu? Dwa m-ce malował mi dom co tydzień miał komunie i od soboty godz 12 do wtrorku god.13 miał wolneeeeeee.Przyzwyczaiłem się do tego,że mieszkałem jak jaskiniowiec ale ma to swoje dobre strony wywiozłem z chatki całego busa przeróżnych,,przydasi\",żal było sie pozbywać utłuczonych kufli i zyrandoli zdekompletowanych.Kiedy widzę w tv jak usuwają z mieszkania babci sterty smieci , to ja chyba bym tez tak nagromadził wszelakiego dobra aż po sufit:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!:D najwyzsza pora reaktywowac topik:) Violu i Abbi , swietnie, ze polubiliscie się wirtualnie napędźmy innych do takich relacji jak to jest z facetami na poziomie, czy czegos się obawiają, czego znajomość w necie im nie zagwarantuje ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duży Koncert Skrzypcowy
Cześć, Skołowana. Pamiętasz mnie jeszcze? Wyrzuciłaś mnie kiedyś stąd a potem tego żałowałaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×