Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

To jets Wojciech Gassowski w piosence pt.\"To za nami\ " Pozdrawiam bardzo serdecznie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!!!!! Laweczke!!!!!!!!!Wyszlam z moim pieskiem na spacerek , ale nie spotkalam zadnej Pani z Naszej Laweczki.............Gdzie sie podziewacie??????????????? Dziewczyny z za Oceanu zapewnie dopiero wstaja, zaczynaja nowy dzien. Kingalo, cza juz wrocilas?--- Czekamy na wiadomosc!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za blad oczywiscie mialo byc......CZY......... znowu ten moj pospiech...............Pozdrawiam i do zobaczenia!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabciaaaa
aaakiciaaaa 🌼 popracuj jeszcze troche nad swoimi kwiatkami :) moje kwiatki tez czasem wychodza a czasem nie.... ja dzis tez krotko zawitalam na laweczke ale zaraz ide dalej :) czytam zaleglosci.. przegladam Vanessy teledyski :) znalazlam nawet jeden niemiecki, ktory w przeciwienstwie do angielskiego , rozumiem :) pozdrawiam laweczke 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,WITAJ LAWECZKO! Jak milo ujrzec Zabcie i Aaaakicie! Aaaakiciaa________--gratuluje!!! Jestes bardzo ambitna!!!! Cwiczenia nie poszly na marne!! Teraz jeszcze poszukaj,wymysl swoja stopke! Niestety,zostalam w tyle____czas na mnie! Alusia! Daj znac ,czy moj e-mail dotarl do Ciebie.Zawracal z drogi,a ja go odsylalam_____moze wreszcie ? Czy wszystko jest OK? Martwie sie o Ciebie!!! Czekam z utesknieniem na znak od Ciebie! Pozdrawiam bardzo serdecznie!!!! . PS.A sniezek sobie pada... Przez kilka dni utrzymuje sie straszliwy mroz.O,jak skrzypi pod nogami! Do tego dochodzi wiatr____i temp.ok.-30 \"C. Ciekawa jestem ,jaka pogoda jest w Polsce i Berlinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabciaaaa
Znow musialam do was wpasc :) Vanessa przerazila mnie temp. -30 st. C. Oj, to macie ziiiiimno! buuuuu....Az mnie na sama mysl zamrozilo. U nas ( Düsseldorf) tez nie jest cieplo ale zawsze +6 st. C. Vanessa :) aaaakiciaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaaabciu! Takie zimno \'robi sie\" przy przenikliwym wietrze.Wysuszona sol na drogach powoduje \"dymna zamiec\".Przeprosilam swoj kozuch___mam naprawde b.cieply kozuch i nie jest az tak zle.Mam nadzieje,ze zelzy to mrozisko! Wygladam przez okno_____pieknie na dworze! Ciesze sie,ze cos muzycznego znalazlas w moich propozycjach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ DALILO! Jak milo,ze jestes.Kiedys tez mialam takie problemy z tlenem___krotko to trwalo.Wczoraj natomiast 1/2 mojego postu tak najzwyczajniej oderwala sie i gdzies fruwa.Tylko gdzie? Pewnie jakis glodny wirus go polknal.hihiiihii.Dzisiaj pocwicze te emotikony. Nie znikaj nam na dlugo.Lacz sie z nami do skutku! Buziaczki!!!!! PS.Dzieki za link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam póżno na ławeczkę ,bo obowiązki mnie zatrzymały ,ot co :) Przywieziono wnuka do bawienia :))))))))))))))) wieczorem się spotkamy................