Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mniejszy ból

Czego bardziej sie boicie? Porodu czy dentysty?

Polecane posty

Gość mniejszy ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara 82
dentysty!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniejszy ból
Ale uzasadnijcie odpowiedź. Rodziłyście już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annii
rodziłam. I zdecydowanie porodu boję sie bardziej!!! 100 razy bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniejszy ból
Ale słyszałam, że w porodzie bolą tylko skurcze i że to sa takie bóle jak miesiączki tylko większe, natomiast wychodzenie dziecka przez kanał rodny nie boli, to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bóle parte
Bóle parte to nie bóle tylko wysiłek, ogromny. I uczucie parcia ale nie ból. Natomiast bóle (skurcze) bolą jak cholera. Mam 2 dzieci. Mimo wszystko wolę rodzic niz pojsc do dentysty. U dentysty mdleję zaraz po znieczuleniu :o masakra :o Nie wiem dlaczego tak jest, przeciez ani znieczulenie ani leczenie zęba nie boli, a ja i tak podchodze do tego bardzo emocjonalnie i z nerwow i strachu trace przytomnosc:( :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bóle parte no to nie chciałabym byc na miejcu twojego meza....nie chodzac do dentysty musisz miec szambo w ustach..fujjjjjjjjjjjj bac sie dentysty.......bez przesady przeciez tylko chyba jeszcze u panstwoego stomatol. jest zmieczulenie ktore sie wbija w dziasło.moj dent ma nowoczesne popsika na dziasło jak dezodorant i nawet nie czuc uczucia zdretwienia, a nie boli nic....... wiec zadbaj o swoje uzebienie bo w przeciwnym razie zacznij juz zbierac na nowa szczeke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------
dara - ja też chodzę prywatnie, i też dostaję zastrzyk w dziąsło :-P a porodu i tak boję się bardziej - jeszcze nie rodziłam - to chyba strach przed nieznanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bóle parte
Daruj sobie texty o szmbie :o Chodze do stomatologa. Nie do panstwowego lecz do prywatnej kliniki gdzie procz usług stomatologicznych swiadczy się takze usługi z zakresu chirurgii szczękowej i plastycznej, takze nie jest to mała byle jaka przychodnia a porządna i droga klinika zatrudniająca specjalistów. Mam prawo sie bać, mimo wszystko. Boję się i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zawsze bałam się dentysty i wyrywanie zęba na lichym znieczuleniu to naprawdę koszmar, ale w końcu znalazłam rewelacyjnego stomatologa, który co chwilę pyta się mnie, czy mnie boli i czy ma już przestać. Jest co prawda drogi, ale tak dobrze zna się na swojej pracy, że chodzę do niego bardzo rzadko. Mój poród naturalny trwał tylko przez 8 h, następnie miałam CC. CC wspominam bardzo miło, poród naturalny już mniej, te skurcze są naprawdę bolesne i nie wiem czy bym wytrzymała bez znieczulenia kolejne 20 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111
PORODU ! u dentysty zawsze proszę o znieczulenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po trzech porodach
nadal bardziej boje sie dentysty!!!!:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe , ciekae pytanie ;) Nie cierpie denstysty ...Brrrr......jednak wizyta u niego oscyluje w granicach godziny .... A poród moze trawc i 24 godziny ...... Nie mozna porównywac ... Kazdy poród jest inny i czas jego twania jest rózny .... Mó jtrwał 3 godziny ....( mimo ze jestem pierworódka ) I Bogu dziekuje ze trwalo to tak krótko .... Bo mimo wszystko ból jest i nic go zniweluje ( chy6ba ze znieczulenie --- którego odmówilam ----Bo bardziej od zabiegów dentystycznych boje sie igiel i kłucia --- nie wyobrazam sobie wbijania igły w kregosłup --- !!!) Nie mialam podlaczanaej nawet oksy .... Jednak sa różne porody .... A takze tolerancja na ból .... Dal jednej to pikus dla innej gehenna .... Pozytywne nastawienie --- rozluznienie i wspolpraca z personelem zamiast skupianie sie tracenie siły na krzyku DZIALA CUDA 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×