Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

W takim razie wołam! Skołowana hop hop Kobietko hop hop Łabędzico hop hop Karminowe serce hop hop Noah hop hop Maxim hop hop Ziz hop hop Kiedys czarny hop hop Całkiem czarny hop hop Rysiek hop hop Peter hop hop TĘSKINIMY za Wami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziz, uchyl rabka tajemnicy i powiedz jak my damy musimy sie ubrać. Na naszej wyspie szczęsliwości chodziliśmy w stroju Adama i Ewy z listkami figowymi, a teraz przydałaby sie jakaś inna , może bardziej stosowna garderoba. .......... po niej będę wiedziała dokąd nas zabierzesz..... Miało byc sprytnie.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noah , pamietasz jak kłóciłes sie z Maximem o mój serniczek? Jeśli tak to wchodź..... 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1, ..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opolanko, czyżby nasi ukochani rozmówcy zasnęli po bajce na dobranoc? Oj ten koniec tygodnia. zawsze cięzki i wyczerpujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu, od dawna mieszkasz nad morzem? zazdroszczę Ci spacerow po plazy /wybacz, ze zmieniam temat/ bylam nad morzem wiele razy ale dawno temu jeszcze w tym niedobrym ustroju:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morze i trójmiasto to moje rodzinne strony. Nie wyobrażam sobie mieszkac gdzie indziej. Jestem patriotka lokalną i za te właśnie okolice dałabym sie ................... Co tu mówić Trójmiastojest piękne i takie zróżnicowane. Jest tu prastary Gdańsk, malowniczy Sopot i nowoczesna Gdynia. Powiem szczerze, że cała Polska bardzo mi sie podoba, bo jest w niej tyle fascynujacych miejsc i zskatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę zmęczyła nas ta wirtualna burza. Trochę Was wyprowadziła z równowagi, moje drogie Panie. Z tymi \"dwoma czy trzema\" przy Noahu chodziło mi o kropeczki a nie towarzyszki, chociaż trudno powiedzieć, co miał na myśli Noah wpisują je do nick\'a. Niewiele osób zgłosiło się na wycieczkę, co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Akto mnie zabierze na wycieczke:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×