Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Aaaaakiciaaa! Jakimi liniami lecicie do Chicago? Czekam na was___________-juz od paru godzin. Czyzby samolot mial opoznienie? Do zobaczenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie cala Laweczke!!!! Kochana Dalilio czy jestes juz gotowa do podrozy?_____lecimy do Chicago___ mysle, ze nasza przemila Venessa przygarnie nas w ten ostatni dzien karnawalu. Pozdrawiam i czekam na Wszystkie Panie na Laweczke.!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Przysiadłam na chwileczkę, a tu już moja psinka drepce niespokojnie i popiskuje. Trudno, obowiązek wzywa. Miło mi było, ale idę na spacerek.24 godziny to stanowczo za krótko jak na jeden obrót Ziemi, naprawdę trzeba by trochę przystopować. Hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie na pokladzie! Ale sie nabiegalam po tych terminalach! Wreszcie znalazlam wlasciwy. Tu bede Was oczekiwac! Pieski tez zabierzcie ze soba.Czy mozecie pochwalic sie nimi? Rasa,wiek itp. Kingalo,kieruj sie na poludnie Chicago____mieszkam blisko lotniska Midway! Jak bedziesz juz na miejscu,pusc sygnal_____bede pod telefonem.A moze dolaczysz do mnie na lotnisku? Stoje tu twardo i czekam! Milej podrozy!!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaakiciaaa, ,,,,,,,,Dalila,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,Kingala,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,jotazet,,,,,,,,,,, Jestescie na liscie pasazerow! Wiem,ze lecicie!🖐️🖐️ PS.Moja siostra szykuje swoj dom na przybycie moich gosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane,juz zarezerwowalam stoliki w pieknej restauracji.A kto wystepuje? Niespodzianka na potem,,,,, http://teledyski.onet.pl/10178,1858663,teledyski.html PS.Biegne na terminal Waszego przylotu,,,,czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny____________dzisiaj ostatki! Bawimy sie!!!{serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venessa🖐️😍 Prosze i dla mnie zarezerwowac jedno miejsce przy stoliku:-) Ja tez lubie sie bwic;-) PS.ciesze sie,ze \"kicia\"mnie poinformowala o wyjezdzie ;-);-);-) Pozdrawiam serdecznie Wszystkie Panie.......................:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Was Kochane ode mnie:-) . . . . . .*..*..*.. . .. .. ..*..*..* . . ..*... . .. .. . ..*..*... .. .. .. .. .* ....*.... .. ... .. ....*... ... .... ... ....* ...*... .... ... .... .... ... ... ... ... ..* ....*.. ... ... ... .... .. .. *.*.*.. ...*.*.* ... ...*.. .. ... ... .....*... ... ....*... .. ...* .... .....*..... ....... *..... ..... .... .... .....* .... ..... ...*.... ... .. *.... ........ ... ......* ... ...... ........*.... .....*..... .... .....* ...... .... ..... .......*..*... ....*..*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze to:-) ______########_##________________ __##_########## ______##_______##_##___ ___________#_##____________# _____#____ __________#______________##_____________ _# ____#_______________#__############_ ______##_______# ___#________##______## #__________________##_______# ___#_____ ___####_______________________###_______ # ___#________#________________________ ____#______# ____##____________________ _____________________## ______##_______ _______________________________## _____ __##____________________________________ __# _______#____________#______________ _____________## ______#_________##____# ###________##____#________## ______#___ _________##_#___#______#__##_#####______ # ______#______________#_#_#______#_#_# ____________## ______#________________# ##__###__#__#_____________# ______#____ __________#___####__##_#_______________# _______#____________#____########____# ____________# _______#___________#_____ ___##_______#____________# _______#____ _______#______________#__#___________# ________#__________#__##___##__##____#__ ________# ________#__________#_______#_ __##___#__________# __________##_______ _#_______####___#______##### _______### ___###_____#____________#_#######_____## _____##____________#########__#####___ ______##____## ___#_____________##_____ ____##__#____________#_____## ___###___ _____###_____________##______________### ____# __#_________##_#_________________ _____________#__#__## _#_________#__### ###______________________####_##__#__# _###_______#_#______##________________## _________#___# ___#_________________#__ _____________####___________## ___##___ ________######_#_______________#___###__ _____# ____#__________________#________ ________#___________#### ____###_______ ___######_______________######______##__

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Lenkę i moje koleżanki :):):):) czy jest miejsce dla Alusi przy tym pieknym ,ostatkowym stoliku? :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalusiu -gdzie Ty jesteś ? :) to dzisiaj bibka w Chicago ????????????????? oj ,ale się będzie działo :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo,ale masz bryke! dziewczyny__________witam Was! Wreszcie jestescie! Wskakujcie do vana____jedziemy na chwile do mojej siostry----zrobicie sie na bostwa,,,,,tzn,odswiezycie sie po podrozy! A potem juz lecimy do restauracji,,,, Alusiu,Lena_____jak dobrze,ze zdazylyscie i jestescie. Kingalko,zaopiekuj sie naszymi kochanymi dziewczynami.... Nie moge nadazyc,,,,,,ale sie dzieje,,,,,,,,biegne,,,juz jestem,,,,jedziemy!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ruch tu u Was niesamowity panuje na ulicach;-) To nie to samo co u nas!!!! Nogi mi juz same tancza:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To macie jeszcze kwiatka :-) __________@_______@@ @ ___________ ____________@@@__@_@@@@ ___________ ____________@@__@@_____@ __________ ___________@@@_@__@_____@ _________ __________@@@@_____@@___@@@@@@ ____ _________@@@@@______@@_@______@@ __ ________@@@@@_______@@________@_@@ ________@@@@@_______@_______@ _____ ________@@@@@@_____@_______@ ______ _________@@@@@@____@______@ _______ __________@@@@@@@@_______@ ________ __@@@_________@@@@@@@_@@ __________ @@@@@@@__________@@ _______________ _@@@@@@@_________@ ________________ __@@@@@@_________@ @ ______________ ___@@@___@_______@@ _______________ ___________@_____@__@ _____________ _______@@@@_@___@ _________________ _____@@@@@@__@_@@ _________________ ____@@@@@@@___@@ __________________ ____@@@@@______@ __________________ ____@@_________@ __________________ _____@_________@ __________________ _____________@_@ __________________ ______________@@ __________________ ______________@ ___________________ ______________@ ____________________ ______________@ ____________________ ______________@ ____________________ _____________@ ____________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegnam sie na dzisiaj juz z Wami,bylo u Was bardzo przyjemnie:-) Zycze Wam przyjemnej i spokojnej nocki i kolorowych ,slodkich snow;-) Paaaaa i do jutra🖐️😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to na szczescie:-) Dla Was:-) ##,................,#**#,.,#**#, .....##.........,,#####... ........# .......##....,#..........#....//.....# ........# ##*.....#..........((......# ..........\'\'\'#................ ... ....# .............\'\'#......#...............# .......... .......\'\'##;........#.....#, ......................#....... .\"##\"...#, ......................#............... .....#, ......................#.....#................#, .. ....................#.....#..................#, ........... ...........#.....#....................#*, ................. ....####..##########.....*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiaty,serduszka od Lenki! dziekujemy!!!! Lenko,nie zgub sie___________poszlas na inna sale? OK. My zostaniemy tutaj,,,🖐️ Kelner!!!!!!!!! Prosimy o wazon na kwiaty i koszyczek na serduszka. dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenko________tyle prezentow! dziekujemy!! Slonik z porcelany___czyzby misienskiej?Cudnej urody! Kingalko,poloz na tej gornej poleczce,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×