Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Ja szukam zwykle wśród topików rozmów wypełnionych spokojem. Nie cierpię gdy ktoś używa wyrażeń wulgarnych, gdyż świadczy to wyłącznie o braku kindersztuby u interlokutora. Gdy spotykam się z takimi wyrażeniami, to zwykłem mawiać \"Nie wymagam więcej od wołu niż sztuki mięsa do rosołu\" i kończę dyskusję. Nie daję się ponieść emocjom. Taki ze mnie dziwak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałem na chwilę z ciekawości i widzę, że stało się to, co przeczuwałem od dawna - Mordor się wkradł... Pozdrawiam wszystkich przelotnie i zapewne bezpowrotnie. Może kiedyś znowu zajrzę, może nie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że wartościowe osoby
...takie jak Viola, dosięga okrutna ręka zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Co za hałas , co za krzyki niczym w puszczach ameryki,przecież mozna zyc z podszywaczami.Nie jest to takie straszne ,komus sie to znudzi .Chwilka refleksji , ile to juz miesięcy jesteśmy na necie , znamy wszystkie mozliwe kombinacje podszywaczy i przeróżne klonowania:).Ostatecznie to jest tylko net i nie wiadomo kto jest z drugiej strony lub kto sie podpisał,odrobina dystansu i empati do wszystkiego co sie pojawia na monitorze.Nie ma co się krzywić na czyjeś głupkowate uwagi poprostu ,ktos jest taki jaki jest i nic nie poradzimy ,ze głosował na Samoobronę:( Skołowana tylko mnie nie walnij:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Dobrze ,że nie jestem zazdrosny:(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Gadu gadu a ja nie mam nic na obiad ,znów pierogi ruskie w barze bo tylko tego sie nie boję jeść(schodzą do ostatniej sztuki):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Peter-
Nic nie piszę, ale czytam cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj -Peter-:), ostatnio byłes z nami 21 wrzesnia , kiedy skonczyles 45 latek:D czytanie to stanowczo za malo! masz się udzielać!:D:D:D pisałeś, ze jedną z nas polubiłes bardziej, za ciepło i radosne wypowiadanie się masz najlepsza okazję tu się do niej zblizyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze! dopiero teraz doczytałam się Violu, ze Twoje pozegnanie nie dotyczyło pozegnania nocnego. Violu, nie rób nam tego! traktowałas spotkania z nami bardzo zywiołowo i radośnie przyczyniłaś się do tego, ze wszyscy poczulismy się razem dobrze zignoruj wbijących tu mącicieli i pokaz klasę jaką niewątpliwie masz:D moja rada, traktuj ich tak jakby ich nie było , bo to MY jestesmy dla Ciebie dobrymi znajomymi , do ktorych z chęcią wracasz, prawda?:D usmiechnij się szeroko i WRACAJ oni mają polec, a nie ktokolwiek z nas no..usmiechnij się:D:D:D:DF:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu, dla Ciebie trochę zminiłem słowa starej piosenki No, uśmiechnij sie teraz będzie lepiej już od pierwszych godzin dnia na słowo uwierz mi No, uśmiechnij się tak jak ja do ciebie... ..................... Pamiętacie kto to śiewał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Witam ponownie i zapraszam na pogaduszki o czymkolwiek, byle dużo, miło i wesoło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna tez być radosnym tak jak w piosence: \"Jezu jak sie cieszę z tych króciutkich wskrzeszeń kiedy pełną kieszeń znowu mam znowu mogę myśleć trochę jakby ściślej i wymyślać śmiało nowy plan i pieknie jest i tak nieskromnie jest...:D trala lala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Te piąte Ł najważniejsze! ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Internautko, coś kudłate myśli krąża Ci po główce. ;) :D Ciekawe co Panowie na to wyzwanie powiedzą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Pewnie masz rację. Wejdzie Który i powie...ach jak bardzo jestem zmęczony. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
A potem rozsupłać trudno było. ;) Coś Panowie nie chcą dać się sprowokować do rozmowy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Internautko, ale skąd mamy wiedzieć jaka ta siła winna być, żeby przypadkiem ... nie przedobrzyć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×