Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość a jeśli
Dzięki za szansę. 👄 👄 👄 Skoro B-g to taki cwaniak, tzn że jak zechce to mi Cię odbije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak i nie tak i nie
ostatni wpis -ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abbusiu ukochany, stokrotne dzięki za przecudna kartkę z życzeniami, a ta kolęda spowodowała, że w mym oczku zakręciła się łezka i w mej duszy poczułam iskierki 😘😘😘❤️❤️❤️. Sama nie odbierałam poczty przed świętami, gdyż miałam wiele pracy i w szkole i w domu. wybacz 🌻 Pozdrawiam wszystkich czytających i zachęcam do rozmowy. Przeciez topik istnieje przez Was :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja jestem chetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Abbuś! Śmiej się śmiej..... :) Za oceankiem nie byłam, a Maca ma moja Mamcia......starutki on nieboga....prezent od miłego mamusinego sąsiada. Ckniło mi się do kafe, więc w święta będąc u Mamci popisałam na tymże starociu...... A Ty Abbusiu, gdzieżeś był jak Cię nie było? Aaaaaaaaaaaaaa? Ślę tysiące cmokasków 😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylem na narteckach hej w goreckach hej naszysz polskich tatereckach hej fajnie bylo ...no i najlepsa wiadomosc ....BYŁ ŚNIEG ahahhahhahahaahhaahah pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciuuuuuuuuuuuuuu, jejciuuuuuuuuuuuuuu........zazdroszczę......ja nawet na nartach jeździć nie potrafię.........😭 Ja ciągle na kursiku..................główka boli.......ho ho ho. Całuski 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma czego zazdroscic.......bedziesz miala troche czasu ...bierz chlopakow...jedz w gory ....\"WYPOżYCZ\" nartki ...nie kupuj ...i na osla lączke .....jak dasz rade to bedziesz jezdzic i kupisz sobie nartki ....najprostszy sposob ...... pozdrowienia i moc 👄 wiadomo dzisiaj Dzien Walentego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abbuś........a ja z opóźnieniem, ale równie mocno ślę wyrazy umiłowania.............. ❤️❤️❤️❤️❤️ Z tych narteczek póki co to muszę zrezygnować.......już po feriach zimowych i praca w szkole wrze..........więc może za rok? Pozdrawiam i ślę 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę : miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr, zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze. Pracy, która pomaga żyć. Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie Z gorącymi pozdrowieniami 😘😘🌻🌻🌻🌻 V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurce tego zajacka JA JA JA chcialem wkleic ......pozrowienia i gorace życzenia ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gdzie te chlopy co maja problemy ........zeby temacik sie rozwijal .......up ...up. do gory temacik .....!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka 😘😘😘😘 dla wszystkich, a szczególnie dla mężczyzn - wszak to temat, który Was dotyczy. Abby, dodatkowe całuski dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przez facetów..i dla facetów
ŻAL ŻAL ŻAL ! Faceci siedzicie godzinami przed kompami , gadajac na jakis czatach, łudząc się że jak już nie można normalnie na ulicy poznać kobiety to zostaje wam ŚWIETNY PLAN ... poznam przez internet... GRATULUJE! wolałabym żeby mnie niewidomy poderwał laską xD hahahhaha rozjerzyjcie sie dookola jest tyle kobiet! nie wszystkie są IDEALNE, a wlasciwie zadna nie jest bo idealnych ludzi nie ma ! WCALE! wy tez nie jestescie idealami! Zrobcie cos, nie bojcie sie usmiechnąć w autobusie,czy nawet na ulicy :P Ciamajdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te Wrona ....spadaj na inna gałąź...........skad wiesz czy sie nie znamy w realu haahhahahhah Ciamajdo......(malo wiesz , tyle co na galezi zjesz hehehheeheheh) Czesc Violuś jak tam zdrowie........👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Abbuś 😘😘😘kiss]! Wiosna na świecie, słonko świeci, kwiatki rosną.............więc ja muszę być zdrowa. Póki co nie wywołuję wilka z lasu. Dziękuję za troskę 😘. A Ty pewnie zapracowany, bo czas rozliczeń...................:D Gorąco pozdrawiam V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to syn chyba tak jak ja byczkiem jest ...jestem z 5 maja hihihi pozdrowieniA I ZYCZENIA SPOKOJU I ZDROWIA DLA POCIECHY ..... 👄👄👄👄👄 dla Ciebie hihihihih .... Stara jeszcze nie jestes...chociaz moze troche zmeczona .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abbi, jesteś słodki😘😘😘😘😘😘 Zmeczona nawet nie jestem.... no może doświadczona :D Abbuś, Byczku zodiakalny, stąd teraz wiem dlaczego w Tobie tyle ikry i ciekawości świata, dobroci i serdeczności. Za wszystko wielkie dzięki🌻 Goraco pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×