Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

, Jackie,,,,,,,,,,,,,,, W rodzinie Kennedych zdania na temat tego zwiazku byly podzielone.Chyba najbardziej obiektywnie zachowali sie dawni tesciowie. Rose Kennedy w swoich pamietnikach tak pisala o nowym narzeczonym Jackie:_____________-- Znala Aristotelisa Onasisa od kilku lat,,,, Podczas swych podrozy kilkakrotnie odwiedzil ich w HP,,,,poniewaz Rose Kennedy wiedziala o jego bajecznym bogactwie,o wyspach,jachtach,willach i licznej sluzbie,obawiala sie,ze niewymuszona atmosfera jej domu mogla mu sie wydac dziwna.Nawet jesli tak bylo,nie dal po sobie tego poznac,,,, Okazal sie spokojny,towarzyski,rozmowny,inteligentny,mial poczucie humoru i wydawal sie interesujacy. Podobal jej sie,byl przyjacielski i zajmujacy oraz,mial charyzmatyczna osobowosc,,,, Rose Kennedy poczula sie zaskoczona,kiedy dowiedziala sie,ze Jackie wychodzi za niego za maz. Poczatkowo RK nie wiedziala ,co powiedziec.Pomyslala o wielkiej roznicy wieku i o tym,ze naleza do roznych kosciolow.On byl wyznania greckokatolickiego i rozwiedziony,,,,,,,, Babcia pomyslala o wnukach________o Karolinie i Johnie juniorze i zastanawiala sie,czy akceptuja Onasisa jako ojczyma,,, cdn.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rose Kenedy ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,o Jackie Doszla do wniosku,ze Jackie zasluguje na pelnie zycia i szczesliwa przyszlosc,,,,,Pospieszne wplatywanie sie w awantury nie bylo w jej stylu.Musiala miec swoje powody. Po zastanowieniu R>Kennedy zdecydowala sie udzielic Jackie moralnego wsparcia,poniewaz najblizsze misiace postawia przed nia ogromne wymagania. Kiedy Jackie zatelefonowala do niej____________RK powiedziala jej,zeby robila to,co uwaza za sluszne,oraz,ze jej dobre zyczenia beda Jackie towarzyszyc,,,,, Dobrych zyczen Jackie bardzo potrzebowala,poniewaz jej zamiar wywolal powszechne oburzenie nie tylko w Ameryce_________zaprotestowala rowniez rodzina Onasisa. Dwoje dzieci Ariego______jak w kregu przyjaciol nazywano Onasisa,poczatkowo nie mogly w to uwierzyc,chociaz na przestrzeni lat przywykli do eskapad ojca. Aleksander i Christina juz od dawna,w szczegolnosci po rozwodzie rodzicow,nie widzieli nic zlego w tym,ze aktorki,artystki,zony wysokich ranga politykow,podobnie jak Callas,zaliczaly sie do kochanek ojca. A Tina Onasis,matka Aleksandra i Christiny,,,, cdn🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja jeszcze w pączkowym nastroju. Skasowałam 6 gdy sąsiadka doniosła następną porcję jeszcze cieplutkich- ufff, po takim obżarstwie nie ma mowy o o myśleniu na tematy szersze od stołu. Kingalo, błagam! Skończ z tą dietą, bo jak o Tobie myślę to robię się strasznie głodna, a zjedzenie jeszcze jednego pączka mogłoby się skończyć tragicznie! Ankietka to fajny pomysł, ale może jutro... Alusiu! Wyślę maila jak tylko odpączkuję mózg i przypomnę sobie, jak to się robi! Zaraz wypiję miętową herbatkę i wezmę się do dzieła. Wenesso! Dzięki za piosenkową walentynkę - rozbawiła mnie tak, że nauczę się na pamięć i będę sobie śpiewać w łazience. Albo i na szerszym forum - jak mnie kto będzie chciał słuchać oczywiście. Przez chwilę miałam taki pomysł, by dopisać dalszy ciąg Twojej ulicznej historyjki, ale po tłustym czwartku ciężko mi się myśli. Czy to był dobry pomysł? Pozdrawiam Walendziaków! Pozdrawiam cała ławeczkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jotazet__________napisz cd.ulicznej historyjki.Jestem ciekawa,jak potoczyly sie dalsze losy naszych RODAKOW! Ciesze sie,ze piosenka spodobala sie____Mam cicha nadzieje,ze uslyszymy ja tu na laweczce w Twoim wykonaniu! Dla Wszystkich naszych pan z laweczki i nie tylko dedykuje,,,, http://persjado22.ovh.org/romantica/3piosenka.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dni spedzone na tej laweczce___________nie powroca nigdy juz. bede one tylko w naszych wspomnieniach,,,,, Moze bede przygarbiona staruszka o lasce,,,,,,,,,nie ten wzrok, nie ten sluch,,,,,,i powiem wtedy________kiedy mialam piecdziesiatke i cos tam,,,,to byly czasy.,,,,,,Zafundowalam sobie laptopa,,,,,,,siedzialam z dziewczynami na laweczce______jesli napotkana osoba niewiele mnie zrozumie,to powiem,ze siedzialysmy na laweczce w roznych czesciach swiata,o roznych porach i na roznych laweczkach_________niektore byly takie romantyczne laweczki i miejsca.My takze. Tam wtedy spotkalam cudowne dziewczyny,,,,,,Zamysle sie ,,,,,,i zapytam,,,,,,,,ciekawe,co z nimi sie dzieje? W jakim swiecie przebywaja? Czy sie spotkamy jeszcze? Dlatego nie tracmy czasu_____zostawmy dla potomnych mile wspomnienia!!!!! Pozdrawiam serdecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo,zupa______--mistrzostwo swiata.! Od rana karmie sie jabluszkami_______i teraz zapachialo mi tak,ze musze sobie nalac tej zupy. Ojej,dawno,bardzo dawno nie jadlam tak pysznej,domowej zupy. Dzieki!