Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

,,,,,Witam gosci,,,rozsiadzcie sie wygodnie,,,,,, e__horoskop dla WODNIKA WODNIK,najchetniej poza wymiana plikow,nic by w zyciu nie robil.,,,,, Natura osob WODNIKOW uaktywni sie szczegolnie w listopadzie. Kazdy WODNIK powinien miec sie jednak na bacznosci,bo za udestepnianie nielegalnych kopii filmow___czekac go moze kara,,, WODNIKU,,,,,zajmij sie w pazdzierniku dzialalnoscia artystyczna i przestestuj najnowsza odslone edytora GIMP. Wodniczku,nudzisz sie na pewno nie bedziesz! PS.Czekam z lista na zgloszenia chetnych! NASZA LAWECZKA jest w cudnym miejscu,,,,spokoj,cisza,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WODNIKU
NUDZIC sie nie bedziesz!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE/PO/ MYSLI
"CZLOWIEK jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia,ktore ma dla innych,ale i za te,ktore w innych ludziach budzi." ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Stefan Wyszynski,,,,,,,,,,,, "Jedynie MILOSC nadaje sens zycia.Dlatego im bardziej zdolni bedziemy do milosci i dawania siebie INNYM,tym bardziej sensowne bedzie nasze zycie." ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Hermann Hesse,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WAGOOOOOOOOOOOOOOOO nie mozesz byc samotna z nami !!! Siupnij sobie na pogawędkę ;-) Ja jestem WAGA od urodzenia więc jestes juz drugą WAGĄ w tym gronie, a może są nastepne?? Nie chodzi zresztą o kolejność oczywiście, ale o \"wzajemną adorację \" hihi Lubię wagi choc nieraz znacznie sie różnia -całkiem podobnie jak waga laboratoryjna od centnarowej ;-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,a co w \"moim \" Chicago ??? Slyszalam,ze,,,, W CHICAGO pojawil sie prezydent George W.Bush. Na chwile,,, Wzial udzial w spotkaniu,ktorego celem bylo zebranie funduszy na kampanie wyborcze dwoch dwoch republikanskich politykow ubiegajacych sie o miejsce w Kongresie. Jednoosobowa wejsciowka kosztowala 1000$. Za 10.000 $ mozna bylo sobie zrobic zdjecie z prezydentem,,,,,,, oraz przyprowadzic 10 osob.,,,,,, Dochod z imprezy przekroczyl ponoc 1 mln.$ PS.Zakrecilo mi sie od tych liczb,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,Witaj yolando! Czy masz urodziny na dniach,,,,,? Podaj nam ich dzien,,,, A czy pamietasz pod jakim chinskim znakiem urodzilas sie? Mam wspaniala ksiazke \"Astrologia chinska\",,,,,i napisalabym Ci pare slow o WADZE.Musze znac dokladna date Twych urodzin,,,, Jesli chcesz,,,,,,,,,,,,,,wiedziec cos wiecej,,,,,,,napisz. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Venesso- miałam juz urodziny.........11-go, ale które.....o nie, nie zdradzę. Mam mlodego ducha i wole nie mysleć o faktycznej liczbie latek. To tylko kalendarz. Dogaduje sie z mlodymi lepiej niz z rowiesnikami, jestem sprawna, zdrowa, aktywna, .... pracujac z dziecmi zawsze mialam zwariowane pomysły będą ciągle w ruchu.Nadal tak jest więc tak trzymam ;-) Na pewno ciekawy jest ten chiński horoskop jeśli Ty go wynalazłaś bo zawsze wynajdujesz ciekawe rzeczy - choc ja nie wierze w przepowiednie wynikajace z horoskopów. Ale dla zabawy mozna wszystko poczytac. Nauczyłam sie mieć dystans do wielu rzeczy bo kiedys nadmiernie we wszystko wierzyłam sugerujac sie potem wyczytanymi mądrościami. Nie ma to nic wspólnego z życiem bo jak wcześniej pisałam waga wadze nie równa także - temperamenty, zamilowania i przepowiadane \"dalsze losy\" tez sa rożnorakie :-) bo każda zyje w innym środowisku i ma inny bagaz doświadczeń. Ale mozna sie tym bawić :-) :-) ;-).......tylko i wyłącznie w/g mnie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,,,DROGA