Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Gość czytelniczka51
czytam was i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kobietek w USA
jaka jest u was pogoda? czy zazdroscicie nam polskiej zimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadamy...
my tez tu mamy zime-w tym roku nie jest zle,oby tak dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabciaaa
dluzszy czas mnie tu nie bylo :( wyladowalam w szpitalu na wyrostek :( dzieki Bogu juz jest po wszystkim.... nadrabiam zaleglosci w czytaniu :) u nas nie ma sniegu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Dziewczyny !!!!! usiadlam na nasza LAWECZKE;Przeczytalam cala korespondencje. Pozdrawiam i zycze kolorowych snow.!!!!!!!!! Jest juz pozno, rano napisze wiecej . Zycze Wam przyjemnej niedzieli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitkiiiiii
gdzie jestescie? czas wstawac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny!!!!!!!!! Obiecalam ,ze rano wpadne, coprawda jest juz poludnie pora obiadu,zapewnie krzatacie sie po kuchni,przygotowujecie obiadek,ale mam nadzieje, ze spotkamy sie przy kawci i ciasteczku??????????????? Lece i ja do kuchni,bo przychodza moje Dzieci na obiad,a chce jeszcze upiec ciasto!!! Pa pa!!!!!!!!!!!!!!!!!!Do pozniej.Zycze milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dieta Atkinsa
Dieta Atkinsa jest obecnie jedna z najbardziej popularnych,szczegolnie wsrod osob dbajacych o wyglad,w mniejszym stopniu o zdrowie.Jej zalozenia sa sa bardzo bliskie innej diecie,powszechnie stosowanej w Polsce--tzw."Diety optymalnej",doktora Kwasniewskiego. Dieta Atkinsa sklada sie z 4 stopni.W fazie poczatkowej/2 tygodnie/ spozycie weglowodanow ograniczone jest do 20 g.Dozwolone sa wszystkie gatunki miesa,ryb,ale rowniez owoce morza,jaja,sery plesniowe i wszystkie tluszcze roslinne.Niewskazane jest pieczywo,produkty zbozowe,jednoczesnie nalezy ograniczyc spozywanie owocow,warzyw i nabialu.Zabronione sa cukier,slodycze,miod. II faza--nazywana "kontynuacja utraty wagi"--jest bardziej bogata w owoce i warzywa,jednak w dalszym ciagu podstawa pozostaja bialka i tluszcze.Utrata masy ulega spowolnieniu.W tym okresie okreslana jest dzienna podaz weglowodanow,przy ktorej zatrzymuje sie proces odchudzania. Po nim nastepuje "dieta przygotowawcza".jest to etap,kiedy do utraty wagi brakuje wlasciwie 2-4 kg.Powolny spadek masy ciala polaczony jest z nauka odpowiedniego odzywiania,tak aby nie przybierac na wadze. "Dieta ostateczna"--to juz koncowa czesc,w ktorej zmieniane sa na stale nawyki zywieniowe,tak aby nie pojawil sie powrot do stanu z przed odchudzania.Ten etap moze trwac nawet kilka lat i jest niebezpieczny,ze wzgledu na permanentny stan deficytu pewnych skladnikow i nadpodaz innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dieta Atkinsa
U podstaw obu diet lezy twierdzenie,iz mozna z powodzeniem stracic na wadze dzieki radykalnemu ograniczeniu spozywania weglowodanow.Sa one glownym skladnikiem energetycznym,a ich niedostatek spowoduje,ze organizm jest zmuszony do spalania nagromadzonego tluszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest tu
Julian i Walery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jotazet