🖐️ http://teledyski.onet.pl/10178,1832632,teledyski.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem!!!Cala Laweczke!!!!!!!! Nie szukaj w zyciu pieknych kwiatow lecz pieknych serc i dobrych dusz, Bo kochac i kochanym byc to cos, dla czego warto zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wam dobrze, --- zupka pomidorowa, ja też poproszę o troszeczke, ------ jedną wazóweczkę. Jak pachnie ---- och, Kingalo narobiłaś mi apatytu. Ja nie jem kolacji, tylko owoce i co teraz ? Ściska mnie, ślinka leci , aż oczka zaświeciły mi się. Dlaczego ja tak lubię pomidorową? Ja jem pomidorową z makaronem lub ryżem, tak po polsku. Dla siebie dodaję natkę pietruszki, bo ja lubię, to dziwne ale mogę jeść jak sałatę. Teraz mąż tez prosi z posiekaną pietruszką. Venesso, czy Ty jesteś chudzielcem? Możesz zdradzić ile posiadasz kg absulotnego piękna. A Kingalko Ty nie licz tych kalorii, nie myśl o tym, nie waż się codziennie a zobaczysz, że rezultaty będą szybsze. Jednak nie myślę, że za dużo masz kochanego ciałka, jesteś kokietka, super kobietka. Oj Venesso ---- Twoja wizja przyszłości, naszej przyszłości jest bardzo realna. Jeśli będziemy żyć, czasu nie zatrzymamy i dzień dzisiejszy już jutro będzie wspomnieniem, a co mówić za kilka lat. Dlatego należy cieszyć się każdym dniem, każdą chwilą --- tylko dlaczego czasem jest tak smutno? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas,czas__-http:teledyski.onet.pl/10172,1811379,teledyski.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cie kochana Poliko!!! Dziekuje ,a moze cos jeszcze...... Jesli kiedys mysla przelotna przegladac bedziecie dawne wspomnienia, niech i na nasza Lawecze przyjazne padna spojrzenia. 👄 dla Wszystich Pan .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANA LAWECZKO!!!! Wsrod tysiaca ciebie wybralam Ciebie jedyna pokochalam TY jestes duszy mej pokarmem. Serca mego najdrozszym skarbem. 🌻 🌻 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo!Prosze nie wprowadzic ludzi w blad_____mam tez pare kg nadmiaru________-ale maskuje je! Jestes niemozliwa_________-Dziekuje za reklame!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ostatnio spodobalam sie mlodziezy____zrobilam sie na cyganeczke.Wlosy mam dlugie do polowy plecow,,,,,w uszach kola.... No tyle moge powiedziec,,,,,,Kingalo,Ty naprawde nie spotkalas chudzielcow! Jakie ch wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaakiciu,a Ty nie skarzysz sie! Czy obeszli sie z Toba bardzo delikatnie? Tymi zabandazowanymi paluszkami wystukujesz te piekne strofy? Biedactwo kochane.Ale piekne slowa.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo,zartuje! Znasz moje poczucie humoru przeciez! nic zlego nie powiedzialas-___szkoda,ze nie slychac mojego tonu,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w łazience i jestem już gotowa do spania, ale jeszcze na chwilkę musiałam zajrzeć na naszą Ławeczkę. Venesso, ja też bardzo często noszę w uszach koła. Też mam dluższe włosy, mam lekko scieniowane w pazurki. Przez pewien okres mojego życia nosiłam prawie czarne i zawsze długie. Teraz mam balejaż z jasno ciemnymi pasemkami. A moja waga to, 57 kg. A wzrost, he he nie powiem. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo kochana, poczekaj, Ty mieszkasz w -----????????? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane Dziewczynki, a teraz was rozwesele!!!!! Przychodzi matka po pracy do domu. patrzy a jej dorastajaca corka lezy rozmarzona na kanapie. -Coreczko,dlaczego jestes gola? -Mamo nie jestem naga. To suknia milosci! Spodobalo sie to starej, wygonila wiec corke z domu, rozebrala sie i polozyla na tapczanie. Przychodzi maz z pracy, widzi, ze nie ma obiadu,wlazi wiec do pokoju i pyta: -Stara, gdzie obiad? czemu lezysz nago? - kochanie mam na sobie suknie milosci! ----Taaak ? to trzeba bylo ja najpierw wyprasowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×