YOLANDO,,,!!!! Z okazji Twoich Urodzin ,,,,,,,,,,,,,,,,przyjmij spoznione ale najserdeczniejsze zyczenia: zdrowia,szczescia,spelnienia wszystkich marzen oraz pogodnych dni pelnych ciepla i radosci. http://www.superlaugh.com/1/behappy.swf http://www.opowiadania.d-k.pl/ Zbigniew Zbikowski a moze to ???? http://dsp.byethost31.com/index.php?d=28 Adam Lizakowski PS.Uwielbiam piekne mysli,aforyzmy,przypowiesci.Bawie sie nimi,,, A co do daty,,,,,tylko grzecznie zapytalam,,,,,rozumiem!!!!! Pozdrawiam urodzinowo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze cos Wam powiem,,,, Jak myslicie,,,,,,czego sie boja Amerykanie ? Nie,,,,choroby,,,,,,,,,nie smierci,,,,,,i wcale nie chodzi im ,,o tarapaty finansowe! No wiec co,,,,? Najwazniejsze jest zdrowie,,,,,twardych dyskow. ! Dokladnie! Przeprowadzone przez firme Greek Squad badania wykazaly,ze najgrozniejsza jest dla nich utrata danych z domowego lub sluzbowego komputera. Czterech na dziesieciu obywateli twierdzi,ze w razie pozaru zaraz po uratowaniu rodziny i przyjaciol ratowaliby swoj sprzet komputerowy! Pamietam,jak ja zaczelam oswajac sie z komputerem,,,, Boze,,,,ilez razy moja corka ostrzegala mnie,,,,,zebym uwazala,co robie,,,,,zeby jej nie wykasowac danych,,,,, Wiedzialam,ze pisze prace magisterka,,,,,tak,to bylo bardzo wazne,,,,wiec ja podchodzilam do kompa pelna obaw,strachu,,,, niepewnosci,ze zrobie cos,czego mi moja corcia nie wybaczy,,,,, Nie zrobilam,,,,,,,,,ba,nawet mnie nie zrazila do komputera,,,, Teraz mam swoja walizeczke,,,,,,,,,,,nie uruchomiam zadnego hasla,,,,,bo i po co ? Co ja tu mam,,,? Laweczke przede wszystkim,,,, Pozdrawiam serdecznie wszystkie PANIE !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,Witaj KINGALO! Pobieglam tylko po cieplejszy ciuszek,,,,,,tak sie dzisiaj wyletnilam,,, Dziekuje za cieplutkie slowa,,,rozpytywalam sie o Ciebie,,,,,tak myslalam,ze byliscie poza domem.Najwazniejsze,ze jestes,,! e- horoskop BYK ====================================================== Pazdziernik to dla BYKOW miesiac wyzwan.Natura tego znaku wrecz wymaga pokazywania rogow. Niektore z eksperymentow,jakich sie podejma moga okazac sie nie lada problemem. W konsekwencji BYK nie bedzie mogl przez dwa tygodnie korzystac z poczty elektronicznej,a brak mozliwosci przegladania ulubionych stron w SIECI i czatowania ze znajomymi odsloni prawde o sklonnosciach do ,,,,,netoholizmu. Kingalo,jesli chcesz wiedziec wiecej \"rzeczy\" o Byczku,,,,siegne do chinskiej astrologii___musze znac dokladna date urodzenia. PS.Urodzeni pod znakiem Byka,sa wspanialymi ludzmi. Takim cudownym czlowiekiem byl moj tatus---brakuje mi GO wciaz! Pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo,,,,,,,,,,,,,! Dziekuje Ci za piekna jesien___sliczny upominek. I za \"zamyslana\" laweczke____!!!!!!!!! Dla Ciebie! Ci,ktorzy sa wierni,znaja rozkosze milosci; niewierni znaja tragedie milosci.\" /Oscar Wilde/ \"KROPLA MILOSCI ZNACZY WIECEJ NIZ OCEAN ROZUMU\" ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,/Blaise Pascal/,,,,,,,,,,,,,, PS.Opowiem,,,,,,o uroczej parze,,,,,poznali sie dzieki ,,,,,,juz wkrotce na laweczce,,,,,,,,,,Do zobaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowcip
Idzie policjant i prowadzi pingwina .Spotyka go kolega i pyta: __Co ty robisz z tym pingwinem ? __A przyplatal sie i nie wiem co z nim zrobic. Kolega na to: ___Zaprowadz do ZOO. Po paru godzinach spotykaja sie ponownie,a policjant nadal z pingwinem.Kolega pyta: ___No i co ? _____Zaprowadzilem go do ZOO,a teraz idziemy do kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowcip 2
