Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

zaprosiłam do nas Rysia, Aborygenina i jeszcze kilku panów / ci ostatni nie wiem czy się pojawią/jeden obiecał, ze zajrzy do nas w listopadzie/, jak również kilka pań z portalu randkowego, jesli macie kontakty z jakimis znajomymi z netu to zaproście ich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W taką ciszę wszystkie gwiazdy na niebie wyliczę Ciebie wołam, ale cisza i pustka dookoła ... ;) A może ktoś odpowie na wołanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ......... i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivian..... usłyszałem wołanie to jestem :) witam wszystkich ... przepraszam ze tak długo pozwoliłem Ci zdzierać gardło :) buziaczek dla Ciebie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasze rendy-vous
...i czlowiek slady drugiego czlowieka calowac bedzie...jesli je znajdzie... czas apokalispy, zaraz swiat sie skonczy, a ja nie dostane mojego kawałeczka raju w postaci jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivian..... Ty chyba pozwalasz mi zedrzeć w rewanżu struny głosowe :) ja naprawde wczesniej nic niesłyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasze rendy-vous
tak konczy sie bron atomowa, papy nie ma. Juz blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie vivian..... ze jestes :) nasze rendy-vous>>> dla niektórych to sie dopiero zaczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tematu..... mysle ze atrakcyjność kobiet nie pozostaje bez wpływu na zachowanie meżczyzn...rozpatrując tylko spotkanie przyjacielskie przy kawie. Po pierwsze, najpierw zacznie zadawac sobie pytanie dlaczego piekna kobieta miałaby sie z nim spotkać Po drugie zaczyna układać sobie mowe :) ale po chwili wraca do punktu pierwszego i na koniec zauje ze nie wyszło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasze rendy-vous
mysle ze atrakcyjność kobiet nie pozostaje bez wpływu na zachowanie meżczyzn...rozpatrując tylko spotkanie przyjacielskie przy kawie. Po pierwsze, najpierw zacznie zadawac sobie pytanie dlaczego piekna kobieta miałaby sie z nim spotkać - Spotkanie, czyli chce byc z nim sam na sam:) To juz znak wielkii:) Po drugie zaczyna układać sobie mowe ale po chwili wraca do punktu pierwszego i na koniec zauje ze nie wyszło ... - A czemu nie wyszło? ta mowa, to niewazne, wazne ze pyszna kawa wyszla i Cos ze spotkania:) po co mowy:) ukladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze rendy-vous>>> po co mowa? a po co jedzie sie na spotkanie z Kobietą np 100km ? by wypić kawe? a nie uwazasz ze było by miło przy tym porozmawiać ? po to układa mowe by choć na troche zainteresować kobiete którą uwaza za zbyt piekną dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasze rendy-vous
ach to oto chodzi, o rozmowe:) mowe uklada, niepotrzebnie uklada, bo rozmowa wyjdzie sama:) wlasnie kobieta tak ochoczo idzie na spotkanie z Nim, sam na sam:) bardzo jej zalezy. jemu tez, bo jedzie tyle km;) Nie o kwae tu chodzi ale ci.. fajnie miec coś pomiedzy, by moc odkrywac siebie wzajem powoli:) magia spotkan, tego co w nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
To zbieram się i jadę na kawę tylko .............. jedźmy nikt nie woła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....coś pomiedzy :) przecież nie mogą z fusów czytać swoich mysli.. a facet zestresowany, oniesmielony pieknością kobiety jest w stanie zapomniec jezyka w gebie :) dlatego uwazam ze atrakcyjność kobiety jest jednym z powodów dla których mezczyzni poza net boją sie wychylać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasze rendy-vous
tak to oniesmiela, piekność. Dzis widziałam Edysie no super kobietka:) I co faceci sie boja, a ona taka piekna, ale ciepła, komunikatywna, miła i szczera:) dzis w exclisive wygladała przeslicznie i tak cieplo:) Tak jak widzi piekna kobietke zapomina jezyka w gebie, ale na krotko:) Kobietka zaraz go rozwiazuje i juz facet mowi, usmiecha sie, slucha, patrzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
-Dziewczyna ,wino i spiew to dla panów a dla pań wolny czas ,dostep do kompa i brak pomysłu na obiad i rozpisały się nam panie dzisiaj przed obiadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasze rendy-vous
jedz woła woła tylko nikt nie mówiL jadę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Fernandel też był atakcyjny ale tak na poważnie to jak miałem 19 lat szukałem atrakcji teraz szukam kogos z kim mozna porozmawiać w długie wieczory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rysiek 🖐️ sorry ale jak tu się z Tobą na kawe umawiać? Rano zapraszałeś a potem uciekłeś :P \"D Nomad te czytanie z fusów .... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze rendy-vous>>>>tak usmiecha sie słucha , patrzy .......i staje sie nudny!!!!!! W ten sposób stracił szanse na nastepne spotkanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasze rendy-vous
>tak usmiecha sie słucha , patrzy .......i staje sie nudny!!!!!! W ten sposób stracił szanse na nastepne spotkanie U głupiej kobiety ale u takiej co lubi czuc ciepło spojrzenia, usmiechu:) a jak milczenie juz ma sie skonczyc madra kobietka bierze filizanke i.. sama mu wrozy z fusow;) I mowi tak, widze tu pewna niewiaste.. O nie to Aniol przepraszam I oboje sie smieja:) a dalej to sie tylko in real mozna dowiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Kto ma zielonego jakobsika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...jakoś chyba nie miałabym ochoty na takie \"milczace spotkania\" .. widocznie jestem głupią kobietą :D :D i cholera.. dobrze mi z tym :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Powiem mam cos na ucho ,kiedys ,kiedys umówiłem się na spotkanko w realku .Wszystko było łokej tylko pani nie spodobały sie moje łapki:(bo zaniedbane były i takie jakieś niedopracowane estetycznie a ja poprostu po drodze pomagałem reugiej pani w citroenie wymienic koło ,a każdy francuz ma koło pod spodem i upackałem się po uszy:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×