Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Witaj Dalilo!!!!!!!!!!!!!! Zrobilo sie Walentynkowo ,,,,,,,, Jackie,,,, W Irlandii uhonorowano JFK jako slawnego syna tego kraju,w Anglii jego rozmowy z premierem przebiegly pomyslnie,a nawet nowo wybrany papiez Pawel VI przyjal prezydenta w Watykanie na prywatnej audiencji. I wtedy los sie odwrocil.,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Witam Wszystkie Panie !!!!! Nie mam pojecia jak to sie stalo , tyle Wam naopowiadalam i sie gdzies ulotnilo....brrrrrrrrrrr!!! zaczynam jeszcze raz: Bardzo sie ciesze, ze pamietacie o mnie, ja rowniez tesknie za Wami . Dzisiaj odebralam moje nowe okularki i widze Was jeszcze lepiej. .-) Widze tez Panie, ktorych jeszcze nie poznalam, pozdrawiam. Mile panie nie dajmy sie , nikt nie jest w stanie zaklocic naszego spokoju na Laweczce!!!!!!!!! Przepisy na slodkosci sa wspaniale----- napewno skorzystam . Trzymajmy sie razem , jeszcze zajrze dzisiaj!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kochana aaakiciuu! Siedze i siedze na tej laweczce,,,,,,i wygladam,,,,,,Spojrzalam raz,spojrzalam drugi,kto to idzie? Kochana,w ogole Ciebie nie poznalam.Piekne oprawki,naprawde do twarzy.A wiesz ,ja mam do czytania takie \"niewidzialne\"___na cieniutkich druciczkach i malusie. Czy Ty kochana widzisz to,co ja? 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzyjcie jeszcze tutaj,,,,,,,,,,,,bo tak mi jakos smutnawo.... Kto to idzie? ___Haslo? Moze.......??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaakiciaaa,czy Ty jestes jasnowidzem? Przepraszam,zapomnialam,ze masz teraz wyostrzony wzrok! Kingalo,moje kochanie_______-przyczlapalas wreszcie.Jak Ci tak wyczyscili laptopek,to teraz jest leciusienki jak piorko___w przciwienstwie do mojego.Pluje przez lewe ramie trzy razy,,, Przytulam mocno! Siadaj i juz nie nie ruszaj sie,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaakicia,chyba tez polece po okularki.Nie widzialam cie ____ale zderzenie!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaakiciaaa,spojrz jak kolorowo! Dzieki kochana na nauki!🌻 Jestescie obie z Poliko cudowne!!!!!!!!!!!! Widzisz moze inne dziewczyny? Rozejrzyj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo,masz racje.Mam takie piekne wloskie kozaczki___fason.kolor i wygodne.Obcasy niestety zdarte.Chcialam je naprawic,ale szewc mnie wystraszyl cena.Kupilan nowe.Tak jest ze wszystkim! Aaakiciaa,a jak jest w Niemczech?🌻 To dzieki Tobie umiem te kwiatuszki.Nie wychodzi mi lapka jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----- a wiedziałam, że jesteście moje przyjaciółki i czuję, że czekacie na mnie. To jest niesamowite, jak nasza Ławeczka nas zbliżyła. Och jak się cieszę,,,, Venesso-----skąd wiedziałaś, że idę do Was, nawet już biegnę. Kingala witamy, tak długo nie było Cię z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo,to tak dlugo wysiadywalysmy na laweczce i nigdy mi nie pokazalas,ze potrafisz tez ozdoby robic.....dopiero dzisiaj odkrylas sie.A moze ja jednak mam cos ze wzrokiem?🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso!! U nas tez lepiej kupic nowe, poniewaz naprawa u szewca , no coz bagatelka cenia sie, lapke robisz tak jak kwiatka, tylko wpisujesz.....czesc ..... i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaakiciaaaaaaaa----czyli moja Kiciaaa, czyli nasza Kiciaaaaa, jak pięknie wygladasz!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,na chwile lece do pralni,przelozyc pranie do suszarki!Moja kochana,Poliko,jak Ty mnie zawsze rozbawisz! Fajnie,ze jestesmy razem w tej chwili.I rym cym cym i tra la la,,,,,🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingala...jesteś napewno sliczna, nowa fryzurka super. Venesso zrób łapkę, nie muszą być kreseczki nad ś i ć napisz w nawiasach czesc, moze sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×