Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Odstraszamy mężczyzn???? Ło matko :O Ja w sumie mam większą mozliwość przesiadywania przy kompie od kilkunastu dni, ale też mi sie urwie. Ma to swoje dobre strony bo tak jak mówisz plecki odpoczną a poza tym.... mogłabym szybko zauważyć objawy uzależnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesien to chyba moja ulubiona pora roku :) Ale Voli zazdroszczę tego szumu morza którego na codzien moze słuchać. Z nad Bałtyku mam wspaniale wspomnienia... to było własnie w październiku . mmmmmm ale sie rozmarzyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł świetny Internautko :D Kto nie lubi marzen? A właściwie to szkoda, ze panowie mało sie udzielają ostatnio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D Jestem dzisiaj radosna jak skowronek!:D Jesień coraz piękniejsza, niebko niebieskie, powietrze takie, ze az chce się oddychać pełną piersią/he, he/, a ludzie usmiechają sie do siebie w osiedlowej kolejce po bułeczki:) czyż nie jest pięknie?!:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drapacz chmur...
nie... nie nic. Tylko nie wiem co powiedzieć. To sie nazywa "odebranie mowy", przeciez wiedziałas że tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jeszcze wracając do spotkań netowych, pewnie zdarzyło się Wam , po powrocie do domu z takiego spotkania, stwierdzić z pewnym smutkiem, że nie pokazaliscie tego co w Was fajne, co mogloby się podobać,gdyby... no własnie, czasem coś nas przytyka pewnie dlatego, ze czujemy się oceniani, czy to w rozmowie o niczym, o czymś , rozmowie rubasznej czy powaznej, krótkie spotkanie ...a potem cisza.... a cos nam w środku mówi, że skoro tak dobrze rozmawiało się w necie, skoro nie zauwazylismy w oczach rozmówcy , że zewnetrznie jest cos z nami nie tak, to dlaczego nie potarfiliśmy dobrze się \"sprzedać\"? Bo podczas pierwszego spotkania chcemy za duzo, co powoduje, ze coś brzmi w nas fałszowa nutą ...niestety, Nomad zauważył, ze gdy osoba , z ktorą sie spotykamy jest atrakcyjna juz zanim sie odezwie ,to lekko się płoszymy i zastanawiamy - czemu ona szuka skoro jest zupełnie fajna? jakie nosi sobą tajemnice? a przeciez to jasne, ze na spotkaniu, po długim kontakcie w necie staramy sie wyglądac dobrze! a przede wszystkim kobiety są ładne :D i spotykając się nie chcą strzelac do wlasnej bramki:) juz w dzieciństwei spotkało mnie cos co dało mi do myślenia, pojechałam kiedys na kolonie nad morze, była to imponująca kolonia, bogata, z tradycjami sportowymi, brałam udział w turnieju siatkówki jako jedna z zawodniczek, nigdy nie zapomnę tego jak bardzo byłam wowczas upokorzona, rozgrywalismy kilka meczy z druzynami z duzych polskich miast, rozgrywki stały na dosc wysokim poziomie, był upalny dzień, wokoł boiska mnóstwo kibiców, i nagle , po serwowaniu druzyny przeciwnej, nie odbieram piłki jak nalezy, wręcz wybijam ją czort wie gdzie - porazka wywołująca salwę śmiechu, upał niemiłosierny, a ja słysze jak kibice druzyny przeciwnej skandują: na nią!, na niąI podsumowując, przegrywamy, a ja jestem skończoną sierota druzyny! a potem jeszcze biorę udział w biegu..i znow.. stremowana biegnę byle jak...i dopiero w polowie biegu daję z siebie wszystko, jestem niestety na gorszej pozycji..ogolnie kicha zostałam kolonijną fajtłapą... minęło zaledwie dziesięć dni...i, w nastepnym miesiącu/ niby nie mozna było ale tata się postarał/ wakacji jadę spóźniona o 4 dni na kolonie na południe Polski zostałam na apelu przedstawiona całej kolonii i tez, ktoregos dnia , odbyla się spartakiada sportowa, na ktorej... pozajmowałam ze wszystkich dyscypilin pierwsze miejsca i dodatkowo wygralam konkurs piosenkarski, wróciłam do domu z dyplomami mistrza sportu i konkursu piosenki, i co Wy na to? ta sama dziewucha, a takie rozbiezne przezycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. :) 🌻 Zajrzałam na chwilę i ...co się takiego dzieje, że Panom mowę odbiera? :D Może zbyt poważne się wydajemy? ;) A to nie prawda! :D Internautka się dwoi i troi, żeby Panom temat dopasować i ... nic. Więc mam propozycję do Wszystkich czytających, a nie zabierających głosu. Zaproponujcie temat rozmowy, myślę, że pozostałe Panie się dostosują. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Internautko, masz dużo racji w tym co napisałaś. :) Nie moge więcej skomentować bo ... mnie wyganiają od komputera! 😭 Zajrzę później. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
a ja jestem do niczego w życiu partnerskim jestem zerem świnią zdzira .........to słowa mojego partnera po wizycie na imieninach u mojej kuzynki gdzie wymyślal wiersze i non stop zajmowal wszystkich swoja osobą i co teraz zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skołowana internautka>>> jedyny smutek jaki czułem już w drodze powrotnej był spowodowany czasem który tak szybko upłynął :O nie czułem sie oceniany a jesli nawet to bardzo dyskretnie :) Zadne z nas nie próbowało sie nawet sprzedać nie było takiej mozliwości bylismy zbyt pochłonieci rozmową, i zafascynowani spotkaniem.... nie przestawalismy mówić ani na moment ..... i wiesz ? odliczam dni do nastepnego spotkania ..... myśle ze Ona też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam zagapiłem sie :O ale klikałem z ..;) i mysle ze jestem usprawiedliwiony :) Witaj skołowana internautka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tylko troszke ;) sieci zarzucilismy na siebie tu na kafe....własciwie jednoczesnie :) przeszlismy przez inne forum, komunikatory telefony ...nie było rozczarowania dlatego jestesmy wciąż razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie gdyby nie net..... siadam do kompa własciwe dla Niej... Kiedyś spedzałem Tu wiecej czasu...podswiadomie o czymś marzyłem, czegoś szukałem....... Znalazłem tu znacznie wiecej niż oczekiwałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm... ja to nazwałbym raczej niewiarygodne :)przynajmniej dla mnie jest w sieci krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×