Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Witaj----- --- Dalilo kochana,,,, dziękujęmy-----🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Venesso ---------- czy mogę coś dodać o życiu sławnych. Znalazłam taki fragment: cyt. \"Jackie Kennedy kontra Marilyn Monroe Jackie, katoliczka z dobrego domu, i Marilyn, niezrozumiana seksowna blondynka, walczyły o tego samego „księcia z bajki” Johna F. Kennedy’ego, prezydenta USA. Miłość, pasja, luksus, władza i śmierć - Jackie Kennedy i Marilyn Monroe łączyły wspólne zainteresowania, chociaż były wielkimi rywalkami. W 1953 roku, Jacqueline Bouvier poślubiła senatora i przyszłego prezydenta Stanów Zjednoczonych Johna F. Kennedy’ego – z miłości, nie ze względów politycznych. Była dla niego idealną partią: dobre pochodzenie, inteligencja, uroda. Jackie zawsze stała u boku męża. Prezydent ze swoją żoną i dwójką dzieci służyli za wzór amerykańskiej rodziny – przynajmniej dla prasy i polityków. Jednak za tą fasadą wszystko wyglądało inaczej. Prezydent USA, JFK związał się z aktorką i piosenkarką Marilyn Monroe. Marilyn zakochała się w najpotężniejszym człowieku Ameryki, ale nie czekała ich wspólna przyszłość. Dla Kennedy’ego był to przelotny romans i nigdy nie zostawiłby Jackie. W sierpniu 1962 roku, Marilyn Monroe zmarła tragicznie z powodu przedawkowania tabletek nasennych. Nadal jednak nie wierzy się w oficjalną wersje samobójstwa. Niektórzy są zdania, że aktorkę zamordowano, bo zbyt dużo wiedziała. Jackie, dla której romanse męża nie były tajemnicą, triumfowała nad Monroe. Lecz zwycięstwo nie trwało długo. W listopadzie 1963 roku John F. Kennedy zginął w zamachu.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venessa i co dalej? Dziewczyny ,odezwijcie sie! Poliko,jestes wielka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poliko
Czy Jackie jest winna smierci Marylin Monroe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa wyjaśniona a
ten fragment książki już nieaktualny. Niedawno zmarł lekarz Marylin i tajemnica się wyjaśniła na jego życzenie.Przedawkowanie,zwyczajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ,dzięki za troskę ,a szczególnie Tobie Vanesso ale wpadnę na ławeczkę jak wyzdrowieje wnusio i jak jutro wrócę z kuligu . Teraz mam urwanie głowy. Pozdrawiam Was wszystkie przesympatyczne \'\'laski\'\' życzę miłego wieczoru i do jutra :):):););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor! 40 lat minelo... Pola Raksa zerwala z aktorstwem i postanowila, ze skoro nie jest juz postacia publiczna, to nie bedzie udzielac wywiadow. 10 lat temu Raksa zajela sie moda. Stworzyla wiele kostiumow aktorskich. Spotkala sie z Januszem Gajosem poza planem filmu\"Czterech pancernych i psa\" tylko dwa razy. Raz przed \"Pancernymi\" w pierwszym polskim serialu kryminalnym wyrezyserowanym przez Stanislawa Bareje- \"Kapitan Sowa na tropie\" oraz po spektaklu Teatru TV \"Mgielka\"/cd/ Pozdrawiam panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 lat minelo... Barbara Krafftowna,serialowa Honoratka : ----\"A ja ,prosze sobie wyobrazic,nigdy po zakonczeniu pracy nad \"Czterema pancernymi i psem\" nie spotkalam sie na planie z moim Gustlikiem,choc bardzo bym tego chciala, bo to wspanialy chlop. Tylko juz mi sie troche zestarzal\". Barbara Krafftowna ma 78 lat i jest w swietnej formie. Wciaz gra na scenie i niezmordowanie podrozuje miedzy Warszawa a Los Angeles./cd/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwino,a co to jest za klub? Prosze o wiecej informacji.Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, chodzilo o zdjecia czy Kingala ma juz kontakt z nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Długo mnie nie było, no i miałam tu co czytać, oj miałam...Przepisy jedzonkowe świetne. Banany z lodami kiedyś podobne usiłowałam wymodzić, ale dla efektu dodałam plonącą kostkę cukru nasączoną spirytusem. Chyba tego spirtu było trochę za dużo, bo moje popisy kulinarne omal nie skończyły się pożarem . Po ugaszeniu banany były pyszne, może tylko troszkę trzeszczały w zębach, ale kto by w tych emocjach zwracał na to uwagę. A poza tym to ferie mi sie kończą niestety. Komputerek znowu kojarzy mi się tylko z pracą, a nie z przyjemnością, więc nie tak chętnie do niego siadam. Zwłaszcza że tzw papierkową robotę niestety odwalać muszę w domu, na własnym sprzęcie.Cóż, ponura rzeczywistość znów sprowadza mnie na ziemię.Tę ziemię... Podaję przepis na piwne ciasteczka, bardzo dobre, ale raczej możliwe do wykonania na krajowych produktach. Otóż: 1. Zamrozić 4 kostki margaryny Palma - koniecznie tej z palmą i Murzynkiem na opakowaniu - nie wiem dlaczego akurat ma być ta, ale wolałam innej nie sprawdzać, 2. Zamrorzoną margarynę trzeć na tarce (grube oczka), jednocześnie wióry margaryny przesypywać mąką. Tej mąki wlezie w to 1 kg.- wszystko w dość dużej misce. 3. Wlać w to1 puszkę piwa \"Tyskie\" - nie wiem dlaczego akurat tyskie, ale nie odważyłam się spróbować z innym piwem. 4. Delikatnie zagnieść z ciasta kulę i zawiniętą w ściereczkę lub folię trzymać w lodówce 12 godzin. 5. Po tym czasie rozwałkować na dość cienki placek. Wycinać romby lub trójkąciki - ni e za duże, 6. Na każdy romb lub trójkąt nałożyć odrobinę bardzo kwaśnej marmolady lub marmolady różanej - obie się sprawdzają doskonale; oczywiście nie może to być dżem ani konfitura, bo się rozpłynie, ale myślę ,że powidła by się też sprawdziły. 7. Formować małe rogaliczki lub rożki (trójkąt złożony na pół i sklejony, marmoladka w środku) 8. Piec ok. 15 minut w dobrze rozgrzanym piekarniku (200 stopni), nie przypalić! 9. Gotowe można posypać cukrem pudrem, ale niekoniecznie. Można też zrobić mniej, z połowy porcji. Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do laweczki
Dzien dobry! Szukam topiku dla siebie,ale dzisiaj laba u was ,wiec pojde dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laweczke.Dlaczego dzisiaj jest tu pusto? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cala Laweczke! Pozdrawiam wszystkie Panie 🖐️ ! Wpadlam tylko na chwile , nie czuje sie dzisiaj dobrze ---- chyba sie wczoraj przeziebilam, bylismy na dlugim spacerku z dziecmi w lesie, troche z wnusiami pobiegalam zrobilo mi sie cieplo no i rozpielam plaszcz zdjelam szalik, no tak nic dodac nic ujac...Stara a ......, mam nadzieje, ze do jutra wszystko minie, bo we wtorek ide na operacje. Musze byc zdrowa, uciekam do lozka i jutro do Was zawitam 👄. Zycze Wam przyjemnego wieczoru!!!!!!!! .:-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki, gdzie jesteście? Czyżby przepis na ciasteczka był niestrawny? Mam nadzieje, że wszystko u wszystkich ok!Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie! Jotazet ,ciasteczka ekstra smaczne.Dzisiaj upieklam. Poczestuj sie.Czy moje wyszly jak Twoje? Zasmucilam sie inormacjami aaakiciaaa.Szybko zdrowiej! Trudno jest nam spotkac sie w weekend.Nadrabiamy tydzien i nie gniewajcie sie na nas,ze nas chwilowo nie ma. KINGA RUSIN http://www.viva.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=694&Itemid=78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×