Zona pyta meza___Gdzie byles tak dlugo ? __W komisariacie.Zatrzymali mnie,za wolno jechalem. __Od kiedy to zatrzymuja za wolna jazde ? ___Kochana,,,,nic nie rozumiesz! Radiowoz mnie dogonil,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowcip 3--4
Policjant zatrzymuje samochod. __Prosze pana,przejechal pan skrzyzowanie na czerwonym swietle.Bedzie mandacik. __Panie wladzo,ja bardzo przepraszam,naprawde nie zauwazylem.A tak szczerze mowiac,to jestem daltonista. Skonfundowany policjant daruje mu mandat.Wieczorem,gdy zdaje sluzbe koledze mowi: ___Spotkalem dzisiaj na miescie daltoniste.Swietnie mowil po polsku! Ksiadz podczas mszy w kosciele: __Malzenstwo to tak,jakby dwa okrety spotkaly sie w porcie. Jeden z mezczyzn odzywa sie szeptem do kolegi: ___To ja chyba trafilem na okret wojenny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko drazliwa z Ciebie kobitka kingalo !!!!! ;-( Nazbierało sie trochę postów od ostatniego mojego wejścia a nie miałam zbyt wiele czasu - dlatego przeleciałam je niezbyt dokładnie czytając- cóz ....jeden ma wiecej drugi mniej czasu na internet i komputer -co w tym niezrozumiałego????? Pisząc natomiast o ciasnym słupku tekstu mialam na mysli to, że dłuzszy tekst czyta się łatwiej i całymi akapitami jak jest poprzedzielany przerwami, odstępami, emotikonami itp. Kazdy to wie, dlatego nawet w regulaminie forum bywa wzmianka jak pisac dłuzsze teksty zeby były łatwiejsze do czytania. W mojej wypowiedzi nie było zadnej aluzji ani do Ciebie, ani do nikogo innego. NIKOGO OSOBOWO NIE MIALAM NA MYSLI PISZAC TE SLOWA Dla Wszystkich Pań 🌼 Venesso przeczytam w następnym wejściu dołaczone strony bo juz mnie mąż wygania ;-( Tymczasem dziękuje za miłe slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiesc o Wojtku,,,,,,, Wojtek jest weterynarzem.Pewnego razu do jego gabinetu przyszla przesliczna kobieta z olbrzymim dogiem.Nigdy dotad nie widzial tak olbrzymiego psa.,,,To byla suka o imieniu Klara,na przedniej lapie miala placek golej skory. Doktor zalozyl gumowe rekawice,chwycil za lape suki.Pewnie gdyby nie kaganiec,wielkie zebiska zatopilyby sie w szyi weterynarza. Schorzenie nie bylo grozne___zwyczajna egzema. Wlascicielka psa,pani Jagoda,miala pojawic sie w jego gabinecie za tydzien.,,,,,,,, Przyszla w wyznaczonym dniu,,, Wojtek obejrzal psa__lapa psa byla juz zdrowa.Ale zauwazyl,ze suka byla ciezarna i bedzie miala szczenieta za jakies dwa miesiace. Kobieta byla zachwycona ta informacja. Zaczal doradzac,przestrzegac,wyjasniac___byl w swoim zywiole.Pani Jagoda patrzyla na niego z podziwem.,,,,, Po kilku dniach zadzwonila do Wojtka z informacja,ze jej pies ma trudnosci z oddychaniem,nie moze zlapac tchu.,,,,,,,, Postanowil natychmiast pojechac do niej.Pedzil jak burza.,,,,,, cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cz.2 Na miejscu okazalo sie,ze nic takiego.Po prostu wieczorny spacer byl dla ciezarnej suki zbyt forsowny i dyszala z wysilku. Wlascicielka psa zaprosila GO na goraca czekolade.,,,,,o,jaka to byla mila rozmowa,,,,, Kilka dni potem zdarzyla sie podobna sytuacja.Tym razem Klara cierpiala na wyimaginowana padaczke.,,,,, Pani Jagoda okazala sie niezwykle troskliwa i nadopiekuncza wlascicielka.,,,,,do rozwiazania Klary Wojtek zdazyl goscic u niej kilkanascie razy.Przeszli na ty,z dnia na dzien byli sobie blizsi. Suka wydala na swiat osmioro wspanialych szczeniat,,, Do domu wrocil skonany,,,,,,mial ochote wreszcie na odpoczynek,,, a tu znow rozlegl sie telefon___to byla Jagoda.Prosila o przyjazd do Klary,bo cos sie z nia znow zaczelo dziac,,, Okazalo sie,ze byla to trzesawka poporodowa,,,,, Znow pedzil jak wariat___bo wiedzial,ze wazna jest kazda