Jotazet do Wenessy. Podobno tylko Mućki nie zmieniają poglądów. Ja owszem - czasami lubię wrzucić granat, żeby być zauważoną, ale tak w ogóle to jestem dość elastyczna. Tak więc jednak tu zajrzałam. Wrzucanie granatu na ogół skutkuje, choć bywa, że sama oberwę przy okazji.Trudno - ryzyko poniekąd wpisane w scenariusz. Poza tym to mam wreszcie ferie - zimowe - i troszkę więcej czasu, również na mniej wybuchowe nawiązywanie kontaktów towarzyskich. Bo przecież o to tu chodzi. Co do pomarańczowości - to jeszcze nie rozgryzłam tematu, internetem bawię się od niedawna i nie mam pojęcia co z tym kolorem. Też wolę kolorki mniej toksyczne. Podsumowując - krytykę przyjmuję, za dobre słowo - dziękuję! Hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor! 40 lat minelo...i Pancerni niesmiertelni. Do siwych wlosow Franciszka Pieczki przywyklysmy dzieki licznym rolom,ktore zagral po \"Czterech pancernych i psie\". Podobnie Janusza Gajosa znamy jako wybitnego aktora,ktory dawno porzucil blond grzywke Janka Kosa. Jednak juz Wlodzimierza Pressa,niezapomnianego Grigorija z zalotnym spojrzeniem czarnych oczu, trudno byloby dzis rozpoznac. Stracil wlosy,zyskal okulary. Wszak 40 lat,jakie uplynely od pierwszej emisji \"Czterech pancernych\",to szmat czasu i tylko serial wydaje sie nie poddawac jego uplywowi./cd/ Pozdrawiam Panie! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipilinda
cześć dziewczyny co słychać w stanach? jak pogoda? u nas śniegu prawie po kolana zdjęcia fajne na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! 40 lat minelo.../cd/ Telewizja polska wstrzymala emisje \"Czterech pancernych i psa\". W zamian proponuje atrakcyjne filmy o tematyce historycznej. Moze wiec chodzi o to,by po latach obecnosci na ekranie serial trafil do lamusa? Albo wylacznie pod strzechy.... Malgorzata Niemirska--filmowa Lidka mowi: ---\"Ta nagonka urzadzona przez TVP to kompletny idiotyzm.\" Barbara Kraftowna,odtworczyni roli narzeczonej Gustlika mowi: --\"Przeciez ten serial to plejada wspanialych aktorow. Epokowe wydarzenie,ktore zachwycilo kilka pokolen Polakow. Do mnie do dzis przychodza dziewczyny i mowia,ze maja na imie Honorata wlasnie dzieki \"Pancernym\".Ta Honorata idzie ze mna caly czas.\" Aktorka odwiedzila Polske w zwiazku z obchodami 60-lecia pracy tworczej i wreczeniem Jej przez prezydenta Krzyza Komandorskiego Odrodzenia Polski./cd/ Pozdrawiam panie ! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,,,,,WITAJ LAWECZKO!!!!! Najpierw napisze kolejny odcinek o Matce Teresie,a potem bede odpisywac na Wasze posty. MATKA TERESA,,,,,,, Niestety,nie ominela Misjonarek Milosci i samej MATKI TERESY ostra krytyka. W 1991r dr Robin Fox,w tamtym czasie edytor brytyjskiego czasopisma medycznego\"The Lancet\",odwiedzil \"Dom dla umierajacych nedzarzy\" w Kalkucie i okreslil opieke medyczna jako \"chaotyczna\". Widzial,jak siostry i wolontarisze,czasami nie majacy wiedzy medycznej,podejmuja decyzje o opiece i leczeniu pacjentow,poniewaz brakowalo tam lekarzy. Dr Fox uwazal Matke Terese za odpowiedzialna za te warunki i zauwazyl,ze Jej zakon nie potrafil odroznic pacjentow chorych nieuleczalnie od tych,ktorych daloby sie wyleczyc. cdn Pozdrawiam bardzo serdecznie ! ...................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaakiciaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zwolnij troszeczke,jeszcze sie w zyciu nabiegasz! Zatrzymaj sie,pomysl o sobie____przede wszystkim! Czy wiesz,ze nie cierpie pospiechu? Nikt mnie w zyciu nie poganial i cale szczescie.Dostalabym chyba furii! A tak powaznie______--nikt nie widzial mnie zabieganej,pedzacej.Tutaj tez chodze powoli.Wychodze na czas i dlatego nie jest mi ten pospiech do niczego potrzebny.Jestem takiej konstrukcji.Co u Ciebie w Berlinie? Do uslyszenia na laweczce! Zapraszam! