Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Kingalo , Grzesia Markowskiego też lubię ,proszę o jeszcze ! Wnuk zabrany ,wolność odzyskana :)))) Napisałam maila do Kingali -dotarł ? Ładnie wieczór się zaczyna:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby oglądać Dańca ,to najpierw muszę zaopatrzeć się w pampersy :))) Czy ktoś mi powie jak się wkleja te kwiatki i uśmiechy? Vanesso- dziękuję za maila ,ciężką miał drogę ale dotarł. :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabciaaaa
no to sie dzis wytanczylam z Vanessa :) dawno juz nie tanczylam a tu taka niespodzianka .. aaakiciuu 🌼 na pewno bede za Ciebie trzymac kciuki.. akurat moja kolezanka ma w tym dniu urodziny wiec Ciebie nie zapomne :) pozdrawiam laweczke 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Vanesso - super . Usmiałam się po pachy :)))))))) Lepiej żartować jak chorować - prawda? Kobietki , idę lulać ,wnusio mnie wykończył :))) spokojnej nocy życzę wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alusiu 1960!!! :-(kwiat), a tak robisz kwiatka: przycisnij klawisz AltGr rownoczesnie z klama .powodzenia!!!!!!!! otwierasz klame ,napisz..kwiat.. i zamknij klame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz 🌻 dla Alusi1960!!!!!! Zabciuaaa!!!! DZIEKUJE ;ja jestem urodzona optymistka i wierze ,ze bedzie dobrze, baw sie dobrze na urodzinach Kolezanki i zloz Jej zyczenia ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso!!!!!!. :-) :-) :-) :-) tak sie ubawilam, wielkie dzieki 🌻 🌻 🌻, a to dla Ciebie , a nad stopka popracuje..........ale to juz jutro, bo ilez mozna sie uczyc!!!!!!!!!!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj!!! Kingalo, Twoj komp sie napewno pogniewal,bo zostawilas nas na caly weekend same.......:-) :-)Zrob cos!!!!!!!!!!!!! czekamy!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo!!!!!!!!! zycze powodzenia!!!!!🖐️ i Milym Paniom dobrej nocy, a za Oceanem Wszystlkim pieknego popoludnia......:-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaakicia! Jestes ze Smoleniem?Przepraszam,ze Wam przeszkadzam. Nie martw sie juz dzisiaj.Znajac Ciebie,to urzadzisz sobie kabarecik.Nasze fliudy beda wypuszczane co 1 min,to tak____jak te samoloty na jednym z lotniskich w Chicago.Nie nadazysz ich odbierac!Kciuka w ogole nie wypuscimy,dopoty nie obudzisz sie. Kochana instruktorko! Co zrobic ,jak ja nie mam tych klawiszy?Gdzie je znalezc w zatepstwie? Juz o tym klawiszu mialam podpowiedz od corki____ale nic z tego,,,, Czekam na Twoje pouczenie!!!! Pa,pa PS.To dobrze,ze posmialyscie sie.Temu te linki mialy sluzyc.Cel zrealizowany! Super! Kingalo! Wspolczuje! Moze to tylko chwilowa niedyspozycja techniczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo! Nasze komputery dostaly jakies choroby popromiennej___piszemy strasznie!Ciekawe, w jakiej formie doleci moj post na topik? Moze to jakas zakazna choroba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso!!!! tam ,gdzie mamy 8 i 9 cyferki, naduszasz razem taste AltGr i 8 a potem piszesz kwiat i zamykasz znowu razem naciskajac taste Alt Gr z9. Powodzenia czekam : 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaakicia! Mam alt i nie mam innego.Mam jeszcze f,,,, Kochana moja,bedzie ciezko,bo mam amerykanski Word.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam tylko na chwilke , powiedziec Wam DZIEN DOBRY!!!!!!!!!!!!!A teraz do: Emikonki!!!!!!!!!!! dziekujemy serdecznie, 🌻 i 🖐️..................dzisiaj zapowiada sie ladna pogoda, wiec zabieram sie za mycie okien......:-( .......,dopozniej............i zycze Wszystkim slonecznego dnia!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×