minuta. Kiedy niczym burza wpadl do mieszkania Jagody,Klara byla w okropnym stanie,ale zyla,,,,Trzesacymi rekami zrobil zastrzyk,,, Uratowal psa,,,,,skurczone miesnie Klary zaczely sie rozluzniac,,,oddech sie uspokoil,a drzenie minelo. Jagoda szczesliwa podeszla do Wojtka i mocno Go objela,,,, i oznajmila Mu,ze bardzo dlugo czekala na te chwile,,,,, Wojtek takze na to czekal,,,,,,od dawna zakochal sie w NIEJ.,,,, i czekal na stosowna chwile,zeby JEJ to powiedziec,,,,,, To bylo tak dawno,,,,,ale do dzis doskonale znaja szczegoly tych spotkan,,,,,,gdyby nie Klara,,,pewnie nigdy nie spotkaliby sie,,,, Moze nalezaloby te opowiesc zatytulowac;"Gdyby nie Klara,,,"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO SERCA PRZYTUL PSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,,WITAJ LAWECZKO! ,,,,,Co to dzisiaj takie pustki,,,,? Usiade i poczekam na Was,,,, Zostawie,,,,nie/po/mysli,,,,, \"Za duzo mowimy o zmianie swiata,a za malo swiat zmieniamy. Za duzo mowimy o milosci,,,,a za malo kochamy.\" ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Janusz Ziarenko,,,,,,,,,,,,,,,,, Piec zasad szczesliwego mezczyzny: 1/Dobrze znalezc kobiete,ktora bedzie gospodarna i bedzie o niego dbala, 2/Dobrze jest spotkac kobiete,ktora bedzie sie smiala z jego dowcipow 3/Dobrze jest spotkac kobiete,ktora zaakceptuje jego wariactwa i podzieli jego hobby 4/Dobrze jest spotkac kobiete,ktora nie bedzie ograniczac mu \"wolnosci\",,,,i wymyslac domowe zajecia 5/,,,,,,,,ale najwazniejsze,to dopilnowac,aby te cztery kobiety nigdy sie nie spotkaly Oj,mezczyzni,,,,,,,mezczyzni,,,,,,,____BRAK SLOW!!!!! Pozdrawiam serdecznie !!!!!!!!1 PS.Do zobaczenia na laweczce! Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HARTUJ SIE
DLA ZDROWOTNOSCI,,,,,,,,,, W czasie jesiennych chlodow latwo nabawic sie kataru czy zlapac chrypke.Aby uniknac przeziebienia,przebywaj duzo na swiezym powietrzu,uprawiaj sporty i dobrze sie odzywiaj. DOBRA FORMA Zacznij dzien od przemiennego natrysku.Najpierw polewaj sie ciepla,a potem zimna woda.Powtarzaj to kilkakrotnie.Taki prysznic odswieza,przegania sen i poprawia krazenie krwi. Hartowanie organizmu moze uchronic przed przeziebieniem.Dlatego najwiecej przebywaj na swiezym powietrzu.Chodz na spacery,nawet w czasie sloty. ZDROWOTNE SOS Jesli przemarzlas i przemoklas,na kilka minut zanurz stopy w cieplej wodzie z dodatkiem soli leczniczej lub kuchennej.Nastepnie wypij goraca herbate z malinami i wejdz do lozka,zeby sie wypocic. Na chrypke dobry jest napoj z cytryny i miodu.Lyzeczke miodu rozpuscic w 1/2 szklanki cieplej wody,a nastepnie wycisnij sok z polowy cytryny. Jesli masz katar,zrob sobie goraca kapiel.Po wyjsciu z wanny energicznie wytrzyj stopy,wciagnij skarpety i poloz sie do lozka. W udrznieniu nosa pomoga ci inhalacje. Lyzke majeranku i lyzeczke sody wsyp do miski,zalej 1l wrzatku,okryj glowe recznikiem i wdychaj pare nose. Zyczymy zdrowia,zdrowia,zdrowia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam
w udroznieniu,,,,,nosem ,,,,itp. i td,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor! Czytam was,co nie znaczy,ze wpadam jak po wiatr. Yolando,nie masz racji.Nie krytykuj,bo tego nikt nie lubi.Wolne forum,kazdy pisze jak chce.W tej chwili to i ja nie mam ochoty pisac. Zostawmy kazdej wolny wybor.Jest to spokojne miejsce i niech tak zostanie.Nie mozna robic zamieszania z drobiazgow.Szanujmy sie. Moze nastepnym razem cos napisze.Dzisiaj tylko czytam. Pozdrawiam wszystkie panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dbajmy o to co razem tworzymy dziewczyny. Wszystkie uwagi są cenne (te na temat pisania postów też) aby nam było wygodnie na ławeczce :) i abyśmy się tym samym bliżej poznały. