Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

oj Rysiu, chciałes do nas strzelać ???? wchodzisz na krociutko i ....umykasz,a to Ci zimno, a to gorąco opowiedz jakąś historyjkę z zycia wziętą , a bywalcy przypomną sobie o topiku kazde z nas moze dołożyć swoje cuś do ozywienia rozmow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
No tak ,tez powędrowałbym na koniec świata tylko gdyby sie okazało ,ze ten koniec świata to Ciechanowiec lub Siemiatycze to nie wiem czy potrafiłbym dostosować się do klimatu i obyczajów.Na zachodzie tez jest cieżko przyzwyczaic sięzwłaszcza wsród np hiszpanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Internautko! [przerażenie w oczach] W TYM WIEKU ??? Toć to jak najbardziej produkcyjny wiek przecież. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Skołowana mam taki krotki dzień pracy ,ze wychodze o 7 rano i wracam o 20,te.Pozostaje tylko czytanie,z historyjkami to ochhhhhhhhhhhhhhhh,sporo ich jest i zawsze cos się dzieje nie jestem domatorem tylko obiezyświatem i zawsze cos zostaje nietuzinkowego w pamięci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
O rety dziecko moje było 1,5 mca w Norwegi podobało mu się tam strasznie : czysto , spokojnie , po 18 napoje% tylko gastronomia sprzedaje nikt nie jedzie szybciej niż pozwalaja na to przepisy wszyscy po psach sprzątają.Norewg ma minimalna stawkę 190 koron na godzinę a dziecko pracowało za 90 ale nadrabiało to iloscią godzin.A dwa lata wcześniej nie miał ochoty jechac ze mną na Nord Cap bo to za daleko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Ktoś ,kiedyś miał ochotę pochodzic boso po górskich strumieniach w okolicy Przesieki nie spotkałyście na którymś topiku tej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Ja chyb a mam praco-leniaa , może jak prawdziwy japończyk umrę na hirashi:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Ja chyb a mam praco-leniaa , może jak prawdziwy japończyk umrę na hirashi:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Norwegia rajem takkkk jak nie leje deszcz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Weżcie mnie na kolana bo nie widzę wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxmaxmax
Ja - zamknięta szczelnie w swej skorupie Ja - powoli staram się zrozumieć Czemu chroniłeś mnie Wiem, że ciągle próbowałes pomóc Wiem, że miałam Twoje słowa za nic Wiem już - myliłam się Ref.: Teraz, gdy w ruchomych piaskach tonę I kiedy cała przeszłość przed oczami Rozumiem, rozumiem swój błąd, Lecz cofnąć się nie mam szans Kiedy ziemia niknie pod nogami I gdy już wiem, że mogłam wszystko zmienić Rozumiem, już rozumiem swój błąd, Lecz za późno już... Ty - wiedziałeś, którą wybrać ścieżkę Ty - umiałeś chwycić mnie za rękę Kiedy spadałam w mrok Dziś brakuje mi Twej dobrej rady Dziś nie umiem sobie z tym poradzić Dzisiaj zapadam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Zmykam bo cos mnie 5-tka boli:( krąg:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×