Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Rysiu słodki 😘 dla Ciebie....... Zdarza się romantycznej Violce przesiedzieć przy szklance piwa w zadymionym pubie, nawet harować na budowie (kiedy prosi o to ktos przyjazny), przeczytac instrukcję cepa, rozłożyc na częsci pierwsze telefon - bo cosik nie chce zadziałać...... Oj zadarza się.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cegóż uroczy Ryszardzie w grodzie Wrocław szukał? Czyżby jakaś nadzwyczajna niewiasta tak schować sie raczyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu ❤️ dziekuję serdecznie za tę przepyszną herbatkę. W połączeniu z artylerią jaką posiadam do walki ze wstrętnym choróbskiem, jutro powinny pojawić się objawy zdrowienia. ;) Vivian, dziekuję za życzenia. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Rysiu. Miłych snów. 🌻 aaaaaaa............. kotki dwa............... szarobure oby dwa.................aaaaaaaa.........................................śpij, nie kręć się tylko śpij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KObietko , a nie mówiłam ,że ZDROWIODAJNE 🌻🌻🌻 uleczą Cię? A jaką artlerie użyłaś, bo mnie też cosik bierze - ale ja sie takłatwo nie poddam - w zdrowym ciele - zdrowe cielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu od niedzieli leczyłam się sama, ale dzisiaj mnie do doktora wygoniono. Okazało się, że bez antybiotyku, psikańców do nosa, ziół do płukania gardła i jeszcze pastylek na kaszel ani rusz. Jednym słowem tylko jem, piję, płukam. :D Jak masz w domu ascorutical to sobie zaserwuj na noc. :) I oczywiście gorąca herbatka z Twojego przepisu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś mój profesor na studiach nie mógł znieśc mego szczekliwego kaszlu i zaaplikował mi taka końską dawke leków, że teraz zawsze, gdy dopada mnie choróbsko zażywam właśnie tego. Składa się to z 5 tabletek rutinoscorbiny i 3 tabletek witaminy C. Do tego herbatka i okład z ciepłej męskiej piersi i zdrówko jak się patrzy. Teraz brak tego statniego składnika - wiec zdrowienie dłuższe ;). Szczerze powiem, że wiosna i jesienia profilaktycznie pochłaniam codziennie 1 tabletke rutinoscorbiny. I jestem zdrowa jak ryba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko jak trzeba płukac to płucz gardełko, połykaj tebletki i leż wcieplusim łóżeczku. Masz czas na czytanie książek i relaksik. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, nie choruję zbyt często. Sama jestem zdziwiona, że mnie o tej porze roku rozłożyło. Ale to przejdzie, a i odpoczne sobie trochę, bo 8 dni zwolnienia dostałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Najgorsze jest to, że ja wyleżeć nie mogę. Prześpie się i już mnie nosi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Ale już idę do łóżeczka, bo przez ten katar siedzę tu zaryczana. :D Dobranoc Violu, miłych snów. 🌻 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Tylko potem do pracy ciut ciezej sie idzie..........:( Żegnaj na dziś Kobietko, lecz sie i zdrowiej szybciutko, bo smutno tu u nas bez Ciebie:D Muszę spać, jeszcze kąpiel, ksiażeczka i ,,Jasio\"- mój jasio. Miłutkich snów, spokojnej nocy i zdrowienia przez sen. :) 🌻 Do napisania jutro! Violcia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Czy dwa kgysy zjedzonych cytryn pomoże ustrzec się apsiiiik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysiu wiara czyni cuda. Te zjedzone kilogramy cytryn pewnie pozwolą Ci na lżejsze przejście APSIK\'a :D Tylko nie choruj! Zdrówka zyczę! 😘 Kobietko, Jak zdrówko? Czy dzisiaj lepiej sie już czujesz? Mam nadzieję, że tak!!!!!!!! :D Dla Ciebie uplotłam wianuszek czosnku, aby odpędził złe moce od Twej osoby. 😘😘🌻 Witam wszystkich bywalców tego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsasa upsasa upsasa
Wszyscy chorzy leżą ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam 🌻 🌻 🌻 🌻 Violu zjawiam się na Twoje zawołanie ;) Ryśku, czy 2 kg cytryn pomoze? Taka dawka uderzeniowa witamyny C ... moze? Coś kiedyś czytałam ze Michał Tombak zaleca cytryny w bardzo dużych ilosciach ale nie pamietam dokładnie jakie receptury podawał wiec sie nie wychylam z tego typu radami. Zdrówka życzę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Vivian! 😘 Ty na szczeście zdrowa jesteś! pamiętaj, abyś dbała o swe zdrówko, bo ......... Po co marnować czas na chorowanie , kiedy serce szaleje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już tak jak i reszta naszych znajomych z topiku zaczynam powolutku odczuwać jesienną melancholię. Jestem taka senna, smutna, ....... Najchetniej przez cały dzien leżałabym przy kominku i marzyła o niebieskich migdałkach. Niestety , jutro nowy dzień pracy i dodatkowe czynności pozaszkolne więc i czasu na lenistwo jakby mniej. w sobote przyjeżdżaja do mnie goście z centralnej Polski. Więc w piatek troszke bedę miała przygotowań. Znając zycie to wybiore sie z moim kuzynem równolatkiem na jakąś zabawę. Już sie cieszę:D:D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczytuje sie ostatnimi czasy tym topikiem z ciekawością a ponieważ zauwazyłem znajome nick postanowiłem sie zaprosić :)witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak trzymaj ! Jakaś imprezka to świetny sposób na jesienną melancholię :) Ja lubie jesien i nie odbija się ona na moim samopoczuciu ale i bez tego lubię ciepelko kominka, widok buzującego ognia i ... marzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×