Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

.....płynęli w rytm melodii.............jej włosy lekko falowały w powietrzu, a usta malował delikatny uśmiech do ....................Maxima :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[kwadrans później, sączą zmrożony sok pomarańczowy} Cudownie tańczysz Vilou [ucałował jej obie dłonie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[buzźka troszke zaczerwieniona] Zaczęli teraz snuć rozmowę o ....... no o czym?......... O miłości, najpiękniejszym temacie na świecie❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[słychać \"Summertime\"} Violu, chyba pozwolisz na trochę bliższy taniec [spojrzał głęboko w jej przepiękna i przepastne oczy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....Suumertime............. już nucę tę melodię. Alez ona cudna. To jeden z tych muzycznych kawałków, które ubóstwiam. Eh, rozmarzyłam się......................Dziękuje za to przypomnienie . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[kołyszą się delikatnie w takt pięknej melodii przytuleni] Jesteś tak romantyczną kobietą. Chyba zawsze masz głowę w chmurach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maximku, głowę mam w chmurach - to fakt niezaprzeczalny, serce gotowe na miłość, duszę rozmarzoną, ..... a nogi mocno stapaja po ziemi - tak życie mnie tego nauczyło. :) Całuski Maxim 😘 Wpadne za chwilkę, bo dziecię domaga sie dostępu do netu, no cóż siła wyższa (chodzi o wzrost)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale prosze Cię, nie uciekaj jeszcze na amen. Prosze Cię o choć jeden taniec. Potem, zależnie jak będziesz chciała, abo odwiozę Cię osobiście, albo zawołam taksówkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Witam ponownie na chwilę przed snem. :) Tak po cichutku wejdę, popatrzę na tańczących. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viloa zmuszona została do chwilowego odejścia od zabawy. Kobieto Też Po 40-tce Witam się serdecznie [ucałował obie dłonie prawdziwje damie] 🌼 [słychać Let\'s Twist Again] Kobieto Też Po 40-tce, mam cichą nadzieję że nie odmówisz mi choć jednego tańca [ukłona w pas]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maximie i ja Ciebie witam serdecznie. :) Koniecznie chcesz mnie przed snem wymęczyć i akurat do tego tańca zapraszasz. :D Ale oczywiście, że nie odmówię, z przyjemnością z Toba zatańczę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[po kwadransie siedzą przy stoliku popijając zmrożony sok pomarańczowy] Tchu nie mogę złapać. Jesteś fantastyczną tancerką. Viola też ma talet jakich mało. Ja przez całe życie podpierałem ściany, to teraz przynajmniej mogę poszaleć. [słychać Rock Around The Clock] Można Cię jeszcze raz namówić? [prosi cicho]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna...
Maximie, serducho moje bije jak szalone, ale nie odmówię i tego tańca. Chodźmy więc na parkiet. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maximie, oczywiście mała wpadka, tak bywa czasami jak za szybko myszką się kliknie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[grają Shake, Rattle And Roll] Kobieto Też Po 40-tce, może jeszcze raz. Nie dajmy stygnąć muzyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maximie, tempo niesamowite. Jednak i tego tańca nie odmówię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maximie, muszę chwilę odpocząć, tchu złapać, wyszłam trochę z wprawy i takie szaleństwo mocno mnie zmęczyło. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[sporo później przy stoliku] Ależ umiesz fantastycznie tańczyć... [ucałował jej obie dłonie i podał sok pomarańczpowy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maximie, dziękuję i z Ciebie wyborny tancerz [bierze z rąk jego podany napój i z przyjemnością zwilża nim usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karminowe serce
didaskalia, rezyser i scenarzysta no no. Oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maximie z żalem, ale muszę już iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maximie, będzie mi niezmiernie miło, jak odwiedziesz mnie do domu. Dziękuję za miły wieczór. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×