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jotazet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Witam kolezanke po fachu! Jakze znane jest mi to przyslowie___uzywam bardziej dosadnie.Dobrze,ze zawrocilas z tej \"podrozy\".Naprawde,sprawilas mi wielka radosc swoja obecnoscia! Doceniam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Granaty odrzuc,potrafimy sie bez nich obejsc.Jak to mowil Pawlak____\"dla spokojnosci\". Przypomnialas mi o feriach....To juz zamierzchle czasy! Fajnie,ze masz czas i bedziesz z nami. Pytasz o pomaranczowosc? Nie uwiezysz,,,,,wyjasnie Ci to niebawem,,,,A teraz nie zawracaj sobie tym glowy,tylko pisz ,,co u Ciebie.Zapraszam na laweczke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGALO,dziekuje Ci kochana za udostepnienie mi Twojej Galerii.Zdjecia piekne! Kwiaty cudnej urody!!!!!!!!!!!!!! Nie wiem,czy my sie zobaczymy na kamerce! Wypelnilam aplikacje tylko na Europe.Szkoda,ze nie uwzglednilam Ameryki. Ten system niestety spowolnil mi prace komputera.Czy u Ciebie tak samo? babciuelektryczna! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No dobrze,ze jestes,bo juz chcialam wysylac jakies listy goncze za Toba! Znasz taki wierszyczek____...gdzie zes ty bywal... Czy dalej ukrywasz sie ??? Wpadaj i pisz,bo tu Ciebie brakuje i to jeszcze jak! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalilo,Pasjo! Czytam z wielkim zainteresowaniem Wasze posty i polecane lektury.Pasjo_________przypominasz mi najpiekniejsze moje czasy.Kiedys o tym napisze! pipilindo! W Chicago bialo! Sniegu codziennie przybywa,jest mrozik,drogi przejezdne.Samopoczucie tez dopisuje! Spogladam w okno,,,,a tam kurzy snieg,drzewa kolysza sie od wiatru. Pozdrawiam z wietrznego miasta!!!!! PS.Wielokropek nie pojawil sie? No trudno,jego sprawa. Szczegolne pozdrowienia przesylam mojej POLIKO!!! Wpadnij do nas,bo umieram z tesknoty za Toba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! . PS.Prosze mi wybaczyc,jesli kogos pominelam! . ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby Bog podarowal mi odrobine zycia,,,,,,,,,,,,,, GABRIEL GARCIA MARQUEZ,74-letni wybitny pisarz kolubmbijski,autor m.in.slynnej powiesci \"Sto lat samotnosci\",laureat Nagrody Nobla z 1982 roku___________jest chory na raka limfatycznego. Pisarz wycofal sie z zycia publicznego i do swoich przyjaciol rozeslal pozegnalny list,rozpowszechniony w Internecie........ ..\"Osobom w podeszlym wieku powiedzialbym,ze smierc nie przychodzi wraz ze staroscia lecz zapomnieniem/opuszczeniem/.\" PS.Bardzo lubie JEGO mysli,bardzo glebokie mysli..... A teraz zabieram sie za swoje obowiazki,,,,,,,,,,,,,,, .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka51
veneso pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka51
pamietacie kuligi? przede wszystkim wies przedkladala kuligi,gdy po szalonej jezdzie po sniegu,a czesto i zamarznietej rzecze--na skraju lasu raczono sie pieczonymi kielbaskami i obficie popijanymi okowita. Kuligi to twor Polski szlacheckiej,zadzierzystej i szalonej. Pamietacie ,co pisano o kuligach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj czytelniczko51! Przepraszam za pominiecie.Pozdrawiam takze Zabcieeeee i kobitki.Sorry!!!!!!!!!!!!!!A co pisano o kuligach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×