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie co dziewczyny RACJĘ ma każdy jak własną dupę :) ale czy chodzi o rację czy o to aby każdej z nas tu było przyjemnie i wygodnie przebywać......? Oj lubię ci ja wygodę......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A\' propos Dupa Dupę wynalazł uczony radziecki Wołow. Dlatego mówimy: \"dupa Wołowa\".Inni twierdzą, że dupę wynalazła Marynia. Ci z kolei rozmawiają o dupie Maryni. Dupa pełni ważną rolę w ruchu obrotowym. Wszystko kręci się wokół dupy. Dupa służy również do przekazywania zdecydowanych sygnałów niewerbalnych. Dobrze wymierzony, solidny kopniak w dupę jest wyrażeniem uczuć negatywnych wobec adresata takiego gestu. Dupie można również przekazać emocje pozytywne, np. całując kogoś w dupę. Dupa może spełniać też rolę lizaka. Szczęśliwie nie wszyscy są dupolizami. Uniwersalność dupy nie kończy się na tym, jest ona bowiem zadziwiająco skutecznym pojemnikiem: w dupie można mieć całe osoby, a nawet społeczności. Dupa służy nieraz jako etalon: wiele rzeczy jest do dupy, tym samym dupa spełnia rolę uniwersalnego wzorca porównawczego. W dupę (lub po dupie) można również dostać. Czynność ta umacnia więzi emocjonalne między rodzicamii dziećmi. Prócz tego, dupa spełnia rolę siedziska, powiadamy bowiem: \"siadaj na dupie\", często z dodatkiem poleceń uzupełniających, jak np. \" i siedź cicho\". Określenie \"dawać (dać) dupy\" funkcjonuje w dwóch znaczeniach: erotycznym i wartościującym, jednak \"ściągnąć kogoś z dupy\" tylko w tym pierwszym. Można również chronić swoją (lub czyjąś) dupę, co kolejny raz potwierdza ważność dupy w otaczającym nas świecie. \"Zabrać się do czegoś od dupy strony\" oznacza podejście niewłaściwe, od końca; dupa funkcjonuje tu jako synonim odwrotności. Dupa pełni również rolę uchwytu, można bowiem trzymać się czyjejś dupy. Określenie to nie oznacza braku równowagi, ale samodzielności. {anonim}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna kobieta
Dobry wieczór wszystkim paniom Jak było? Porażająco i wspaniale. Dlaczego zaprosił na kolację? Od dawna miał na to ochote ale nie miał odwagi, rzekomo jestem ..wielce służbowa.. tak to ujął. Jestm służbowa w sprawach urzędowych oczywiście. Kwiaty? Różowe goździki. Dlaczego goździki? Różowe goździki. Może któraś z pań wie co oznaczają? Początkowo rozmawialiśmy o sprawach służbowych. Następnie rozmowa zaczęła zataczać kręgi bardziej osobiste. On wdowiec, ojciec i dziadek. Ja wdowa bez dzieci i bez wnuków. Nie zaproponował następnego spotkania - niestety. I tu jest szkopuł, chociaż na pożegnanie ucałował mnie w policzek. W następnym tygodniu mam z nim spotkanie...służbowe. A..co nałożyłam? sukienkę czarno -czerwone wzory - typową szmizjerkę. Na mój widok ..tak odebrałam ..promieniał.... Czy wogóle powinnam sobie głowę tym zawracać? Oj ..oczywiście też promieniałam, podobał mi się wcześniej ale nigdy nie przypuszczałam że spotkam go na gruncie towarzyskim. Nie, nie dzwonił ... Teraz mam mętlik w głowie. Siedzę i przypominam wszystkie gesty i słowa. pa kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna kobieto. Skoro tak sprawy się potoczyły....poczekaj. Być może dojdzie do następnego spotkania. :) Zobaczysz na czy po spotkaniu służbowym. Być może, że ten pan coś chce sobie załatwić a być może chce prywatnie Cię poznać. Bądź uważna. Patrz co robi a nie na to co mówi. To co ja zauważyłam to to, że nie zaproponował nic po spotkaniu z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna kobieto
będzie dobrze 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×