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny odcinek o Jackie m.in.dla kochanej Poliko,,, Matka Jackie zaprosila na obiad matke JFK,zeby razem omowic szczegoly.Matki___w kapeluszach,z naszyjnikami z perel i w bialych rekawiczkach___rozmawialy na temat wesela. We wrzesniu odbylo sie wesele roku.Sam tylko przyjazd zaproszonych gosci trwal ponad dwie godziny.Wszystkie znakomitosci pojawily sie w aksamitach i jedwabiach,w cylindrach,zakietach i frakach. JK byl nie do poznania.On,ktorego znakiem firmowym byl dotychczas niekonwencjonalny,swobodny stroj,ukazal sie w wytwornym garniturze.Wszyscy w napieciu czekali na pojawienie sie narzeczonej. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Alusiu! Juz wiemy,ze jestes zajeta.Dziekuje,ze znalazlas czas i poinformowalas nas.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo!!!!!!!!!!!! Dotarlas juz? Przeczytalam ostatnio artykuly ________a jeden nawet prawdziwy pt\"Ameryka odslonila prawdziwe oblicze czlowieka\" Wniosek_________jesli chcecie sprawdzic czyjas szczerosc i uczciwosc___________-zaproscie go do Ameryki. Wiem,co mi powiesz,,,,,,przerobilam to!!!! Odezwij sie,dosyc juz odsypiania! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackie,,,, Kiedy Jackie pod reke z ojczymem wkroczyla do kosciola,ubrana w kremowa wydekoltowana suknie,dluga do ziemi,o szerokim,szelaszczacym dole obszytym falbanami,wsrod zebranych rozszedl sie szmer zachwytu.Zgodnie z rodzinna tradycja zrezygnowala z tiulowego welonu i na ciemnych wlosach miala upiety bialy koronkowy szal swojej babki. Ten najpiekniejszy dla Jackie dzien skazila kropla goryczy;,,,,,,,,,,,,,ukochany przez nia ojciec,ktory mial ja u stop oltarza przekazac Johnowi F.Kennedy\"emu,poprzedniego dnia z wrazenia zbyt czesto zagladal do kieliszka.W chwili,ktorej z takim utesknieniem oczekiwal,nie byl w stanie podniesc sie z lozka,by wziac udzial w uroczystosci.Nieszczescia jak wiadomo,chodza parami: kiedy swiadek JFK,jego brat Robert,mial podac panu mlodemu obraczki,zaczal ich zukac po kieszeniach tak dlugo,ze goscie zaczeli sie juz niepokoic.W koncu je znalazl. Sam papiez przyslal mlodej parze z Rzymu specjalne blogoslawienstwo.Dla wszystkim wydawalo sie,ze niebo bedzie sprzyjalo mlodym,,,,,, cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie!!!!!!!!!Laweczke!!!!!!! Kingalo!!!!Akukuk!!!!!!!! Wstawaj!!!!!!!!! Czekamy na Ciebie..... Venesso!!!, dzieki za gratulacje, pogoda u mnie +5st,C pochmurno i deszczowo.Zycze Tobie przy tak mroznej pogodzie duzo sloneczka Wrocilam od lekarza, termin mojej operacji 13.02. godz.12. Trzymajcie kciuki.:-( :-( pozdrawiam Zabcie,Alusie1960 , Dalile ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaakiciaaaa! Czasu do operacji mamy sporo.Przygotujemy Ciebie i zniesiesz ja lekko.Najwazniejsze jest psychiczne nastawienie.A Ty masz tyle w sobie ciepla ,radosci i serdecznosci_____--pokonamy.Bedziemy trzymac kciuki do Twojedo znaku !!! Kingalo!!!!!!!!!!!! Ale mam nosa.To sie nazywa intuicja,a moze telepatia.Podobnie bylo z telefonem w piatek.....Ale mialam labe!!!! Chciacago w bieli!!!! Pieknie! pada i pada____przypomnialy mi sie czasy z Polski,kiedy bylam mloda i piekna i mieszkalam w poniemieckim dworku.Wzielo mnie dzisiaj na romantyzm___Moj Boze,im jestem starsza,tym bardziej wrazliwsza...Ale to chyba nie jest wada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj komputer zaczyna fiksowac!!!! Zanim moje slowa trafia na topik podlegaja wirusowej obrobce.Albo cos odpadnie,albo poprzekreca..! Oczywiscie Chicago!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×